فهرست
گلایه قلعه‌نویی از شیوه بازی پیکان
گلایه قلعه‌نویی از شیوه بازی پیکان

گلایه قلعه‌نویی از شیوه بازی پیکان

آی‌اسپورت- سرمربی تیم فوتبال سپاهان معتقد است که عدالت در نتیجه رعایت نشده است و تیمش باید با پیروزی از زمین مسابقه خارج می‌شد. امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان بعد از تساوی بدون گل  تیمش مقابل پیکان در نشست خبری در مورد این نتیجه صحبت کرد.

عدالت برقرار نشد

نمی‌توان درباره بازی صحبت کرد. تیمم در نیمه نخست خیلی با برنامه بازی کرد. عدالت در بازی جاری نشد. پیکان تیم خوبی بود اما آن‌ها بدون موقعیت توانستند در این دیدار امتیاز بگیرند. نیمه اول بازی خیلی امیدوارم کرد. اعتماد به نفس بازیکنان‌مان باید بالاتر برود. تا جایی که امکان داشت از جناحین و عمق زمین موقعیت خلق کردیم اما نتوانستیم امتیاز بگیریم. خوشحالم تیم پیکان که در بازی‌های قبل ایجاد موقعیت می‌کرد، در این دیدار فرصتی نداشت. به آینده سپاهان خوشبین هستم. در این بازی‌های فشرده بچه‌های ما موفق‌تر هستند. در سه مرحله تیم خود را آنالیز می‌کنیم. در دو بازی گذشته کی‌روش استنلی بهترین آمار را داشته است. کی‌روش جزو چهار بازیکن برتر تیم‌مان است. حتی امروز هم عملکرد مناسبی داشت اما بدشانس بود. چمن نقش جهان؟ به گفته مسئولان ورزشگاه به خاطر گرمای هوا نمی‌شود چمن مطلوب‌تری آماده کرد. کومان هم به شرایط زمین اعتراض داشت و می‌گفت در این زمین سر می‌خورد.

از بازیکنان پیکان گلایه دارم

من از بازیکنان پیکان گلایه دارم که وقتی زمین می‌خوردند بیرون نمی‌رفتند. بازیکنان ما نهایت بازی جوانمردانه را انجام دادند. من از سبک بازی پیکان گله‌مند هستم اما آقای جلالی بر اساس بضاعتش این بازی را انجام داد. مقابل چنین تیمی باید از موقعیت، هشتاد درصد گل‌زنی کرد. شاید بازیکنان ما باید دقت بیشتری در زدن ضربات آخر داشته باشند. وقتی تیمی در دو فاز حمله و دفاع عملکرد مناسبی داشته باشد، می‌توان به این تیم امیدوار بود. البته تیم ما ضعف‌هایی دارد که به حل این مشکلات امیدوارم. 

از روند رو به رشد راضی‌ام

به غیر از بازی نخست، در دو بازی بعد از تیمم راضی بودم و از روند رو به رشد آن‌ها رضایت دارم. هفته بعد و ذوب آهن؟ خاطرات خوبی در اصفهان دارم. در هر دو تیم حضور داشتم. امیدوارم سه امتیاز در اصفهان بماند و بازی مساوی نشود. هر دو تیم برای برد به میدان می‌روند. با شناختی که از ذوب آهن دارم این تیم برای برد به میدان می‌رود. داربی‌های اصفهان همیشه خوب است.

 

ورزش سه

 
۱    
آی اسپورت
2018-08-10 23:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر