فهرست
بنگر به قلعه‌نویی: بیجا می‌کنی فحش میدی!
بنگر به قلعه‌نویی: بیجا می‌کنی فحش میدی!

بنگر به قلعه‌نویی: بیجا می‌کنی فحش میدی!

آی‌اسپورت- تراکتور آبستن حوادث است و شکست تبریزی‌ها مقابل پرسپولیس آنقدر سنگین بود که امیر قلعه‌نویی برای رها شدن از فشار به جای پذیرفتن شکست باز هم به سبک و سیاق سنتی‌اش خواست تا با فحاشی علیه بازیکنان، مشکلات تاکتیکی تراکتور را توجیه کند. در حالی که هادی محمدی و خط هافبک تراکتور روی سه گل خورده این تیم مقصر اصلی بودند، امیر قلعه‌نویی هم روی نیمکت و هم در رختکن به محسن بنگر فحاشی کرد. بنگری که در ابتدای بازی به‌شدت از سوی پرسپولیسی‌ها تشویق شد، فکر نمی‌کرد که این تشویق‌ها و بازی کم‌نقص‌اش با فحش همراه شود.

روزنامه گل در گزارشی ادعا کرده در بازی آنچه که عکاس‌ها دیدند فحش‌هایی بود که قلعه‌نویی خطاب به بنگر می‌داد. سرمربی تراکتور در پایان بازی هم به بنگر فحش داد اما این مدافع باسابقه فکر نمی‌کرد سرمربی‌اش در سپاهان که رابطه خوبی با او داشت و در ابتدای فصل هم اصرار زیادی به پیوستن مدافع سابق پرسپولیس به تراکتور داشت، این‌گونه با او برخورد کند. وقتی قلعه‌نویی به بنگر توهین می‌کند، اینگونه جواب قلعه‌نویی را می‌دهد: «بیخود می‌کنی فحش می‌دی! مگه چکاره من هستی که فحش می‌دی؟ خاک بر سر این فوتبال که تو به من فحش می‌دی. فکر کردی همه مثل خودت هستند که فحش بدی، جوابش را هم می‌گیری. فکر نکن خبریه... از فوتبال خداحافظی می‌کنم اما اجازه نمی‌دم کسی بهم فحش بده.»

از آنجایی که توهین‌های قلعه‌نویی قابل نوشتن نیست، به نظر می‌رسد آنقدر این ادبیات به مذاق بنگر بد آمده که او می‌خواهد از فوتبال خداحافظی کند تا دیگر فحش نشنود. در حالی که تراکتور با اتفاقات اخیر از نظر بازیکن در شرایط بدی به‌سر می‌برد، معلوم نیست دلیل این رفتار قلعه‌نویی چه بوده. در ابتدای فصل به‌نظر می‌رسید سرمربی تراکتور در رفتار و ادبیاتش دچار اصلاحات شده و دیگر به سبک سنتی گذشته برخورد نمی‌کند، اما اتفاقات دیروز رختکن تراکتور، طرفداران این مربی را بار دیگر ناامید کرد.

۲۷ ۲۲  
آی اسپورت
2017-02-06 08:48:00
نظر دهید

۲۲ نظر
امید از تفت
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۰۱
از قلعه بیش از این انتظاری نمیره. با فحش میخواد بگه خیلی به تیمش تعصب داره
امیر
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۱۲
این همون سبک فوتبال علی اصغریه که پروین سردم دارشه. و قلعه نوعی آخرین بازمانده
سامان
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۳۵
این @#@#$$ نمک نشناس حقشه ...
۶
شرافتم ارزوست
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۰۴
بازی کم نقص؟ الان گوشای مارو دراز دیدین شما؟ یارو رو دو گل مقصر اصلی بود گل اول هم دسپخت نوری خان برا لنگ بود بعد میگی کم نقص؟ همون لحظه خوندن قران اول بازی که نوری سرش رو به نشونه دوست داشتن لنگ تکون میداد میدونستم شرافت رو زیر پا لگد مال میکنن
میثم
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۱
ای بمیر
ms
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۰۲
میثم نمونه بارز یه لنگی بی ادبه
احسان
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۵۳
اولا طرفدارهای کیسه تکلیف مارو معلوم کنند بلاخره رو گل ها بنگر کم کاری کرده یا داور به نفع گرفته؟؟چون هر کسی واسه توجیح برد پرسپولیس و جلوگیری از سوزش یه چیزی میگه!دوما اگه دیروز کل دفاع تراکتور بنگر بود و کل خط هافبک تراکتور ممد نوری برای اثباتش هم می تونی بری بازی رو ببینی که چندبار بنگر توپ رو تو دفاع جمع کرد یا ممد نوری چندبار بازیکنای پرسپولیس رو زد تا پرسپولیس بازی سازی نکنه1بعدشم طرفدار های کیسه که نمونه های مثل گل به خودی فروزان و شوت به آسمون زدن میداوودی رو دارن و حتی یکی مثل ابراهیم تقی پور علا می گه قلعه نویی گفت کم بزار فصل بعد بیا کیسه و نمونه های اینجوری هم که تا دلت بخواد این تیم داره در مورد بازیکن های پرسپولیس حرف نزنن.
مجید
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۲۰
واقعا نفهمه چون با تیپا از لنگ انداختنش بیرون بعد میگه تشویقم کردن خاک ...
نفهم کیسه است
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۰۷
که خودش را به عربها فروخته
۳
علی
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۸
اینا همه نوشته دروغین شما خبرنگاران هسش،دارین حسودی میکنیین ،چون امیر پرافتخارترین مربی لیگ هسش،برا منم مهم نی نظرم تایید بشه یا نسه،فرستادم ک مارو احمق فرض نکنین،حالام گمشین
رضا
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۵
دیگه همه دیدن ک بنگر همه کارو کرد ک لنگ گل بزنه،اگه فحش خورده حقشه،البته قلعه نویی باید بدونه ک خریدن بازیکنای لنگ اشتباس،چون بهشون امیدی نیس.
رضا آب رو بریز
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۰۷
همانجات که میسوزه خخخخخخخخخ
۳
سعید
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۳۲
بازی بی نقص!!!!آقای نویسنده دیروز خواب بودی موقع بازی؟توی هر سه تا گل این خائن مقصر بود و از عمد هم اینکارا رو میکرد
کیسه و ترتری بی شخصیت
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۰۸
می توانیم، می توانید بسم الله هههههههههه
۱
یخ بذارید نسوزه!!!!!
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
اینایی ک ب بنگر مبگن لجن همونایین ک اسطوره هاشون امثال میداوودی،فروزان و شریفات هستن.اینارو اذیت نکنید فقط بهشون یخ برسونید خخخخخخ
آنزان ایذه
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۳
بوی سوختن میاد.
۱
ashkan
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۲
برد پرسپولیس رو به محسن بنگر تبریک میگیم با عبور آزادی که راه انداخت تو بازی
مموتی هستم
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۰۸
کیسه آب یخ
۲
وحيد
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۵
مجتبي كجايي.......
۱ ۳
حمید
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۰
چرتپولیس سوراخه
۱
حمید
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۰
چرتپولیس سوراخه
۱
حمید
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۰
چرتپولیس سوراخه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر