فهرست
دو طرف ناراضی‌/ یحیی می‎ماند یا می‌رود؟
دو طرف ناراضی‌/ یحیی می‎ماند یا می‌رود؟

دو طرف ناراضی‌/ یحیی می‎ماند یا می‌رود؟

آی اسپورت – یحیی گل‎محمدی در کنفرانس خبری خود بعد از بازی با استقلال اعلام کرد که تکلیف ماندن یا رفتنش از تراکتورسازی در جلسه‌ای که با مدیران باشگاه برگزار می‌شود مشخص خواهد شد. ظاهرا قرار است این جلسه امروز برگزار شود. گل‌محمدی از جریمه و کسر 20درصدی قرارداد خود عصبانی است و این را در گفتگویی به صراحت اعلام کرد. مدیران باشگاه هم از نتایج و وضعیت تیم ناراضی‎اند و همین نارضایتی دوطرفه ممکن است کار را به قطع همکاری بکشد. بعید است مدیران باشگاه از تصمیم خود برای کسر قرارداد یحیی کوتاه بیایند و البته گل‌محمدی هم پیش از این نشان داده که در هر شرایطی کار نخواهد کرد. به همین دلیل این احتمال وجود دارد که در پایان جلسه امروز، یحیی گل‌محمدی و باشگاه تراکتورسازی با هم قطع همکاری کنند.

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-01-08 12:03:00
نظر دهید

۴ نظر
a
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۱۵
بهتر!!! سقوط با غیرتی ها رو به قهرمانی با بی غیرت ها ترجیح می دیم!! ترکا همیشه رو پاشون مردن و زانو نزدن! ما فرزندان بابک خرمدین هستیم نه گوروش صغیر
رضا
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۱۹
مفت خورسازی واقعا گند زده به لیگ ایران به نظرم باشگاه ها باید برن شکایت کنن به فیفا .مسخرس مفت و مجانی بازیکن سرباز میگیرن.
علی
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۳۳
از زمانی که تراکتور رو دادن دست یه نهاد فاسد تیم رو کردن پادگان برخی نفوذی ها شعارهای نفرت پراکنانه دادن متاسفانه باعث ابروریزی شده. این تراکتور اون تراکتوری که با شور و هیجان میریفتیم استادیوم نیست. بود و نبودش هم فرقی نداره.
۴
ميلاد
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۲
موندم اين كانون مربيان كه براي راه رفتن كروش هم بيانيه ميده الان كجاست؟ ايشون مربي نيست. حداقل در قامت يك مربي ايراني خوب هم نتيجه گرفته.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر