فهرست
تری درباره لمپارد: بزرگترین در تاریخ
تری درباره لمپارد: بزرگترین در تاریخ

تری درباره لمپارد: بزرگترین در تاریخ

آی‌اسپورت- جان تری، کاپیتان چلسی بعد از خداحافظی فرانک لمپارد در پیامی درباره او گفت: لمپارد بزرگترین بازیکن تاریخ باشگاه بزرگ چلسی است. بازی در کنار تو و دیدن تعهد و تلاشت در داخل و خارج زمین از نزدیک واقعا لذت‌بخش بود. تو هر روز بهترین تمرین کننده بودی و برای من و همه اعضای باشگاه الهام‌بخش. دلتنگ حضور در کنار تو در رختکن شدم؛ و دیدن اینکه کیسه توپ‌ها را پس از پایان تمرین گروهی برداری و به تنهایی مشغول تمرین شوی. تو به تنهایی روی زدن ضربات آخر تمرین می‌کردی چون به‌ثمر رساندن 20 گل در هر فصل برای تو کافی نبود. تو می‌خواستی هر فصل 25 تا 30 گل بزنی و من عاشق این خصوصیت تو بودم

 دلتنگ تمرینات تو برای کارهای سرعتی شدم. با این کارها الگویی برای بچه‌های آکادمی بودی. تمامی آن لحظات درخشان در کنار هم و بردن جام‌ها پشت سر هم را فراموش نمی‌کنم. تو همه جام‌های ممکن را بردی و باید شدیدا به خودت افتخار کنی. بازی در کنار تو و تجربه آن لحظات درخشان برای من مایه افتخار است. پوشیدن پیراهن چلسی برای 648 بازی و به‌ثمر رساندن 211 گل یک دستاورد باورنکردنی است.

تو یک جنتملن در داخل و خارج زمین بودی، در رختکن یک رهبر بودی و اگر قرار باشد یک نفر را برای حضور در کنار خودم در میدان جنگ انتخاب کنم آن یک نفر تو خواهی بود. تو پدر خوبی برای دو دختر زیبایت هستی و از اینکه می‌توانم تو را دوست خودم بنامم احساس افتخار می‌کنم. برای تو آرزوی موفقیت می‌کنم و می‌دانم هر کاری که بکنی در آن موفق خواهی شد. لمپسی، عاشقت هستم. قهرمان، اسطوره، الهام‌بخش و بهترین.

۲    
آی اسپورت
2017-02-03 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر