فهرست
آل کثیر نه، آل تاثیر؛ متخصص در قطع توپ
آل کثیر نه، آل تاثیر؛ متخصص در قطع توپ

آل کثیر نه، آل تاثیر؛ متخصص در قطع توپ

آی اسپورت - عیسی آل کثیر که حالا باید به او گفت عیسی آل تاثیر خیلی زود در ترکیب پرسپولیس جا افتاد و در روزهای ابتدایی حضورش در جمع سرخپوشان یک رویای بزرگ را در سر می پروراند؛ قهرمانی در آسیا. این حضور تاثیر گذار خیلی عجیب نیست؛ عیسی مهاجم توانمندی است. چارچوب را به خوبی می شناسد. جایگیری او عالی است. از همه مهمتر یک تخصص وِیژه دارد. قطع توپ روی تیر یک. نه فقط با ضربه سر. او روی ارسال های زمینی هم توپ را به خوبی روی تیر یک قطع می کند، مانند گل دومش به پاختاکور در بازی دیشب.

قطع توپ روی تیر یک – یک تخصص است که هر مهاجمی نمی تواند به خوبی آن را انجام دهد. هماهنگی با بازیکن حمل کننده توپ برای دریافت پاس؛ بازی خارج از باکس برای بر هم زدن تمرکز ذهنی مدافعان حریف؛ تایمینگ ورود به باکس برای قطع کردن توپ و ضربه زدن عالی به توپ، این ها همه باید به خوبی و به موقع انجام شود تا توپی که روی تیر یک ارسال می شود تبدیل به گل شود. عیسی آل کثیر همه این ها را دارد.

مهاجم فصل گذشته صنعت نفت، گل هایی را که در پرسپولیس زد به دفعات در لیگ یک و لیگ برتر تکرار کرده است، اما چون در پیکان – صنعت نفت و دیگر تیم های شهرستانی بازی می کرد کمتر مورد توجه بود و البته فوتبال ما در ندیدن بازیکنان توانمندی که هیاهو ندارند متخصص است. و الان باید افسوس خورد که چرا چنین بازیکنی زودتر به پرسپولیس نیامد. او می توانست با گل هایش برای پرسپولیس افتخار آفرین باشد و حتی با حضور در بازی های بین المللی به تیم ملی هم کمک کند. با این حال حضور عیسی آل تاثیر در پرسپولیس را باید به فال نیک گرفت. او اگر با گل هایش پرسپولیس را قهرمان کند ماموریتش را در فوتبال انجام داده است؛ موقعیتی که آخرین بار  توسط تیم پاس رقم خورد. تیمی که امروز وجود خارجی ندارد و بازیکنانش نیز پدر بزرگ شده اند.

۸    
آی اسپورت
2020-10-01 19:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر