فهرست
هوای هواداران را داشته باشید
هوای هواداران را داشته باشید

هوای هواداران را داشته باشید

آی اسپورت - همان روز‌های نخستی که امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال شد و در واکنش به اعتراض و شعار هواداران استقلال علیه وزارت ورزش، گفت: «از هوادارانی که روی سکو‌ها شعار می‌دادند فیلم گرفتیم» و تهدید کرد براساس فیلم‌های موجود با معترضان برخورد می‌شود، نوشتیم فضای فوتبال را نباید امنیتی کرد و هوادار را نباید سر دنده لج انداخت حالا، اما پیرامون رابطه باشگاه و طرفداران شاکی استقلال چیز‌هایی می‌شنویم که واقعاً خطرناک است. دوستان عزیز، شما نمی‌توانید به هوادار بی‌احترامی کنید و توقع احترام داشته باشید. شما نمی‌توانید از پاسخگویی به هواداران طفره بروید و متوقع باشید آن‌ها پشت‌تان بمانند... هوادارمحوری و تکریم طرفدار به لب و دهان نیست، در رفتار و کردار باید ارج و قرب قائل شدن برای هوادار را ثابت کرد. فیلم گرفتن از پشت پنجره و تماس گرفتن با پلیس ۱۱۰ و تحریک کردن عده‌ای در فضای مجازی و... راه حل نیست و فقط شرایط را بدتر می‌کند.

هرگز و به هیچ عنوان تجمع خیابانی و صف‌کشی هواداران مقابل باشگاه برای اعتراض را تأیید نمی‌کنیم. این نوع رفتار‌ها بیشتر به ضرر فوتبال است و فوتبال‌دوستان را از رسیدن به خواسته‌های‌شان دور می‌کند. فرقی هم نمی‌کند هوادار استقلال جلوی باشگاه تجمع کرده باشد یا طرفدار پرسپولیس، اما یک بار هم که شده با خودمان روراست باشیم؛ اگر وعده الکی ندهیم، با مردم روراست باشیم، حقایق را به هواداران بگوییم و شفاف با آن‌ها حرف بزنیم و صریح و سریع در راه تقویت تیم مورد علاقه آن‌ها قدم برداریم، طرفدار بیمار و بیکار است در گرما یا سرما مقابل باشگاه تجمع کند؟ به این بازی فوتبال علیه فوتبال و تیشه زدن به ریشه فوتبال پایان بدهیم. هوادار را فقط سیاهی لشکر نبینیم و هوایش را داشته باشیم تا کارش به اشتباه‌ترین شکل اعتراض که همین تجمع خیابانی است، نکشد.

تکراری‌نویسی است، ولی همیشه همین بوده: «هر وقت موقع کار بوده، هوادار یار بوده... هر وقت موقع مزد می‌شود، هوادار دزد می‌شود!»

۶ ۵  
آی اسپورت
2019-07-14 10:12:00
نظر دهید

۵ نظر
...
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۲۲
از وقتی برانکو رفته و عرب خیلی تابلو داره پرسپولیس رو نابود میکنه و هوادارای پرسپولیس خون دل میخوردن اینا خفه خون گرفته بودن حالا باز محبوب حکومت بازیکن از دست داده تا هژبری بیاد گلایه کنه. البته از روزنامه ای که دفاع از کیسه رو جزء اصولش قرار داده بعید نیست. ولی سنگ پا هم بود تا الان از شرم اب شده بود. سرمربی و بازیکن میلیون یورویی و بسیج همگانی برای جلوگیری از کسرامتیاز ...
ساشا باتیستوتا
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۰۳
هژبری کیسه کش.خخخخخخخخخ
پرسپولیس
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۲۳
به چی اعتراض دارند؟به جذب نشدن ادن هازارد یا نخریدن پوگبا
دقیقا به چی؟اینها بعضی مدیر کانال ها و پیج ها هستند که از سر پولداری و شکم سیری و بیکاری و بی دغدغه بودن این برنامه دست می گیرند.باید شفاف صورت های مالی و قراردادی پرسپولیس.استقلال.تراکتور و سپاهان اعلام شود تا یک بار برای همیشه مشخص بشه کی پرخرج ترین هست بعد یک مربی نگه از نظر هزینه تیم پنجم ششم هستیم
6
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۵۷
هوچی گری و باج گرفتن و ننر بودن جزء ذات کیسه کشا شده و بهش عادت کردن شماها به این عادت زشت دامن نزنید.
۵
حرف حساب
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۰
همانطور که میببینید و همانطور که خود هژبری (از مزدوران و جیره خواران معروف کیروش) در روزنامه اش ادعا کرده بود، حمایت از استقلال در هر شرایطی جزو رسالتهای این نشریه هست!! حالا هوادارن پرسپولیس خودشون میدونند با این نشریه که تو این سالها فقط کیسه حکومتی رو باد کرد و برای پرسپولیس حاشیه درست کرد! به قول شاعر : در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت ... این عوعو سگان شما نیز بگذرد! دوران شما هم تموم میشه آقای هژبری!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر