فهرست
تراکتوری‌ها بنویسید؛ نظرتان درباره استعفای تقوی؟
تراکتوری‌ها بنویسید؛ نظرتان درباره استعفای تقوی؟

تراکتوری‌ها بنویسید؛ نظرتان درباره استعفای تقوی؟

آی اسپورت – سرانجام شایعات به حقیقت پیوست و محمد تقوی از هدایت تراکتورسازی استعفا داد. در روزهای گذشته شایعه مذاکره مدیران تراکتورسازی با دراگان اسکوچیچ و یکی دو مربی دیگر در رسانه‌ها منتشر شده بود و پیش‌بینی می‌شد این تحرکات با واکنش تقوی روبرو شود. او هم امروز تصمیم خود را گرفت و از هدایت تراکتورسازی استعفا داد. این اتفاق در حالی رخ داد که تقوی با تراکتور نتایج بدی نگرفته بود و با توجه به جذب چند بازیکن خوب دیگر، آینده خوبی انتظار این تیم را می‌کشید.

حالا شما هواداران تراکتور نظر خود را درباره عملکرد محمد تقوی و استعفای او برای ما بنویسید.

۲۴ ۴۱  
آی اسپورت
2019-01-10 14:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴۱ نظر
Saeed
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۰۴
باعرض خسته نباشید وآرزوی موفقیت برای جناب آقای تقوی مربی تحصیل کرده وبا شخصیت وتشکر بابت زحماتشون برای تراختور کبیر عرض کنم که مسائل تراختور به سایت لنگ الدوله ای ای اسپورت ربطی نداره تماممی
حمید
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۰۶
به امید قهرمانی تراکتور.
به نظرم تقوی هم حق داشت استعفا بده چون با اینکه از شفر و خیلی از مربی های دیگه امتیاز بیشتری گرفته ولی هنوز سرمربی موقت بود. امیدوارم یه سرمربی بزرگی بیاد قبل از شروع نیم فصل با شرایط تیم آشنا بشه وتیم هماهنگ تر از قبل بشه
هادی
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۰۸
بنظرم تقوی یک مربی با دانشی بود و خوب بود و میتونست نتیجه بگیره اما یک اشکال بزرگش این بود که از مسعود شجاعی و سایر بازیکنان بزرگ تیم میترسید!
حتی وقتی که بدترین بازی شون رو میکنن اونا رو تعویض نمیکنه! این خیلی بده مربی باید با شجاعت باشه و بازیکناش از اون حساب ببرن
علیرضا
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۰۹
به نظرم من خیلی روش فشار بود.
پسوند موقت هم اذیتش میکرد ولی تمام تلاششو برای تیم کرد الآنم به بهانه نساجی رفت
یک چیز دیگه ای هم که هست معلوم نیس تو تیم چخبره که تا حالا چند تا مدیر عامل عوض شدن و بازیکنای خارجی هم دنبال پیچوندنن(اروین-فورستر)
حبیب تراکتوری
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۲۵
مربی باسواد و باشخصیت و بی حاشیه ولی کم تجربه هست و چون نامش بزرگ نیست بالطبع برندگی و قاطعیت مربیان بزرگ مثل کیروش را نداره و بازیکنان بزرگ مثل دژاگه و شجاعی که در تیم ملی بدون کار اضافه با توپ و کاملا در خدمت تیم هستند در تراکتور نمایشی و با ادا و اطوار بازی می کنند و تقوی جرات تذکر دادن به این نامهای بزرگ را نداره شاید هم حمایت کافی از سوی مالک باشگاه را احساس نمی کنه و مجبور به مدارا میشه ولی در صورت حمایت مدیریت و داشتن شجاعت لازم میتونه سرمربی موفقی باشه و یا یک دستیار خوب برای سرمربی بزرگ خارجی. به هرحال هر جا که هست موفق باشه و برای تراکتور زحمت زیادی کشید.
حامد
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۴۳
بهتره که باشگاه با استعفایش موافقت نکنه، تقوی باید حداقل تا اخر فصل تو تیم بمونه چرا که با رفتن تقوی هم خودش ضرر خواهد کرد و هم باشگاه. احتملا میخواهد به باشگاه نساجی برود اما مطمئنا باشگاه نساجی مشکلات خاص خودش را دارد و موفقیتی که با تراکتور کسب کرده در باشگاه نساجی نخواهد دید
مهدی
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۴۴
اینکه این اتفاق خوب هستش یا بد بعد از معرفی سرمربی تیم معلوم میشه . اگه سرمربی جدید تیم مربی بزرگی باشه . اتفاق خوبی هستش ولی اگه سرمربی جدید سرمربی با کارنامه خوبی نباشه این اتفاق بدی هستش برای باشگاه ترکتور . این رو چند روزی دیگه می فهمیم وقتی سرمربی تیم معرفی شد . در اخر تشکر می کنم از اقای تقوی عزیز ایشون مربی با دانش و با اخلاق بودن . ولی فوتبال حرفه ای بی رحم هستش . اقای تقوی عزیز شما اول کار هستید هنوز از این انتساب و عزل ها زیاد خواهد دید . با قدرت به کار خودتون ادامه بدید .
.
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۰۶
.
۲
مجید
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۱۵
...
۲
محمد
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۳۱
تیم پنجاب هند هم تماشاگر زیاد داره ولی تیم کوچکیه، درست مثل تراکتور که تازه چند ساله لیگ برتر اومده و هیچ افتخاری هم نداره.
فعلا باید باشگاهداریو تجربه کنن تا یاد بگیرن
سلام
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۰۴
عقده هات نمیزارن ذهنت ، بهتر تراوش کنه.
سلام
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۰۳
به نطرم باید میموند ، حتی به عنوان دستیار، البته به نظرم پای تیم دیگه ای وسطه، البته هرجا میره امیدوارم موفق باشه، با لخلاق و با شخصیته. یاشاسین.
کریم
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۲:۲۹
کدام مربی میره بازیکن رو راضی کنه تا برگرده؟ ایشون اینکارو کرد نتیجه هم خوب گرفته بود اما 4 ماه بلاتکلیفی به عنوان مربی موقت در کار هر مربی تاثیرگذار هست.مربی نتیجه بگیره بلاتکلیف نگه اش دارن هر روز با یه مربی خارجی مذاکره کنن سایتهای محلی برخی هواداران فشار بیارن و... بالاخره ایشون هم به عنوان یه مربی حرفه ای حق داره برای اینده شغلی خودش تصمیم بگیره. سرمربی شدن مطمئنا بهتر از دستیاری هست.
۴
تراختور بایراقی
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۱۹
میتونست بعنوان یکی از آنالیزور های سرمربی خارجی تیم بمونه
تراختور کبیر
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۲۱
اگر قرار بود سرمربی خارجی غیر از کیروش بیاد کاش زودتر میاوردند البته الانم زمان خوبی و در اختیار داره سرمربی آینده تیم.
هیجان زده ام بدونم سرمربی آینده تیم کیه
سهند
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۱۵
یارو تا دیروز بعنوان کمک آنالیزر به تیم اومده بود الان ادعای سرمربیگری داره و به دستیاری سرمربی خارجی قانع نیست خخخخ
بفرما تو نساجی عیار شما معلوم میشه
سعید
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۳۴
نظرات دوستان رو خوندم، جالب بود. برخی از دوستان می گفتن که آقای تقوی خوبه ولی ترسو هست چون وقتی شجاعی و دژاگه با ادا و اطوار بازی می کنن می ترسه بهشون تذکر بده، به نظر بنده ایشون ترسو نیست بلکه با شخصیته و احترام میزاره به بازیکنانش، این بازیکنان ما هستند که بی جنبه هستند و فکر می کنن هرکار دلشون میخواد می تونن انجام بدن، ما نشون میدیم که همیشه با چوب بالاسرمون مثل آدم عمل می کنیم و یه چوبدار مثل کی روش باید بالا سرمون باشه تا مثل آدم رفتار کنیم، همین نشون میده که آقای کی روش چیزی به فوتبال یا فوتبالیستای ما یاد نداده فقط اونها رو ترسونده، آقایانی مثل شجاعی نه بازی بلد هستند و نه شخصیت ساخته شده ای دارند فقط اگر زورشون برسه میرسونن و اگه زور بهشون بگن، زور می شنون. آقای تقوی مربی کاربلد و با شخصیتیه که ایران میتونه با میدون دادن به او و آموزش های بیشتر، صاحب یک مربی خیلی بهتر از کی روش بشه ولی افسوس ما لیاقت ایشون یا گلمحمدی یا تارتار و ... رو نداریم
تی تی
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۵۲
اتفاق زیاد مهمی رخ نداده یه آنالیزور از تیم جدا شده
فقط از زمان رفتن توشاک مقداری زمان برای انتخاب سرمربی بزرگ خارجی بجای توشاک از دست دادیم
و افرادی که(اسدی وموسوی و...)که میخواستن یه انالیزور و در تراختور سرمربی کنند ومانع انتخاب سرمربی خارجی میشدن برکنار شدن.
تراختورچی
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۴۹
از لحاظ اخلاقی خیلی ها میگویند سرآمد است کافیست تامل کنید که چطور یک شخص در انتقاد از توشاک در ورزش سه مقاله می‌نویسد و سه هفته بعد دستیار توشاک می‌شود.
با این حال انشاالله که موفق‌باشه هر کجا که رفت. براش آرزوی موفقیت میکنم؛ ولی تقوی باید بداند این دیدگاه که بازیکن را بزرگتر از باشگاه بدانی همواره با شکست متوقف خواهد شد.
بعد از اینکه توشاک دژاگه را تعویض کرد و بعد از بازی صنعت نفت اخراج شد؛ تقوی در مصاحبه‌ای عنوان کرد نباید دژاگه و شجاعی را بابت حضور‌در ایران دلسرد کنیم!

بعد از شکست برابر فولاد نیز گفت من کاپیتانم را بخاطر یک بازی بد تعویض نمیکنم!

این نوع دیدگاه خیلی رو اعصاب طرفداران تیراختور بود. هر چند که از لحاظ فنی هم معتقدم ۹۰ دصد بردهای تیراختور در زمان تقوی شانسی بودند. مثال بارزش بازی‌ با پارس جنوبی جم. درسته شانس در فوتبال دخیله ولی منظورم اینه که تیم تاکیتک خاصی نداشت. در غیاب استوکس هم که فاجعه بود تیم.

۸
کریمی
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۳۳
باختهای تراختور بخاطر عدم اشنایی تقوی و کمی هم اطرافیانش بود اگر خوب فکر بکنیم برد تراختور بخاطر وجود بازیکنان تراز اول تیم بود وهمگی در سطح عالی بودند و باخت ویا مساوی تیم در اثر نا هماهنگی اعمال شده از طرف گروه مربیان از جمله اقای تقوی بود . تقوی نان بازیکنان را میخورد . اقای زنوزی حتما در پی بهترینها خواهند بود . یاشاسین تیراختور .
۷
Farid
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۲۸
ایشون بعنوان یک مربی فرد با دانش ؛ تیزهوش و با اخلاقی هستن...اما در مورد تیمهای بزرگ عنصر تجربه فاکتور خیلی مهمیه. در اینمورد اینکه قبول کنیم جناب تقوی که تنها سابقه ی مربیگریشون بالکل سمت مدیر فنی پدیده بودن بوده ؛ امروز دستیار اول مربی بزرگ خارجی بودن رو کسر شان میدونن برای خودشون و میگن فقط بخاطر نام توشاک آمدند و همون اوایل هم فهمیدن که نیازی به آموختن ازشون و دستیار بودن ندارن ؛فقط میتونه بوجود اومدن اعتماد به نفس کاذب دونستش و بس که تقصیرش گردن هر دو طرفه هم ایشون هم تعلل باشگاه در گرفتن مربی بزرگتر ؛ ایشون نیاز به کسب تجربه دارند هنوز ، مثل خیلی مربیان دیگه مون، اینرو خودشون هم میدونن.اگر واقعن فکر میکنند با فقط یک سمت مدیر فنی حقشون سرمربیگری یک تیم بزرگه ؛ خب این بیشتر شبیه خواب و رویاست تا واقعیت ؛ نتایج بدست آمده درش دخیل نیست...روزهای سخت تجربه میخواد که در طول سالهااا بدست میاد نه یکی دو روزه نه با سواد نظری فوتبال... چیزی که واقعیه اینه که در شرایط فعلی بسته به تجربه ی تراکتور و تحمیل شرایط خاص ؛ ایشون مقبولیت نسبی بدست آوردن به لطف این تیم و حمایتها و ترجیح میدن ازش برای طی کردن مسیر چند ساله در چند ماه استفاده کنن و به سمت سرمربیگری تیمی برسن ؛ به قطع حضور نساجی بی تاثیر نبوده وگرنه شخصی که دیروز با رضایت و شوق آمدند برای دستیاری و بعد با مربی موقت بودن هم همیشه چمدانش آماده ی رفتن بود یعنی علم داشتند به موقتی بودن ؛ امروز نباید دلخور باشن از موقتی بودنشون... ؛ بهرحال ایشون میخوان از شرایط موجود به نفع خودشون استفاده کنن و باقی حرفها بیشتر شبیه بهانه س...بالطبع تیمها هم حق دارن بسته به سرمایه گذاریشون به نفع خودشون فکر کنند نه ریسک و حتی زیان کردن برای آموزش و تجربه اندوزی یک مربی بی سابقه و تجربه ی بزرگ ...
۷
علی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۳۷
خیلی هم بهتر از مربی و بازیکنی که استقلالی یا پرس پولسی هست به درد ما نمی خوره هی نیاید بگید تیم خراب میشه این مگه در بازی ها برنامه داشت شانسی بازیکن میزاشت با این بازیکنا یک بچه هم میتونه این امتیازها رو بگیره شعار ندین مگه شخصیت برا تیم مون امتیاز میشه ما مربی بزرگ میخواهیم که دیسیپلین داشته باشه و سیستم و برنامه داشته باشه ما 4 بازی بزرگ داریم برا قهرمانی هر 4 بازی رو باید باید ببریم بازیکنا هماهنگ هستن و یک ماه مربی جدید فرصت داره همشون رو کامل بشناسه بهترین موقع بود بعضی ها اعتقاد دارن یک کارشناس تلوزیون رو سرمربی کنیم اصلا فوتبال نمیفهمن لطفا منطقی فکر کنید هر چی اتا زنوزی بگه همونه چون بیشتر از ما تراختور رو دوست داره که این همه هزینه میکنه و بهتر از ما میفهمه همون که اتا زنوزی اول لیگ گفتن یک سالار داریم اونم تراختور هست وسلام....
۵
آیدین
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۱:۵۲
تقوی جرات تعویض ملی پوشا رو نداشت تا حالا هم اگه نتیجه ای گرفته شده بخاطر بزرگی تراختور بوده ایشان اگه می تونه بره یک تیم معمولی رو مربیگری کنه ببینیم چقدر خوبه هر چند مرد با اخلاقی هست اما برای تراختور کوچکه
علی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۲:۰۷
سلام و عرض ادب
ب نظر من آقای تقوی رو باید تا آخر سال حفظ میکردن ولی توو این نیم فصلم ی مربی خارجی بزرگ استخدام میکردن برای اینکه بتونه نیم فصل رو فقط بشینه برای انالیز تیم
و بتونه برای فصل بعد برنامه هاش رو راحت تر پیاده کنه
فک کنم این بهترین تصمیم بود
تقوی میموند و ی خارجی بزرگ میاوردن ک یک نیم فصل بتونه ب لیگ ایران و قاره آسیا شناخت پیدا کنه و فصل بعد بتونه راحت تر کار کنه

در مورد تقوی هم ک ایشون انالیزور و دستیار خوبی میتونن بشن نه سرمربی خوب مگر در اینده ک بتونن تجربیاتشون رو زیاد کنن
ایشون شجاعت برخورد با بزرگترها و بازیکنای بزرگ و ندارن
بنی هنوز اول راه هستن
باید چن سالی دستیاری کنن و بتونن تجربیات بدست بیارن و بتونن ب اون شخصیت سرمربی شدن برین فعلا برای ایشون خیلی زوده بخوان مربی گری تیم بزرگ و پرهواداری مث تراختورو بکنن
تجربه و شجاعت لازم فعلا توو ایشون دیده نمیشه ولی میتونه چن سال دستباری کنه و بتونه ب شخصیت سرمربیگری بریه ک همه بازیگنا قبولش داشته باشن
کریم
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۲:۱۹
تقوی به خوبی کارش رو انجام داد یه تیم کنار رفته از جام حذفی و بی روحیه رو تحویل گرفت که خودش نبسته بود اونم در کوران مسابقات با انواع و اقسام فشارهایی که برخی هواداران غیرفوتبالی تراکتور وارد میکردن هر روز درسایتهای محلی با انواع و اقسام حاشیه ها بااینحال از 9 بازی 17 امتیاز گرفت. تیم رو از ششم اورد 4 ام و در کورس قهرمانی قرار داد.تیم تقوی از هرجهت پیشرفت کرد. اما سوال اینجاست که اگر هدف مالک تراکتور آوردن مربی خارجی بود چرا توشاک رو کنار گذاشت؟ چرا از فرصا وقفه های لیگ استفاده نکرد؟ چرا از فرصت نیم فصل استفاده نکرد؟ در هرحال بنده به عنوان یه هوادار تراکتور ازش تشکر میکنم علی رغم بی تجربه بودن به تراکتور خدمت کرد حتی در آخرین روزها هم با برگردوندن استوکس نشون داد که آدم مسئولیت پذیری هست. با آرزوی موفقیت برای ایشون و زمان مشخص خواهد کرد که این بی ثباتی و تغییرات هر روزه در تراکتور چه بلایی بر سر تراکتور خواهد آورد.
۴
حسین اهواز ی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۲:۴۸
از اظهارنظر های منطقی برادران تورک لذت بردم و تشکر میکنم
حسین اهواز ی
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۲:۴۸
از اظهارنظر های منطقی برادران تورک لذت بردم و تشکر میکنم
شاهین
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۳۰
سلام.
کاش آتا تونی رو بیارن.
زمان تونی الویرا تیم با وجود نداشتن نفر و خالی بودن نیمکت واقعا زیبا و تهاجمی بازی میکرد و هوادار از سبک بازی تیم لذت می برد.
شاهین
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۳۰
سلام.
کاش آتا تونی رو بیارن.
زمان تونی الویرا تیم با وجود نداشتن نفر و خالی بودن نیمکت واقعا زیبا و تهاجمی بازی میکرد و هوادار از سبک بازی تیم لذت می برد.
شاهین
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۳۰
سلام.
کاش آتا تونی رو بیارن.
زمان تونی الویرا تیم با وجود نداشتن نفر و خالی بودن نیمکت واقعا زیبا و تهاجمی بازی میکرد و هوادار از سبک بازی تیم لذت می برد.
شاهین
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۳۰
سلام.
کاش آتا تونی رو بیارن.
زمان تونی الویرا تیم با وجود نداشتن نفر و خالی بودن نیمکت واقعا زیبا و تهاجمی بازی میکرد و هوادار از سبک بازی تیم لذت می برد.
SIAMAK
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۰۷:۴۴
آقای تقوی تجربه و درایت لازم برای سرمربیگری تراختو ررا نداشتند ولی بعنوان مربی در کنار سرمربی بزرگ میتوانستند به تراختور کنمک کنند با تشکر از زحمات ایشان ، برایشان در تیمهای دیگر آرزوی موفقیت میکنیم و با درایت آقای زنوزی و تیم همراه، شاهد حضور سرمبی شایسته در تراختور باشیم حیف است اینهمه سرمایه انسانی و مادی و نیز شور و شوق مردم با بی تجربگی سرمربی به یاس تبدیل شود مانند بازی با فولاد
۲
Araz - Türk
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۴۹
خدا را شکر ، خدا را هزاران مرتبه شکر که رفت و نفس راحتی کشیدیم . اومدن او به تراختور از اول هم اشتباه بود و حتی در حد دستیار بودن در تراختور هم نبود ، چه برسد به سرمربی !!!!
چرا که ما مربیان بومی بسیار خوبی مثل آقایان باغ آبادی و اصغر اعتباری و احد شیخ لاری و برادران خطیبی و ستار همدانی و عباس آقایی و احد نظر زاده و کاوه سلامی و سجاد و بختیار حسین زاده (که البته هیچ نسبتی با هم ندارند ) و ... داریم که خیلی بهتر از اینگونه مربیان غیر بومی و بی تعصب هستند و حقشان است که حداقل به عنوان دستیار در کنار مربیان خارجی کار کنند ، ولی حیف که مسائل غیر ورزشی و ... اجازه ی این کار را به آنها نمی دهد و متاسفانه این تبعیض و نا عدالتی و اجحاف بر علیه فوتبال مظلوم آذربایجان روا داشته میشود . البته مربیان بومی ما حتی به عنوان سرمربی هم میتوانند در تراختور و لیگ برتر فعالیت کنند و شایستگی و لیاقت این کار را هم دارند و چیزی از مربیان غیر بومی حاضر در لیگ برتر کمتر ندارند ، ولی الان فضایی به وجود آمده که انگار تراختور چیزی در حد بارسلونا و رئال مادرید است و پر افتخارترین و بهترین باشگاه تاریخ دنیا هست و حتما باید همیشه قهرمان ایران و آسیا و جهان شود و به همین خاطر باید کهکشانی بشود !!! و مربی بزرگ خارجی و بازیکنان گران قیمت به این تیم بیایند . من به شخصه با اینجور تفکر مخالفم و تیم بومی و جوان را ترجیح میدهم . و ترجیح میدهم با بازیکنان بومی سقوط کنیم (بر فرض مثال ) ولی با بازیکنان بی تعصب غیر بومی (ایرانی) قهرمان نشویم .
به هر حال ، یاشاسین آزربایجان
ساوالان/اردبیل/آذربایجان
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۴۹
جمــــــــــــــع بندی نظرات هواداران تراختوربه مطلب بالا:

-هواداران تراختورازعملکردواخلاق تقوی راضی وممنون هستندکه درحدتوانش برای تیم کارکرده،لاکن اوراکم تجربه میدانندکه توانائی اداره تیم مدعی قهرمانی رافعلاندارد.
-برای هواداران سوال بزرگی است که اگر بنابرتعویض تقوی بوده ،چرا بعدازوقت کشی حالا بفکرجذب سرمربی افتاده اندکه چندهفته ای بطورمسلم امتیازازدست خواهیم دادتااینکه سرمربی جدید راه بیفتدوآنوقت است که خواهیم گفت:ایکاش تقوی رانگه میداشتندکه لااقل سهمیه کسب میکردیم!!
۲ ۱
به ساوالان
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۰۱
بولار هامیسی باش قاطمادی. تهراندا پیروزینن تبریزدی تراختورنان.
۲
امیدیار
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۳۳
آقا بخدا لذت بردم از این 34 کامنت واقعا وقتی هوادارای تراکتور انقدر خوب و منطقی هستند چرا گاهی وقتا (البته تعدادی از هواداران نه همشون) انقدر متوهم و غیر منطقی و فحاش میشن .ای فرهنگ که برای اولین بار من اینجا از هواداران تراکتور دیدم اگر همه گیر بشه واقعا تراکتور تیم بی نظیری میشه
۲ ۱
علی11
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۵۵
جواب فحاش هارو با فحاشی میدن شما برو کامنتای چن تا به مفعول لات مجازی رو بخون اینا از قانون چشم در برابر چشم دنان در برابر دندان پیروی میکنن یاعلی
۱
علی11
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۵۵
انشالله موفق باشه
برزگر
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۰۴
تراختور باید بلافاصله بعد از جدایی جان توشاک به فکر یک مربی بزرگ خارجی می بود.. اما حالا که به تقوی زمان داده بودند بهتر بود تا پایان لیگ به کارشون ادامه میداد.. اما در کل حالا هم که تقوی از دستیاری خوشش نیومده و خودش خواسته بره، دست گلش درد نکنه که برا تراکتورمون خیلی زحمت کشیدن، فکر میکنم زمان زیاد بدی ام نیست برا تعویض سرمربیمون، چون تیم هنوز یک ماه فرصت داره.. اما آتازنوزی دیگه نباید فرصت رو بیشتر از این برا آوردن سرمربی بزرگ هدر بده.
۱
ایلیا تراختور
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۲۰
همان بهتر که رفت تراکتور مربی می خواد که از بازیکن نترسه همین یارو بود که تحت فشار رسانه های طرفدار پرس پلیس با بازی ندادن به استوکس موجبات قهر یک ماهه او را فراهم کرده و باعث شد تراکتور در تهران نتواند پرسپولیس را برده و دو امتیاز را از دست بدهد و همچنین در بازی با فولاد با تعویض نکردن مسعود شجاعی موجبات باخت تراکتور را فراهم کرد همان کسی که میگوید من برای دستیاری �امده‌ام چطور منطقه ۶ ماه دستیار و سرمربی موقت بود چرا به عنوان آنالیزور به تراکتور آمد چرا دستیار توشاک شد کسی که میگوید من برای دستیاری نیامده ام که در پیج اینستاگرام اش حتی یک عکس از تراکتور ندارد و تمام عکس های مربوط به استقلال است چطور می‌تواند برای تراکتورسازی سرمربیگری کند شخص ترسویی که برای اینکه بتواند در ایران کار کند بانوان عالمه ظهر به ایران آمد یادمان نرفته است این همان شخصی است که سال گذشته برای اینکه به استقلال بیاید با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می‌کرد به خاطر اینکه در بی بی سی به عنوان کارشناس حضور داشت نمی توانست در ایران فعالیت کند اما این تراکتورسازی بود که او را به ایران آورد و پای او به فوتبال ایران باز شد الان مشکلاتش حل شده به جای آنکه مدیون تراکتور و هوادارانش باشد دارد برای ما نفس قلم صحبت می کند زهی خیال باطل کسی که برای دستیاری آفریده نشده است اگر فردا رفت به استقلال و دست یار چه شد آن وقت باید به صورت اتفاق داد چراکه برخلاف حرف خود عمل می کند من چه توانایی های او نیستیم اما حرف زدن را باید صادقانه مردم و هواداران تراکتورسازی باهوش هستند هیچ چیز یادشان نمی رود در پایان امیدواریم این مشکلات رفت و آمدهای مکرر مربیان و مدیران هر چه زودتر تمام شده و تراکتورسازی به ساحل آرامش برسد انشاالله
۳
محسن
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۰۰:۳۰
یه آدم رند و مردم آزار،شایعه کرد که چهارتا کوچه آنطرفتر،آش نذری میدهند.چند دقیقه بعد دید مردم ظرف بدست به طرف آن کوچه راه افتاند و مرتب به تعداشان اضافه میشود!!! دقایقی بعد،خود آن شخص هم باورش شد آش نذری میدهند و یک قابلمه برزگ برداشت و حرکت کرد!!!! حکایت،حکایت این مثلا هواداران پرشور تراکتورسازی است که از بس کلمات باشگاه بزرگ و مربی بزرگ را تکرار کردند باورشان شده که بااشگاه بزرگی هستند!!! گذشته خودتان را با ملوان انزلی مقایسه کنید و ادعا کنید! با فولاد خوزستان مقایسه کنید و ادعا کنید.چرا فکر میکنید هوادار نفت مسجدسلیمان در ذهنش ادعای بزرگی نمیکند؟یا هوادار نساجی یا سپید رود رشت؟ شما اگر گذشته و افتخارات پرسپولیس و سپاهان و استقلال را داشتید چی میگفتید؟؟ از وقتی توشاک رفت و تقوی هم انصافا نتایج خوبی گرفت فقط همین حرف را مثل طوطی تکرار کردید یه مربی بزرگ یه مربی بزرگ!!! هرکی ندونه فکر میکنه منظور شما از بزرگی یعنی یه چیزی مثل فیل یا شاید هم زرافه هست. دیگه از آری هان یا خوزه مانوئل که به ایران نیامده،نتایجشان چی بود؟ حیف یحیی گل محمدی و قلعه نوعی و مجید جلالی که در تیم شماها کار کردند.شماها یه دلقک سیرک میخواهید که شال به گردن آویزان کند و کنار زمین فوتبال غلت بزند و ادا دربیاره تا شماها بخندید و راضی باشید!!!! راستی،ظاهرا ملت از شما راضی هستند!! ببخشیدا،ولی در بحث فوتبال،مایه انبساط خاطر هستید.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر