فهرست
ایسکو و سردرگمی زیدان در انتخاب ترکیب
ایسکو و سردرگمی زیدان در انتخاب ترکیب

ایسکو و سردرگمی زیدان در انتخاب ترکیب

آی اسپورت- عملکرد فوق‎العاده ایسکو در سوپرکاپ اروپا یک بار دیگر باعث سردرد زیدان شد. او حالا نمی‏‎داند برای بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا باید چطور ترکیب اولیه تیمش را انتخاب کند. او پیش از این هم در رقابت‎های فصل گذشته با ترکیب اولیه تیمش درگیر بود و با وجود این که از سیستم چرخشی، آن هم به طور موفق استفاده می‏کرد، نمی‏توانست همه بازیکنان را راضی نگه دارد. حالا با فروش موراتا و خامس رودریگس باز هم شرایط برای سرمربی فرانسوی مانند قبل است.

در دیدار رئال مقابل یونایتد در سوپرکاپ اروپا که با برد 2 بر یک سفیدپوشان به پایان رسید، ایسکو جایزه بهترین بازیکن میدان را گرفت. با این کار خط و نشانی برای رقیبانش در تیم خود که برای کسب جایگاه با او رقابت می‏کنند، کشید و البته کار را برای زیدان سخت‎تر کرد. سرمربی فرانسوی نه تنها برای بازی مقابل بارسلونا، بلکه برای باقی بازی‎ها در لیگ هم نمی‏داند کدام بازیکنان را به کار گیرد. برای دیدار سوپرکاپ روز یکشنبه لوکا مودریچ به خاطر محرومیت 3 ساله در دسترس نخواهد بود و احتمالا متیو کوواچیچ، هموطن او به جایش بازی خواهد کرد.

از طرفی زیدان باید تصمیم بگیرد که باز هم مثل قبل برای استفاده از مثلث تهاجمی‎اش، BBC ، پافشاری کند یا نه. آن هم در شرایطی که بنزما و بیل در تمرینات پیش فصل و در تور امریکا نشان دادند که نمی‏توانند آن طور که رئال می‎خواهد برایشان گل بزنند.

در رقابت‎های فصل گذشته ایسکو 2339 دقیقه بازی کرد، سعنی 42.8 درصد از دقایقی که برایش در دسترس بود. اما در همین مدت هم مهره‎ای تعیین کننده برای رئالی‎ها بود. همچنین در رقابت‎های لیگ قهرمانان اروپا هم او به اندازه کافی تاثیرگذار بود.

حالا در شرایطی که بیل و بنزما و رونالدو هر سه برای بازی کردن آماده هستند و شرایط لازم را دارند، ایسکو امیدوار است در فص گذشته و بازی‎های اخیر به اندازه‏ای خودش را ثابت کرده باشد که زیدان به او هم بازی بدهد. مخصوصا که قراردادش را رئال هم تا سال 2022 اعتبار دارد و صحبتی از فروشش هم به میان نیست.

     
آی اسپورت
2017-08-11 14:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر