فهرست
خرید تراکتور از واسکودوگاما؛ گلر ۲۴ساله!
خرید تراکتور از واسکودوگاما؛ گلر ۲۴ساله!

خرید تراکتور از واسکودوگاما؛ گلر ۲۴ساله!

آی اسپورت – سایت اسپورت اینتراتیوو برزیل اعلام کرده است که ژوردی آلمیدا، گلر برزیلی ۲۴ ساله تیم واسکو داگامای لیگ برزیل، با قرارداد قرضی ۶ ماهه راهی تراکتورسازی تبریز شد که البته این مدت ممکن است ۶ ماه دیگر نیز تمدید شود. طبق اعلام این سایت برزیلی، ژوردی، چهارشنبه به ایران آمده تا تست‌های پزشکی را پشت سر بگذارد.

این دروازه بان برزیلی در خصوص این انتقال گفت: «از تیم واسکو که همه چیز به من بخشید و اکنون این فرصت را در اختیارم گذاشت تا خودم را رشد بدهم، بسیار ممنون هستم.. تصمیم سختی بود ولی انجام این کار بسیار ضروری بود زیرا نیاز به بازی و تجربه بیشتر دارم تا بتوانم دوباره به باشگاهم بازگردم. برای چالش جدید پیش رو بسیار خوشحال بوده و انگیزه زیادی دارد. خدا را شاکرم و از خانواده و همه دوستانم تشکر می‌کنم.

ژوردی با تصمیم زی‌ریکاردو، مربی تیم واسکو برزیل به گلر سوم تیم بدل شده بود و بیشتر از روی نیمکت کار را دنبال می‌کرد. او ۳۷ بازی برای این تیم انجام داده و تا ماه می ۲۰۲۱ با واسکو قرارداد دارد. این دروازه‌بان سابقه دعوت به اردوی تیم ملی زیر ۲۰ سال برزیل را نیز در کارنامه خود دارد.

۹ ۲  
آی اسپورت
2017-12-06 17:45:00
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۸
آخه چرا بازم هندونه دربسته!؟ اگه تراکتور میخواد از شر بحران دروازه راحت شه حتما باید گلر امتحان پس داده بخره مثلا اخباری
۹
میانالی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۲
مسئولین تراختور سخت در اشتباهند مثلا گذشته ، دروازبانی که امادگی نداره رو برای چی میارین. گزینه های ایرانی بهتر بودن مثل اخباری یا رحمتی
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر