فهرست
سیاست دوگانه ولز؛ اثبات لجبازی با رئال؟
سیاست دوگانه ولز؛ اثبات لجبازی با رئال؟

سیاست دوگانه ولز؛ اثبات لجبازی با رئال؟

آی اسپورت - گرت بیل ستاره ولزی که اخیرا رئال را قرضی به مقصد تاتنهام ترک کرد و دیگر بعید است به باشگاه مادریدی برگردد، به دلیل مصدومیت هنوز نتوانسته برای تیم جدیدش به میدان برود. همین مصدومیت باعث شد تا او از سوی رایان گیگر به اردوی تیم ملی کشورش نیز دعوت نشود.

ولز یک بازی دوستانه برابر انگلیس و دو بازی برابر ایرلند و بلغارستان در لیگ ملت های اروپا در پیش دارد ولی بیل به اردو دعوت نشد و در تاتنهام به درمانش ادامه خواهد داد. ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام اخیرا تایید کرد که انتظار دارد بیل پس از وقفه بازی های ملی بتواند به ترکیب تیمش اضافه شود.

این شرایط زمانی که بیل برای رئال بازی می کرد وجود نداشت و بیل بارها و بارها حتی با وجود مصدومیت توسط رایان گیگز به تیم ملی دعوت می شد. بیل با مصدومیت به اردوی ولز می رفت، در بازی های تیمش حاضر می شد و سپس با همان مصدومیت قبلی به رئال بر می گشت و چندین هفته نیز به دور از میادین می ماند. اتفاقی که بارها با اعتراض رسانه های اسپانیایی مواجه شد.

رایان گیگز اخیرا اعتراف کرد که هرگز در مورد بیل با زیدان صحبت نمی کرد اما ارتباط عالی او با مورینیو شاید دلیل اصلی دعوت نشدن بیل به اردوی تیم ملی کشورش بوده است. ارتباطی که قطعا به سود تاتنهام تمام می شود ولی رئال از چنین منفعتی بی بهره بود.

۱    
آی اسپورت
2020-10-01 19:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر