فهرست
کمالوند: جای میثاقیان، به ساکی سیلی زدم!
کمالوند: جای میثاقیان، به ساکی سیلی زدم!

کمالوند: جای میثاقیان، به ساکی سیلی زدم!

آی اسپورت- فراز کمالوند در کنفرانس خبری بعد از پیروزی تیمش مقابل سیاه جامگان گفت: بازی خوبی بود, خیلی پرفشار و فیزیکی. خوشحالم اولین تیمی هستیم که توانستیم در این ورزشگاه سه امتیاز را بگیریم. در 20 دقیقه ابتدایی نیمه اول نمی‌خواهم بگویم داور به سود حریف گرفت، اما می‌توانست دقت بیشتری داشته باشد. هر چقدر بازی جلو می‌رفت، تماشاگران مشهدی فشار می‌آوردند. ما امسال دو بازی برگزار کردیم که فشار تماشاگران آنها از بازی با استقلال و پرسپولیس بیشتر بود. یکی بازی با پارس جنوبی در جم و دیگری بازی امروز. تماشاگران در ورزشگاه امام رضا (ع) مشرف به زمین بودند و بازی در این فشار سخت بود. در کل به بازیکنانم تبریک می‌گویم که سه امتیاز شیرین را گرفتند. فکر کنم تا رده پنجم یا ششم جدول بالا آمدیم. شاکر آقا امام رضا (ع) هستیم که در این ورزشگاه سه امتیاز را کسب کردیم.

درباره اعتراض خود به عملکرد داور مسابقه: آگوستو بازیکن ما را بدون توپ زدند و باید بازیکن حریف مستقیماً اخراج می‌شد. در پنالتی سیاه‌جامگان، اگر فرض بگیریم که توپ به دست بازیکن ما برخورد کرده است، فاصله یک متر بوده. بازیکن ما چه عکس‌العملی را می‌توانست نشان دهد؟! در ادامه اعتراض ما بیشتر به کارت زردهای داور بود، چرا که بازی نبود که این همه کارت داشته باشد. فکر کنم 9 یا 10 کارت زرد از سوی داور به بازیکنان داده شد. در نیمه دوم اما، اعتراضی به داور نداشتیم.

 درباره سیلی که به بازیکن خود، حسین ساکی زد: در نیمه دوم، ساکی وقتی به زمین آمد، تحت تأثیر جو بازی قرار گرفت. یک ضربه به او زدم تا سرحال شود! این کار را از اکبر آقا میثاقیان یاد گرفتم که جایش امروز خالی بود.

۵    
آی اسپورت
2017-10-19 19:27:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر