فهرست
رسمی: بواتنگ باقی فصل را از دست داد
رسمی: بواتنگ باقی فصل را از دست داد

رسمی: بواتنگ باقی فصل را از دست داد

آی‌اسپورت- ژروم بواتنگ، مدافع بایرن مونیخ، که در دیدار شب گذشته مقابل رئال مادرید آسیب دید، ادامه فصل را از دست داد. بایرن مونیخ شب گذشته در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان رئال مادرید بود و در نهایت ۱-۲ مغلوب شد. در دقیقه ۳۴ این دیدار بواتنگ از ناحیه ران دچار آسیب دیدگی شد و جای خود را به نیکلاس سوله داد.

اکنون گزارش شده که بواتنگ برای ۴ تا ۶ هفته از میادین دور خواهد بود و کار سختی برای رسیدن به اولین دیدار آلمان در جام جهانی ۲۰۱۸ دارد.

او خود در صفحه توئیترش نوشت: «زندگی پر از شکست است. زندگی کن، احساس کن، عشق بورز، بخند، گریه کن، بازی کن، ببر، بباز، بلغز، زمین بخور اما دوباره و دوباره بلند شو. اکنون زمان مبارزه برای بودن در روسیه است. من تمام تلاشم را خواهم کرد. در دیدارهای باقی مانده فصل، من از تیمم حمایت خواهم کرد. متشکرم برای آرزوهای تان برای بهبودی من!»

در این دیدار آرین روبن و خاوی مارتینس نیز دچار آسیب دیدگی شدند. روبن از ناحیه ران مصدوم شد و مارتینس از ناحیه سر. باشگاه بایرن برای بازگشت روبن، زمانی اعلام نکرد اما در مورد مارتینس اعلام شد که برای دو روز نمی‌تواند در تمرینات حضور پیدا کند.

 

ورزش سه

     

 

     
آی اسپورت
2018-04-26 21:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر