فهرست
بیانیه تراکتور: نمی‌خواهند ما قهرمان شویم
بیانیه تراکتور: نمی‌خواهند ما قهرمان شویم

بیانیه تراکتور: نمی‌خواهند ما قهرمان شویم

آی اسپورت - باشگاه تراکتور سازی در واکنش به اشتباه داوری مسابقه دیروز مقابل نساجی بیانیه شدیداللحنی منتشر کرد. در این بیانیه آمده است: «بازی دو تیم تراکتورسازی و نساجی مازندران از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر در حالی به پایان رسید که اشتباهات داوری در نتیجه مسابقه تاثیر مستقیم داشته و موجبات از دست رفتن 2 امتیاز حساس برای نماینده فوتبال آذربایجان در کورس قهرمانی را فراهم کرد. علاقمندان و عاشقان تیم تراکتورسازی به دور از همه هیاهوها انتظار داشتند گروه داوری این دیدار به رهبری داور با تجربه‌ای همچون سید علی، قضاوت عادلانه‌ای در این مسابقه داشته باشند و نتیجه بازی منصفانه رقم بخورد که این اتفاق تلخ علاوه بر تزریق ناراحتی به جامعه هواداری تیم، به روح فوتبال پاک نیز خدشه وارد کرد.اشتباه در صحنه‌ای که داور اضافه پشت دروازه هم به آن اشراف کامل داشت و می‌توانست با دخالت خود مانع از این اجحاف حق شود، در کمال تعجب مسلم‌ترین پنالتی تراکتورسازی را در این بازی سوزاند ‌و این یعنی نادیده گرفتن زحمات تیمی که برای رسیدن به برد تمام تلاش خود را به کار گرفت.

علی‌ای‌حال؛ بدیهی است داوران نیز به عنوان یک انسان از اشتباه مبرا نیستند و در این راستا، اگر ضعف داوری جدال سرنوشت‌ساز با پرسپولیس در هفته سیزدهم را که به دنبال آن گل سالم تراکتورسازی از سوی کمک داور مردود اعلام شد، به پای چشم غیرمسلح بگذاریم، اما در مورد اشتباهات در صحنه‌هایی که حتی جای بحث برای کارشناسان را هم باقی نمی‌گذارد، این ذهنیت مسموم را در اذهان شکل می‌دهد که اراده‌ای برای جلوگیری از قهرمانی تیم تراکتورسازی در لیگ برتر وجود دارد.

آنچه مبرهن است، تبعات اشتباهات دنباله‌دار داوری در رقابت‌های لیگ برتر می‌تواند ضربه‌های سهمگینی را به تیم‌های مدعی قهرمانی وارد نماید، کمااینکه نظیر این اتفاقات در لیگ‌های یازدهم و چهاردهم که بر علیه تیم تراکتورسازی به وقوع پیوست و اهالی فوتبال نیز بدان اذعان دارند، سرنوشت قهرمانی را عوض کرده و مانع از ثبت افتخار برای تیم محبوب پرشورها شد.

ازاین‌رو و به موجب این بیانیه باشگاه تراکتورسازی تبریز حق مسلم خود می‌داند مراتب اعتراض شدیدش را به وضعیت نامطلوب داوری این دیدار اعلام داشته و خواستار رسیدگی و برخورد قاطع از سوی مراجع ذیصلاح است. دیداری که می‌توانست وضعیت امتیازات صدر جدول را دستخوش تغییرات کند.باشگاه تراکتورسازی مصمم است حقوق از دست رفته خود را مطالبه نماید، لذا تأکید بر رسیدگی به وضعیت داوری مسابقات داشته و با توجه به دیدارهای آینده امید دارد تا نظارت دقیقی بر انتخاب داوران و عملکرد آنها صورت بگیرد.»

۲۶ ۱۳  
آی اسپورت
2019-02-11 14:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
Amin
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۳۲
یه روز میگن وزیر پرسپولیسیه یه روز استقلالی ولی هیچ کس نمیگه سازمان لیگ و داوری و فدراسیون همش مال وزارت ورزش هست که پول بیت المال رو صرف قرمز و آبی تهران میکنه آخرم یکی از این دو تا رو بالا میبرن
وحید
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۴۲
گروهبان قندلی یاسوفر،یکی ازاین دوتا قهرمانن
Hosein
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۵۸
چی میشه گفت آخر ادم نمیفهمه حق با کی هست
داورها هم باید کمی اقتدار داشه باشن بعنوان یه تاجی امیدوارم بازی تراکتور و اس اس به دور از حاشیه باشه البته هوادارای تراکتوری میدونن تاجی ها با اون یکی تیمه فرق دارن
00
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۳۵
مشخصه که فرق دارین شما همونایی هستین که دقیقه 60 به بازیکنان و کادرفنی تون فحش میدین
۸
خوزستان
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۵۹
نه که ماشاالله صدتا قهرمانی دارید....دریغ از یه بازیکن بومی تبریزی
محسن آبی
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۲۱
این چه مسخره بازی ایه توی لیگ....همه تیمها شاکی از داوری هستن...واقعا داوری توی ایران پایین تر از فوتباله؟! ما روی همین اعتراض به داور از ژاپن گل خوردیم‌هنوز هی میگیم داور داور ...تو بازی شما با نساجی خدا وکیلی نساجی شکافت تیمتون رو از وسط...اگر ی بازیکن خوب داشت ۴ تا باید بهتون میزد، حالا الکی گیر دادید ب داوری؟!!!!
امید
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۴۷
خوب معلومه که نمی خواهیم قهرمان بشید. کدوم تیم لیگ دوست داره شما قهرمان بشید!!؟
۶
در جواب محسن آبی
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۱۷
تراکتور بعد از گل سعی داشته بازی رو کنترل کنه و به دلیل اهمیت بازی بعدی سعی نداشت که با چنگندگی مصدوم یا محروم بده (در کل هم نساجی موقعیت زیادی نداشت ) ولی بعد از دریافت گل مساوی بازم حمله کرد و یک پنالتی مسلم رو نگرفتن اون موقع اعتراض نکنه !! شما بعد از بازی با سپاهان اعتراض نکردین !! تیم های دیگه با وجود سود بردن از داوری بازم دارن اعتراض میکنن !!
پرس
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۳۷
همه میگن نمی خوان ما قهرمان شیم بابا لیاقتش رو ندارین
۲
041
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۳۵
مدتهاست دارن به هوادارای تراکتور ادرس اشتباه میدن و پرسپولیس رو نشانه رفتن اما بدونید هدف شون قهرمان کردن استقلاله چون بعد از چندین سال ناکامی و صرف بودجه 100 میلیاردی و خرید 30 تا بازیکن و کلی خارجی باید به زور واسشون امتیاز جمع کنن
جسی پینکمن
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۴۶
خخخخخخخخخخخخخخخخحخخخخخخ
۱
در جواب خوزستان
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۳۹
علیرضا نقی زاده و طاهران هم حتما اهل خوزستان هستن ما نمیدونستیم !!
....
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۰۱:۲۱
غ56
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر