فهرست
غیبت حاج‌صفی؛ خبری که واقعا بد است!
غیبت حاج‌صفی؛ خبری که واقعا بد است!

غیبت حاج‌صفی؛ خبری که واقعا بد است!

آی اسپورت - مهدی ترابی یکی از بهترین‌های لیگ نوزدهم بوده و از نظر فنی باید به تیم ملی دعوت می‌شد اما کاش این اتفاق به‌خاطر مصدومیت احسان حاج‌صفی رخ نمی‌داد. غیبت احسان در بازی مهم با عراق واقعا خبر بدی برای فوتبال ایران است. حاج‌صفی در 2 بازی قبلی مرحله پیش‌مقدماتی جام‌جهانی 180دقیقه کامل برای تیم ملی بازی کرد و جزو مهره‌های مهم و کلیدی مارک ویلموتس به شمار می‌آمد. او در میانه میدان از عناصر پا به توپ تیم ملی بود که با تجربه بالا، عصای دست کادرفنی می‌شد. ما در بازی مهم و احتمالا «چرک» با عراق واقعا به این تجربه نیاز داشتیم؛ مخصوصا که حاج‌صفی امسال جزو معدود ستاره‌های تراکتور بود که در فرم استاندارد خودش ظاهر شد. با این تفاسیر مصدومیت او اتفاق ناخوشایندی است اما امیدواریم بقیه بچه‌ها جای خالی‌اش را پرکنند.

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-11-13 00:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸، ۰۰:۱۷
این مطلبو بدون اینکه خندتون بگیره نوشتید؟ چه قدرتی داره رسانه که عامل اصلی به چوخ رفتن تیم ملی جلو بحرینو اینجوری در حد قهرمان ملی میارن بالا! تو این مملکت هرکی یه کاره ای میشه مخاطباشو گاو فرض میکنه. از خبرنگار دو زاری بگیر تا اونی که سالی یه بار میره سازمان ملل حرف میزنه!
۱
كنت دراكولا
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸، ۰۱:۰۹
كار به ديدار كامبوج ندارم،ولي حاج صفي بازي با بحرين افتضاح بازي كرد و جز ضعيف ترين ها بود!!!!بعد تو چجوري ميگي مهمه!!؟؟نبودش بهتر از بودش بود كه گلي كه خورديم و اعتراضات پي در پي!!!!اينجاست كه ميگن القائات روزنامه ها و خبرگزاريها و سايتها!!!!يعني چند ده هزار تومان پول ميتونه بازيكن افتضاح رو در حد مهم و خوب نشون بده!!!!اينجاست كه تيمي كه با مدعيها بازي كرده رو كه امتيازش بيشتره بد نشون ميدن و تيمي كه با كمك داور و دروازه بان حريف بازهم پايين تره خوب نشون ميدن!!!!خوشگلي ماجرا اينجاست كه اون تيم سوگليه دربي رو هم به اون تيمي كه بد بازي ميكنه باخته!!!!امان از اين القائات شماها!!!!گنجشك رو جا قناري جا ميزنين.
۲
وحید بارساپولیسی
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸، ۱۰:۴۹
احسان حاج صفی مقصر اصلی باخت ایران به بحرین در کنار مجید حسینی و امید ابراهیمی و محبی (بازی ضعیف) بود.. ایشون با یک خطای تقریبا آماتوری خشن دست و پای بازیکن بحرینی رو از جا درآورده و بعد با خشونت هرچه تمام میره تو صورت داور و دعوا....بعد این دعوا روحیه کل تیم از 70-80 میره زیر 30 و عملا تیم ملی مغلوب جو استادیوم و بازی حریف میشه و به اصطلاح خالی میکنه.. چیزی که اگر رخ نمیداد و تیم ملی از فضای "یک آسیا" خارج نمیشد سر آخر با یک بغل پای دقیقه 88 -90 ای بحرین رو 1:0 شکست میداد.. احسان حاج صفی باید از تیم ملی خط بخوره..
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر