فهرست
تخصص جدید برانکو؛ آموزش کامبک!
تخصص جدید برانکو؛ آموزش کامبک!

تخصص جدید برانکو؛ آموزش کامبک!

آی اسپورت - در سال‌های گذشته، پرسپولیس برانکو با زدن گل اول می‌برد و با خوردن گل اول، شانسی برای پیروزی نداشت. پرسپولیسی‌ها این فصل هنوز هم با زدن گل اول برنده مسابقات‌شان هستند اما خوردن گل اول، دیگر نمی‌تواند مانع پیروزی‌شان شود. پیشرفتی که در سال سخت و پرمدعی حسابی به کمک پرسپولیس آمده است.

پرسپولیس برانکو لیگ‌های چهاردهم، پانزدهم، شانزدهم و هفدهم روی هم ۲۱ بازی گل اول را خورد و از همه این مسابقات، فقط یکی را برد. آماری ضعیف، که شاید تنها پاشنه آشیل تیم بی رقیب برانکو محسوب می‌شد. این فصل، او توانسته اوضاع را کاملا عوض کند. پرسپولیس این فصل شش مسابقه گل اول را خورده که دو بازی را با برد تمام کرده، سه بازی مساوی شده و فقط یکی از بازی‌ها را شکست خورده است. آن‌ها با گرفتن ۹ امتیاز پس از خوردن گل اول، بهترین تیم لیگ در این زمینه هستند! علاوه بر این، در لیگ قهرمانان هم پرسپولیس مقابل الدحیل باخت را تبدیل به برد کرد و توانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کند.

تبدیل کردن نقطه ضعف قدیمی به نقطه قوت و تبدیل شدن از بدترین به بهترین تیم لیگ پس از خوردن گل، نشان می‌دهد پرسپولیسی‌ها بعد از سه فصل رویایی هنوز هم می‌توانند پیشرفت کنند. نقاط ضعف قدیمی را از بین ببرند تا به کمک کامبک‌های‌شان، در سخت‌ترین فصل لیگ برتری‌شان هم فعلا صدرنشین و مدعی اول قهرمانی باشند.

۴۴ ۵  
آی اسپورت
2019-04-13 23:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
فرهاد
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۰۰:۱۳
افرین نو 40 تا بازی 2 تا کامبک زده شد متخصص . منصوریان در 8 بازی 9 تا کامبک زد ادعا ندارد من فکر می کردم این دلال فقط تخصش در دلالی و بنجل ایران اوردن است نگو متخصص کامبک جعلی هم هست
۳ ۳
reza44
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۰۰:۳۷
اخه سوزش تا این حد پماد بزن
همین دلال وبنجل شماها رو چهارتایی کرد
همین بنحل ودلال وقتی به پرسپولیس امد استقلال حتی مدعی قهرمانی هم نشد با اینکه گرانقیمت ترین تیم دولتی سه فصل اخیر لیگ ایران بودی
ههه هه سوزش شماها از قهرمانی پرسپولیس هم شیرین تر است
تا برانکو در لیگ برتر ایران است استقلال وبفیه برای سهمیه ودومی تلاش کنید استقلالی عزیز
سوزش تو خیلی تابلو هست دل پری از برانکو دارید بدجوری توی دربی اخر درتون گذاشت ههه
فرهاد
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۲۳
راست می گی تا اینوزیر است همه تیم ها باید برای دومی تلاش کنند تابش سرپرست سپاهان هم همین را گفت یادته؟
شله
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۲۶
این فلک زده طرفدار شله اس کلا رد داده درواقع خودش رو زده به نفهمی که نه سپاهان مافیاییه و نه قندل دغل کار
۴
j12
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۰۰:۳۳
Gg
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر