فهرست
گزینه‌های مدیرعاملی پرسپولیس؛ لابی کن، مدیر شو!
گزینه‌های مدیرعاملی پرسپولیس؛ لابی کن، مدیر شو!

گزینه‌های مدیرعاملی پرسپولیس؛ لابی کن، مدیر شو!

آی اسپورت - در شرایطی که پس از استعفای رسول‌پناه گزینه‌های بسیاری برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس مطرح شده‌اند، اما تا به امروز وزارت ورزش برای مدیرعاملی این باشگاه به جمع‌بندی نرسیده است. جالب اینجاست تمام گزینه‌هایی که وزارت ورزش با آن‌ها مذاکره کرده است حاضر به پذیرفتن صندلی مدیرعاملی پرسپولیس نشده‌اند.

اما در مقابل برخی از مدیران سابق و نام وآشنا به هر دری می‌زنند تا به مدیرعاملی پرسپولیس برسند، از راهرو‌های مجلس گرفته تا پشت خط تلفن مدیران دولتی، این روز‌ها چهره‌ها و نام‌های آشنایی را می‌توان دید که کعبه آمالشان رسیدن به صندلی مدیرعاملی پرسپولیس است. اینکه جدا از معروف شدن چه عاملی بر جذابیت‌های این صندلی می‌افزاید مشخص نیست اما نقش لبی پررنگ‌تر از هر عامل دیگری برای انتخاب مدیرعامل سرخ‌ها در این روزهاست.

وزیر ورزش حدودا با ۱۵ گزینه برای مدیرعاملی پرسپولیس صحبت و مذاکره کرده است و جالب این است که خیلی از گزینه‌ها با توجه به مواردی چون پرداخت بدهی برانکو، کالدرون و دستیارانش و بازیکنان خارجی که همچنان پرونده باز در فیفا دارند و پرداختی‌های این فصل و فصل گذشته، خیلی‌ها حاضر به پذیرفتن این سمت نشده‌اند و دست رد به درخواست وزارت ورزش زده‌اند. روزهای پایانی دولت نیز نکه دیگری است که برخی به آن اذعان داشته و به همین دلیل در این ماه‌های پایانی دولت دوازدهم حاضر به پذیرفتن این سمت نیستند.

۱    
آی اسپورت
2020-10-29 00:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر