فهرست
قطبی به تیم پورعلی‌گنجی هم نه نگفت!
قطبی به تیم پورعلی‌گنجی هم نه نگفت!

قطبی به تیم پورعلی‌گنجی هم نه نگفت!

آی اسپورت - تیم شیجیاژوانگ که هفته گذشته در عین ناباوری بازی با دالیان پرو را واگذار کرد، ظهر امروز به مصاف شنژن کایسا رفت. تیمی که مرتضی پورعلی گنجی را به خدمت گرفته و با حضور خارجی‌های باکیفیت، به استقبال شاگردان افشین قطبی آمده بود.

در بازی امروز، مرتضی پورعلی گنجی از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش قرار داشت و در پایان بازی نیز با عملکرد مطلوب، نمره ۷.۱ را دریافت کرد. پورعلی نرخ ۸۳.۹% پاس صحیح را به ثبت رساند و از ۴ دوئل در ۳ تا به برتری رسید و همچنین سه کنش دفاعی هم داشت.

شنژن در دیدار امروز شروع بهتری داشت و چند موقعیت نیز به وجود آورد اما تا آخرین دقیقه از بازی موفق به گلزنی نشد. تا این که یک شوت از داخل محوطه جریمه با واکنش پولیانگ شائو همراه شد اما ریباند این ضربه را جان مری مهاجم کامرونی در موقعیت مشکوک به آفساید تبدیل به گل کرد. این صحنه حتی به وی ای آر هم رفت اما کمک داوران ویدیویی هم صحت گل را تائید کردند.

حالا شاگردان افشین قطبی باید تمام تلاششان را بکنند تا با پیروزی در دیدار برگشت جواز ادامه حضور در لیگ برتر را بگیرند؛ در نهایت باید دید دوئل ایرانی ها به سود کدام تیم تمام خواهد شد. 

 

 

     
آی اسپورت
2020-10-28 17:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر