فهرست
ایمیل باشگاه انگلیسی به مظلومی؛ مبلغ کم نبود قبول نکردم
ایمیل باشگاه انگلیسی به مظلومی؛ مبلغ کم نبود قبول نکردم

ایمیل باشگاه انگلیسی به مظلومی؛ مبلغ کم نبود قبول نکردم

آی اسپورت - این روزها پیشنهاد یک تیم انگلیسی به مربیان ایرانی از جمله علیرضا منصوریان حاشیه ساز شده است. سرمربی آبی‌ها می‌گوید از یک تیم دسته اولی انگلیس پیشنهاد مربیگری داشت و حتی نمایندگان این باشگاه نه ماه در ایران با او مذاکره کردند اما سرانجام استقلال را انتخاب کرد. پس از این صحبت‌های منصوریان مشخص شد علاوه بر او این پیشنهاد به چند مربی دیگر هم از تیم‌های انگلیسی ارسال شده است. مجید جلالی، پرویز مظلومی، حمید درخشان و هومن افاضلی از جمله مربیانی بودند که این پیشنهاد به دستشان رسیده است.

پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال درمورد این پیشنهاد می‌گوید: «پس از اینکه از استقلال جدا شدم، شخصی نزد من آمد و گفت سرمربی تیم برایتون انگلیس که در دسته اول (چمپوینزشیپ) حضور دارد نیاز به یک دستیار دارد و ما شما را به ایشان معرفی کردیم. با بررسی کارنامه شما و نشان دادن بازی‌های استقلال به او موافقت شد تا شما به عنوان دستیار در کادر فنی برایتون مشغول به کار شوید.»

مظلومی در ادامه می‌گوید: «پس از این صحبت‌ها من از ایشان خواستم اگر این پیشنهاد رسمی و خواسته خود باشگاه است، به صورت رسمی مکاتبه شود تا این پیشنهاد را مورد بررسی قرار دهم. بعد از چند روز یک ایمیل از باشگاه برایتون برای من صادر شد که لوگوی رسمی این تیم و لیگ دسته اول انگلستان را داشت. در این ایمیل آدرس، شماره تلفن و نام مدیریت باشگاه و حتی سرمربی تیم هم آمده بود و آنها در نظر داشتند با من قراردادی سه ساله ببندند که حتی رقم قرارداد را هم مشخص کرده بودند.»
سرمربی سابق استقلال می‌گوید: «در ایمیلی که برای من فرستاده بودند، در نظر داشتند برای سال اول 600 هزار پوند، برای سال دوم 900 هزار پوند و برای سال سوم 1100 هزار پوند با من قرارداد ببندند. آنها حتی مکان زندگی، ماشین و دست مزد هفتگی من را هم مشخص کرده بودند.»

مظلومی درباره اینکه چرا این پیشنهاد را قبول نکرد گفت:« من به آنها گفتم رقم قرارداد کم است و باید بیشتر شود و آقای خ هم بعد از چند وفت به من گفت که مسئولان باشگاه با افزایش رقم قرارداد موافقت کردند ولی دیگر خبری از ارسال قرارداد نشد.»

قرارداد مظلومی
قرارداد مظلومی

۲ ۳  
آی اسپورت
2016-10-05 12:00:00
نظر دهید

۳ نظر
حمید
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۰
این ایمیل ها با anonymous email ارسال میشه. یعنی شما میتونی به راحتی با استفاده از نرم افزارهای موجود در اینترنت، آدرس فرستنده ایمیل را هر چیزی خواستید بگذارید. و فقط زمانی مشخص میشود این آدرس فرستنده جعلی است که شما هدر ایمیل را بررسی کنید تا مشخص شود سرور ارسال کننده ایمیل با آدرس فرستنده مطابقت دارد یا نه. با همین روش خیلی راحت میتوان سر افراد کم سواد در زمینه اینترنت را کلاه گذاشت. مثلا ایجینت ها هم برای اینکه خودشان را معتبر جلوه دهند با همین روش ادعا میکنند با سرمربی فلان تیم اروپایی رابطه دارند تا بتوانند بازیکن ها بی کیفیت خود را به تیم های ایرانی قالب کنند. شما اگر همین ایمیل را برای باشگاه مورد نظر ارسال کنید خواهید دید که آنها ارسال چنین ایمیل را تکذیب میکنند
۱
محمد
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۵۶
شما خبرنگاران راحت میتونین بررسی کنید،من یه جست و جو ساده کردم،سایتی ایمیل اصلا وجود نداره، پیش شماره تلفن قطعا واسه انگلیس و شهر برایتون نیست،اسم رسمی باشگاه برایتون و هاو آلبیون هست،قطعا تو ایمیل هم از این اسم باید استفاده کنه،من تو دو دقیقه این جست و جو رو انجام دادم،ممکن اشتباه کرده باشم
۱
عباس
پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۳۹
من این ایمیل رو براش فرستادم این کچلم باور کرده :)))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر