فهرست
نقل قول های روز: گفتند هر غلطی می خواهی بکن!
نقل قول های روز: گفتند هر غلطی می خواهی بکن!

نقل قول های روز: گفتند هر غلطی می خواهی بکن!

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

پنالتی ریسکی

من با نوع کار مخالف نیستم چرا که حرکت جالب و زیبایی بود اما این حرکت باید زمانی انجام شود که شما حداقل دو یا سه گل جلو هستید و هیچ خطری تیم شما را تهدید نمی‌کند. برای زدن اولین پنالتی این ریسک بزرگی است. اگر این توپ گل نمی‌شد آن موقع جواب دادن به هواداران و مربی سخت می‌شد.
نظر حمید درخشان درباره پنالتی رضاییان و طارمی جلوی سپاهان

گفت هر غلطی می خواهی بکن

فکر می‌کردم استقلالی‌ها روی حرف‌شان بایستند چون ما آلمانی‌ها روی حرف‌مان می‌ایستیم. من حاضر بودم با دریافت 69 هزار دلار قراردادم را با استقلال فسخ کنم اما مدیرعامل باشگاه شما (استقلال) جواب مرا نداد و گفت هر غلطی که می‌خواهی بکن. من هم شکایت کردم. فیفا حکم داده که باید طرف ایرانی 168 هزار دلار به اضافه سالی پنج درصد بابت تاخیر که می‌شود 12.5 درصد به حساب من واریز کند.
فردیک هلمکه بازیکن سابق استقلال که بدون یک بازی رسمی برای آبی ها از این تیم جدا شد درباره برخورد بد مدیران استقلال صحبت کرده است

لزوم تقویت ذهنی

جوانانی که علیرضا منصوریان انتخاب کرده درخشیده‌اند تا پیش از این شاید خیلی‌ها نام میلاد زکی‌پور یا محسن کریمی را نشنیده بودند. بهنام برزای هم پیشرفت خوبی کرده است. اگر بازیکنان استقلال از نظر ذهنی و روانی تقویت شوند می‌توانند در آسیا هم نتایج خوبی بگیرند.
توصیه مرتضی محصص به کادر فنی استقلال در آستانه لیگ قهرمانان آسیا

دستور ویژه برای حل مشکل استقلال خوزستان

با توجه به مشکلات مالی باشگاه استقلال خوزستان و مذاکراتی با مدیرعامل و استاندار محترم خوزستان داشتیم و در نهایت قرار شد تا اقدامات و همکاریهای لازم برای حمایت از این تیم به جهت حضوری پر قدرت در لیگ قهرمانان آسیا صورت بگیرد.استقلال خوزستان نماینده فوتبال ایران است و برای موفقیت این تیم و حل مشکلات آن دستور ویژه داده ام و از سازمان لیگ هم خواسته ام برای رفع دغدغه مالی استقلال خوزستان کمک کند.
بخشی از صحبتهای رئیس فدراسیون فوتبال درباره وضعیت استقلال خوزستان

۱    
آی اسپورت
2017-02-19 10:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر