فهرست
مناظره رحمتی، منصوریان و افتخاری؛ حق با کیست؟
مناظره رحمتی، منصوریان و افتخاری؛ حق با کیست؟

مناظره رحمتی، منصوریان و افتخاری؛ حق با کیست؟

آی‌اسپورت- مهدی رحمتی کاپیتان استقلال در گفت‌وگوی تلفنی گفت: خوشحالم که ملکی رک صحبت کرد و همه چیز را گفت تا هواداران در اما و اگر نماند. الان که صحبت های آقای ملکی را شنیدم، هنگ کردم. خیلی حرفهای دیگر شنیدم و بسیاری از بازیکنان تماس گرفتند و این موضوع را جویا شدند. از یعقوب کریمی، وریا غفوری، خسرو حیدری و سید حسین حسینی می توانید سوال کنید. فکر نمی کنم این صحبتهایی که به آقای ملکی گفتند، صحت ندارد. من با دو عضو هیات مدیره صحبت کردم. جلسه ای که تشکیل شد، جلسه هیات مدیره نبوده است و تنها دو عضو هیات مدیره و آقای منصوریان حضور داشتند. من با آقایان قراب و زمانی حرف زدم و هر دو گفتند که مخالف این قضیه بودند و هیچ مصوبه ای امضا نشده است. حق من و مجتبی جباری نیست که 2 ساعت بشینیم. من مشکل مالیاتی نداشتم که بخواهم انجام بدهم. از باشگاه خواستیم که به ما نامه مکتوب بدهد اما به ما نامه ندادند. من 10 بار با آقای افتخاری تماس گرفتم اما ایشان جواب ندادند. امشب من و مجتبی جباری شنیدیم که جلسه ما به بعد از بازی ذوب آهن موکول شده است.
رحمتی در واکنش به خوشحالی برای پنالتی پارس جنوبی: اگر یک نفر از بچه های تیم که کنار من بودند، اگر فقط یک نفر چنین شهادتی داد من برای همیشه از فوتبال می روم و کنار فوتبال نمی آیم. من در گرم کردن سید حسین حسینی نبودم و دلیلش هم این بود که 5 ساعت زیر سرم بودم. 9 آمپول مسکن به من زدند زیرا من هفته سختی را به خاطر پدرم سپری کنم. ایشان از من سوال کردند می خواهی کنار تیم نباشی، اما من گفتم نه.

علیرضا منصوریان: آقای افتخاری من در یک متر جا می خوابم. آقای افتخاری از من سوال کردند مشکل تیم چیست و من گفتم استرس تمام. ضمن اینکه من تصمیم گرفتم به دلیل مشکلات عدیده مهدی رحمتی و مشکلات پدر او از حسین حسینی استفاده کنم و طبیعی است که به دلیل مشکلات رحمتی با ذوب آهن، اگر قرار باشد بازی بعدی حسینی بازی کند الان زمان مناسبی است. آقای افتخاری جان محمدت، راست بگو. آیا من گفتم مهدی رحمتی به گل خورده ما خندیده است؟ آیا ملکی نگفت ما تصاویری داریم که رحمتی باخت تیم را به تمسخر گرفته است؟ آیا من نگفتم دست گذاشتن روی این دو بازیکن تیم ما را به هم می زند؟ شاید من فردا نباشم و الان برای من تصمیم بگیرید.

افتخاری: من گفتم که مسائل داخلی باشگاه، مسائل خانوادگی است. من خواهش می کنم این بحث ادامه پیدا نکند.

رحمتی و منصوریان در این لحظه روی خط آمدند و خواهش کردند که افتخاری با صراحت صحبت کند. رحمتی از افتخاری خواست که تکلیف این موضوع را روشن کند و جواب منصوریان را بدهد.

علیرضا منصوریان: رحمتی بازیکن من است و از او می خواهم سکوت کند. اگر من در استقلال نباشم، هوادار استقلال هستم. آقای افتخاری پرده حیا افتاد. قرار بود همه حرفها داخل ما بماند اما نیست. آیا ملکی به عبداللهی نگفت رحمتی و جباری حق آمدن به تمرین را ندارند و ما اقتدار هیات مدیره را می خواهیم.

افتخاری صحبت های منصوریان را تایید کرد.

ملکی: منصوریان شما اقتداری ندارید و باید اقتدار داشته باشید.

منصوریان: شما مگر به تمرین آمدید که اقتدار ببینید؟ مگر شما به من نگفتید تصاویری از رحمتی دارید که تیم را به تمسخر گرفت.

ملکی: شما مگر نگفتید مهدی رحمتی به جلسه فنی نیامد و ما هر کسی را فرستادیم قبول نکرد در جلسه حاضر شود؟

منصوریان: من به شما گفتم رحمتی در جلسه شرکت نکرد و من به او گفتم به خاطر نظم تیم و حمایت از رقیبت در جلسه حاضر باید حاضر شوی.

رحمتی: شما به من همچین موضوعی را نگفتید آقای منصوریان.

ملکی در این لحظه بلند خندید.

ملکی: من چیزی که اتفاق افتاد را گفتم. شاهد من آقای افتخاری است و به او اعتماد کامل دارم. ایشان درباره جباری صحبت هایی دارد و همچنین درباره قضیه رحمتی نیز صحبتهایی از سوی منصوریان دارد.

افتخاری: من همچنان عقیده دارم جای این صحبت ها اینجا نیست و نباید در برنامه مطرح شود.

۱۱ ۱۵  
آی اسپورت
2017-09-19 03:42:00
نظر دهید

۱۵ نظر
آنتی لنگ
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۳:۵۰
سیب زمینی به نام افتخاری ماموریت داره استقلال رو نابود کنه.
اقای تاج هستم تو فدراسیون
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۳:۵۶
داداچ خودتو گول نزن اون کسی ک داره تاژ نابود مییکنه بازیکن سابقتونه ک با زرنگی داره شومن بازی در میاره
منصوریان گمشو
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۴:۲۷
منصوریان وقتی باخت همه چیزو انداخت گردن رحمتی و جباری ملکی هم گفت اگه اینا مقصر هستن پس اخراجن الان منصوریان که دروغاش دراومده داره کسشعر میگه

این وسط رحمتی و جباری قربونی منصوریان شدن که میخواد بهر قیمتی بمونه
خاطره بازی العین
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۴:۳۳
تیمی که هوادارای نادون مثل تو وامثال تو داره
محکوم به نابوی ه...چه افتخاری باشه یا نباشه.....
۵
رضا
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۴:۳۹
ای بابا چقدر سرو صداست اینجا. مهدی رحمتی سکوت کن!!! ما فول آو استرس شما چرا میخند؟ مهدی رحمتی سکوتتت!! دوربین رو افتخاری (×۱۶) !!! آقای افتخاری جون پسرت آخرش تو یه متر جا من درسته که شکایت کردم که چرا مهدی رحمتی سر جلسه فنی نیومده و قهر کرده و از دست پیش هیئت مدیره شکایت بردم که فلان کرده بیسار کرده و هیئت مدیره به خاطر چقلی من رحمتی رو ممنوع الورود کرده ولی چون نگفتم بعد گل شادی کرده اجازه دارم بیام دروغ بگم که من تو جلوگیری از ورود رحمتی به تمرین نقشی نداشتم و آخرش ننه من غریبم بازی برای هوادار در بیارم که ببینید چقدر من تنهام، البته تنهای تنها که نه همون که بغل آقای عادل نشسته همیشه بعد از خدا پشتم بوده و همین آقایی که همیشه پشتم بوده از ورود جباری به تمرین با دستور مستقیم خودش جلو گیری کرده ولی مهم نیست چون من ننه من غریبم بازی خوب بلدم. تمام این کانفلیکت های فنی و مدیریتی فقط یک مقصر داره اونم شخص منصوریانه که حتی ظاهرا تو خوردن یه لیوان آب هم ثبات تصمیم نداره و با پشت هم اندازی سعی در بی گناه جلوه دادن خودش داره.
خسته
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۳:۵۵
منصوریان اگر همین امشب استعفا نده یعنی نه شخصیت داره و نه غرور.
پدرام
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۴:۳۶
منصوریان عجب شومنیه

عجب دروغگوی قهاریه
بارسا
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۷:۴۷
حيف....يه مشت شارلاتان روانى ولاف زن كه حقيقتا واژه "تيم "رو به بهترين!!! شكل ممكنه معنى كردن....مربى حراف واسكيزوفرنيست زيرآب بايكن روميزنه،مديرعامل ظاهرالصللاح جانمازآبكش زيرآب مربى روميزنه،عضو هييت مديره زيرآب مديرعامل روميزنه،بازيكن زيرآب مربى روميزنه و.......وهمه اينها تعريف وطنى"تيم "وكارمشتركه....چشم هارونبايدشست وجورديگر هم نبايدديد.اينجاايرانه واينهاهم تيمهاى ايرانى وماعوام ونظاره گرنمايش بى سروته ازمابهتران....ممنون ازعادل كه هنرمندانه زير آب همه روزدى!!!!!!
علی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۷:۵۸
بهترین متن درباره دیشب : منبع ورزش 3


بزرگترین شکست تاریخ استقلال در یک ساعت

پایان برنامه نود،با فریاد سرمربی استقلال برای 20 ثانیه وقت ، به همین اندازه به تعویق افتاد تا آخرین دست و پای او برای ماندن در تیم محبوبش به سرانجام برسد .

به گزارش "ورزش سه"، نود دوشنبه شب ، 27-28 شهریور، حیرت انگیز و باورنکردنی بود. شوی بلندی با صحنه گردانی عادل فردوسی پور ، نقش اولی یک صدا (علیرضا منصوریان) مثل فیلم مشهور "هر" ، و با چند نقش مکمل ، درخشان ترین شان امیر عباسی ملکی ، عضور هیئت مدیره استقلال که با حضور ناگهانی پشت خط نود، پرده ها را کنار زد . مردی که اگرچه عادل فردوسی پور را آقای چیز خطاب می کرد، اما تصور اولیه از سادگی ظاهری خود را به افشای جملات خصوصی سرمربی تیم در جلسه هیئت مدیره کاملا از بین برد و چنان بازی را در دست گرفت که شاید همین حضور کوتاه چند دقیقه ای در برنامه نود تومار این مدیرو سرمربی و هیئت مدیره را در هم بپیچد .


نود ویژه ناکامی استقلال با حضور دیرهنگام و صحبت های سیاستمدارانه رضا افتخاری آغاز شد ، اما آغاز اتفاقات حضور علی منصوریان روی خط نود بود، او بعد از سه هفته سکوت مطلق و قهر با رسانه ها برای دفاع از خود در نود حاضر شد، اما طبق معمول اشتهای وافرش به صحبت و کلمه سازی ، کارش را خراب کرد . درواقع برای منصوریان به عنوان یک سرمربی حرفه ای بهتر بود که در ساعت 1:30 روز قبل از مهمترین بازی فصل اش ، خوابیده باشد اما او دم به تله ای داد که درواقع برای گیرانداختن اش طراحی نشده بود اما او به اصرار و به مرور پای خود را به طنابی وارد کرد که در پایان برنامه او را معلق و سروته پیچ و تاب می داد.


منصوریان ، باوجود خودداری افتخاری از صحبت درباره جزییات ، مدتی طولانی رشته کلام را دردست گرفت و باز به هیئت مدیره تیمش انتقاد کرد و گفت زیربار حذف رحمتی و جباری از تیم نمی رود ، اما بعد از اشاره او به نام امیر عباسی ملکی ، عضو کم سروصدای هیئت مدیره ، این چهره جدید اردوی استقلال روی خط آمد تا توفانی چند دقیقه ای حتی باعث بهت مجری برنامه نود شود که طبعا در همه این سالها گوشش از این حرفها پر است. ملکی که سابقه آشنایی ورزشی نویس های قدیمی با او به اوایل دهه 1370 شمسی برمی گردد، در شرایطی که مهدی رحمتی هم روی خط بود ، تاکید کرد که علت کنار گذاشته شدن گلر استقلال درخواست منصوریان بوده و حتی گفته :"رحمتی بعد از پنالتی جم (گل دوم) شادی کرده است ." جمله آنقدر تند و درجهت مخالف حرفهای منصوریان بود که بعد از این حرف شاید سکوتی چند لحظه ای کل ایران را فراگرفت، و بعد وقت گردشدن چشم ها از تهمت بزرگی بود که اثباتش به معنای افشای دروغ از سوی سرمربی استقلال بود . در این لحظات حتی عادل هم تته پته می کرد و جالب اینکه مهدی رحمتی هم از این جمله استفاده کرد: من گه هنگ کردم!


اما دوباره منصوریان که هنور تلفن را قطع نکرده بود روی خط برگشت و حالا وقت اثبات این بود که ملکی دروغ می گوید ؛ درحالیکه رحمتی به روشنی در جبهه مخالف سرمربی استقلال قرار داشت و حتی با لحن بدی پاسخ توجیه های منصوریان را داد که نتیجه اش یک قهقهه بلند از سوی ملکی بود . اکت باورنکردنی آقای عضو هیئت مدیره که مشت اش را به سرمربی زده و حالا می خندید . از این به بعد ، بازی تغییر کرد . حالا منصوریان به دنبال قسم دادن و شاهد گرفتن افتخاری و تاکید روی این نکته بود که پشت بازیکنانش را خالی نکرده ولی افتخاری تا لحظه های پایانی از تایید سرمربی تیم اش خودداری کرد و نهایتا ، کمی قبل ار تیتراژ طوری منصوریان را تایید کرد که ملکی هم از دست او دلخور نشود، درحالیکه سرمربی آبی ها بین واگویه ها یکی دوبار از رفتن حرف زد و در نهایت برای فوتبال مملکت ابراز تاسف کرد؛ جملاتی کم تاثیر برای تسکین استقلالی ها که چند روز بعد از شکست تیم ناگهان و بی رحمانه از پشت پرده و مناسبات عجیب و غریب تیم مطلع شدند.


این حقیقتی بود مهیب و تلخ که شاید ارزش کشف کردن نداشت . حقیقتی که در پس رویارویی تلفنی سرمربی ، مدیرعامل ، کاپیتان و عضو هیئت مدیره باشگاه به به نمایش گذاشته شد ؛ آدم های مهمی که در یک نمایش غیرقابل باور، در مدتی کوتاه پروبال هم را چیدند تا چای زشت طاووس بیرون بزند و شب طرفداران میلیونی باشگاه بزرگ استقلال را خراب کند . آنها قطعا صبح فردا را خشمگین آغاز خواهند کرد و در انتظار اخبار جدید خواهند ماند . خبری که اگر در آن نشانه هایی جدی از عملگرایی نباشد عواقب سنگینی برای وزارت ورزش و رییس مجمع باشگاه خواهد داشت ؛ چرا که به قول نویسنده ای ، این نمایش یک ساعته تلاشی برای رقم خوردن بزرگترین شکست تاریخ باشگاه استقلال بود . باشگاهی که بیش از هرچیز به گذشته و سنت و کلاس متفاوت اش افتخار می کند و آدم های بزرگ ف باسواد و شریفی مثل پورحیدری و حجازی را مایه تفاخرو سمبل خود می داند .برای آنها استقلال همیشه استقلال خواهد ماند ، اما شب دروغ یقینا از یاد هیچ کدام شان نخواهد رفت.


بیایید نسبت به هویت و تاریخ این باشگاه بزرگ بی تفاوت نباشیم آقای وزیر! صادق که باشیم جماعت بزرگی از شما و بی عملی تان دلخور و اندوهگین اند . حالا که در کمال تاسف منتخبین شما در پیشگاه هواداران مردود شدند ، این آخرین فرصت شماست که به آنها اثبات کنید که به ارزش های ورزشی و البته اجتماعی احترام می گذارید .
تراختورچی از تهران
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۸:۳۶
دیشب منصوریان و ملکی و افتخاری و الخ نبودند که شکستند !
غرور هواداران استقلال بود که پایمال شد
شوی عجیبی بود
اصلا عجیبا غریبا
رضا
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۸:۴۲
بنظرم منصوريان داره بزور و دروغ و نقش بازى كردن خودشو نگه ميداره .اين برنامه ثابت كرد چقدر شو من بازى در مياره.
بارسا
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۲۸
حيف....يه مشت شارلاتان روانى ولاف زن كه حقيقتا واژه \"تيم \"رو به بهترين!!! شكل ممكنه معنى كردن....مربى حراف واسكيزوفرنيست زيرآب بايكن روميزنه،مديرعامل ظاهرالصللاح جانمازآبكش زيرآب مربى روميزنه،عضو هييت مديره زيرآب مديرعامل روميزنه،بازيكن زيرآب مربى روميزنه و.......وهمه اينها تعريف وطنى\"تيم \"وكارمشتركه....چشم هارونبايدشست وجورديگر هم نبايدديد.اينجاايرانه واينهاهم تيمهاى ايرانى وماعوام ونظاره گرنمايش بى سروته ازمابهتران....ممنون ازعادل كه هنرمندانه زير آب همه روزدى!!!!!!
محمد
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۵۸
ما دیشب گیج بودیم لطفا بزرگوارها بگن.بالاخره این شامورت بازی ها زیر سر کی بود؟
کچل حمومی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۰۵
ملکی و افتخاری اومدن به منصوریان گفتن مشکل چیه؟ گفته استرس و رحمتی، افتخاری هم گفته جباری هم مشکله، همین...
۶
میلاد
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۰۱
افتخاری به خاطر صندلیش واقعیت رو نگفت چون به فکر منافع خودشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر