فهرست
اتفاق ویژه: نشانه‌های مصدومیت فدرر
اتفاق ویژه: نشانه‌های مصدومیت فدرر

اتفاق ویژه: نشانه‌های مصدومیت فدرر

آی‌اسپورت- راجر فدرر که در اولین مسابقه یو‌اس اوپن از سد حریف خود فرانسیس تیافو در دور اول اپن آمریکا گذشت، پیش از این اعلام کرده بود که آسیب‌دیدگی‌ ناحیه کمر را پشت سر گذاشته است. با این حال نحوه بازی کردن فدرر و پنج ست شدن بازی صبح نشان می‌دهد که مشکل او کاملا بر طرف نشده است. راجر فدرر یکی از مدعیان قهرمان اپن آمریکا بعد از ریکاوری آسیب‌دیدگی‌ ناحیه کمر در این مسابقات شرکت کرد. او تا هفته‌ گذشته نیز اعلام کرده بود که مشکلی از ناحیه کمر ندارد اما فدرر به سختی حریف خود را در دور اول  شکست داد.حرکات او در سرویس زدن و بک هند نشان می‌دهد که هنوز ریکاوری کامل نداشته .

این‌ در حالی است که بعضی تنیسورهای برتر به دلیل مصدومیت در مسابقات اپن آمریکا حضور پیدا نکردند. نواک جوکوویچ، اندی ماری، کی نیشیکوری و استن واورینکا در این گرند اسلم غایب هستند. غیبت این تنیسورها احتمال قهرمانی رافائل نادال و راجر فدرر را افزایش داده است. در صورتی که فدرر نیز آسیب‌دیدگی‌ داشته باشد، نادال که به تازگی به صدر جدول رنکینگ جهان رسیده، مدعی قهرمانی خواهد بود.

فدرر ۳۶ ساله که در این فصل در دو گرند اسلم دیگر قهرمان شده، رویای به دست آوردن قهرمانی سوم خود در این فصل را در سر دارد. فدرر بعد از مسابقه اول خود در اپن آمریکا، گفت‌: این مسابقه خوب بود. فکر می‌کنم هر دو ما از بازی لذت بردیم. از بازی راضی هستم. من شروع کندی داشتم. شاید کمی نگران مشکل کمرم بودم.

فدرر با تاکید بر این که مشکل کمرش برطرف شده، گفت‌: برای این که در یک مسابقه پنج سته ببرید باید مشکلی نداشته باشید. فکر می‌کنم من به اندازه کافی اعتماد به نفس داشتم که در این بازی پیروز شوم.

۲    
آی اسپورت
2017-08-30 18:23:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر