فهرست
آمار روز؛ پنجمین شکست پیکان مقابل برانکو
آمار روز؛ پنجمین شکست پیکان مقابل برانکو

آمار روز؛ پنجمین شکست پیکان مقابل برانکو

آی اسپورت – بازی عقب افتاده تیم‌های پرسپولیس و پیکان از هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر دیروز در حالی برگزار شد که برانکو سرمربی کروات پرسپولیس نسبت به برگزاری این بازی در روزفیفا معترض بود. با این حال پرسپولیس توانست در روزی که یک برصفر از حریفش عقب بود با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید. این پنجمین برد برانکو در برابر پیکان از زمان حضور این مربی در فوتبال ایران به عنوان سرمربی پرسپولیس بود.

هفته 28 لیگ چهاردهم

برانکو در همان اولین هفته‌های حضورش  در فوتبال ایران با پیکان مسابقه داد و به اولین بردش با پرسپولیس هم دست پیدا کرد. او بعد از اینکه به ایران آمد در بازی با سپاهان و لخویا شکست خورد. او در سومین بازی‌اش به مصاف سایپایی رفت که مجید جلالی هدایت آن را به عهده داشت و در حالی که با دو گل از حریف پیش بود با نتیجه دو بر دو مساوی کرد. چهارمین مسابقه برانکو با پرسپولیس با پیکان بود که توانست با تک گل دقیقه 54 مهدی طارمی به پیروزی برسد.

اولین دیدار در جام حذفی

اولین جدال برانکو در جام حذفی با تیم پیکان بود.در فصل 94-95 و در جام حذفی پرسپولیس به مصاف پیکان رفت که  پس از سقوط در لیگ یک حضور داشت. برانکو پیکان را در جام حذفی با مربیگری علیرضا مرزبان شکست داد و گل این بازی را هم مهدی طارمی به ثمر رساند.

دوئل دوم با جلالی

دومین دیدار برانکو و مجید جلالی در حالی رقم خورد که آقا معلم از سایپا به پیکان آمده بود و این دو مربی در هفته یازدهم لیگ شانزدهم با هم دیدار کردند. این بار هم دو مربی با هم به نتیجه تساوی رسیدند و بازی بدون گل به پایان رسید اما در بازی برگشت پرسپولیس که در کورس قهرمانی بود با گل‌های مهدی طارمی و علی علیپور از سد پیکان گذشت.

انتقام به سبک پیکان

پرسپولیس سرمست از موفقیت در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در سال 2017 بود. این تیم الاهلی عربستان را در دوبازی رفت و برگشت و جذاب شکست داد و قبل از بازی با الهلال دو بازی در هفته های ششم و هفتم لیگ برابر پیکان و سپاهان داشت. اما مجید جلالی این بار توانست با اتخاذ یک تاکتیک مناسب در ورزشگاه آزادی و در حالی که در همان دقایق اول بازی روی یک ضربه ایستگاهی توسط مرتضی آقاخان به گل رسیده بود به پیروزی برسد و اولین باخت پرسپولیس را نیز رقم بزند. پرسپولیس بعد از این بازی با سپاهان مساوی کرد و به الهلال هم باخت و به فینال نرسید.

کیمیاگری پروفسور

برانکو ایوانکوویچ اما در روزی که کمتر کسی برای او و تیمش شانس پیروزی قائل بود توانست پیکان را که برای برد به زمین آمده و انگیزه زیادی داشت شکست دهد. در بازی هفتم برانکو برابر پیکان این مربی کروات بود که توانست به پنجمین بردش در هفتمین جدالش با پیکان دست پیدا کند.

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2018-11-20 13:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر