فهرست
شوکِ دوم به تراکتور: فینال لیگ بدون کاپیتان
شوکِ دوم به تراکتور: فینال لیگ بدون کاپیتان

شوکِ دوم به تراکتور: فینال لیگ بدون کاپیتان

آی اسپورت- کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی، دومین ستاره غایب این تیم در مسابقه حساس هفته آینده با پرسپولیس خواهد بود. چند روز بعد از آسیب‌دیدگی محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی نیز با کارت قرمز داور نبرد با ماشین‌سازی روبرو شد تا شانس رویارویی با جدی‌ترین رقیب تراکتور در مسیر قهرمانی لیگ را از دست بدهد. کاپیتان تیم قلعه‌نویی اواسط نیمه دوم از تصمیم داور برای اعلام خطا در برخوردش با حمیدرضا علی عسکری راضی نبود و این نارضایتی را با اعتراض مستقیم به داور نشان داد. اعتراضی که موجب شد کیانی با کارت زرد دوم داور روبرو شود و زمین مسابقه را ترک کند. کیانی یکی از بهترین بازیکنان نیم‌فصل اول لیگ و یکی از کلیدی‌ترین مهره‌های تیم ژنرال بوده است. او در تک تک دقایق 18 بازی گذشته برای تیم تبریزی به میدان رفته و غیبت او برای اولین بار در فصل، در حساس‌ترین مسابقه ممکن اتفاق خواهد افتاد تا تراکتورسازی، با گام‌هایی لرزان به مصاف پرسپولیس برود. در غیاب کیانی، احمد نوراللهی تنها هافبک دفاعی ترکیب قلعه‌نویی در مسابقه بزرگ ورزشگاه آزادی خواهد بود. نبردی که شکست در آن، رویای قهرمانی تیم قلعه‌نویی را از همیشه دورتر خواهد کرد.  

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-01-27 16:55:00
نظر دهید

۳ نظر
تراختور یاردیمی
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۶
قهرمانی کثیف و مافیایی چرتپولیسو از همین الان به کمیته داوران، کمیته بی انضباطی، فدراسیون رنگی ایران، وزارت ورزش و هیئت دولت تبریک میگویم. تا بوده همین بوده و تا هست همین خواهد بود که در بازیهای حساس لیگ باید سر تراکتور رو ببرند!
فدراسیون ایران دشمن آذربایجان
۷ ۱
majid22
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۴
تا چشمت در بیاد
محمد
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۷
تنها یک ذهن مریض می تونه اتفاقات یک مسابقه ی فوتبال رو به جدایی یک استان از کشور تبدیل کنه. همین کارها رو می کنید که براتون حرف در میارند. یکمی برای خودتون شخصیت قائل باشید

کیانی به خاطر اعتراض به داور کارت زرد اول رو گرفت و بعد از اون هم بدلیل حرفی که به داور زد کارت دوم رو گرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر