فهرست
پیش‌بازی بتیس - رئال مادرید؛ آندُلُس، آخرین راه گریز کهکشانی‌ها
پیش‌بازی بتیس - رئال مادرید؛ آندُلُس، آخرین راه گریز کهکشانی‌ها

پیش‌بازی بتیس - رئال مادرید؛ آندُلُس، آخرین راه گریز کهکشانی‌ها

آی اسپورت- در هفته هشتم رقابت های لالیگا، تیم رئال مادرید در ساعت ۲۲،۱۵ شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ در ورزشگاه بنیتو ویامارین شهر سویل به مصاف رئال بتیس خواهد رفت که قضاوت این بازی بر عهده خسوس خیل است. رئال مادرید پس از ۳ تساوی متوالی در لالیگا، صدر جدول را در هفته هفتم به اتلتیکو مادرید واگذار کرد و به همین دلیل، شاگردان زیدان تحت انتقادهای شدیدی قرار گرفتند. اما رئال بتیس طی ۷ بازی نخست در لالیگا، فقط ۲ برد و ۸ امتیاز گرفته و شرایط چندان مطلوبی را در رده پانزدهم جدول ندارد. رئال مادرید برای ماندن در کورس قهرمانی لالیگا و گریز از وضعیت نامناسب ناشی از نتایج اخیر، نیاز مبرمی به پیروزی در این بازی خواهد داشت.

نکات آماری بازی

رئال مادرید در ۱۹ بازی گذشته لالیگا، شکست نخورده و در ۹ بازی از ۱۰ مسابقه اخیر خارج از خانه لالیگا، حداقل ۲ گل زده.

در ۱۰ رویارویی اخیر این دو تیم در کلیه رقابت ها، رئال مادرید در ۹ بازی شکست نخورده.

رئال مادرید برای اولین بار از ماه می ۲۰۱۴ نتوانست در ۳ بازی متوالی به پیروزی برسد. کریستیانو رونالدو نیز برای اولین بار از اکتبر ۲۰۱۵، در ۳ بازی اخیر برای رئالی ها گلزنی نکرده است.

رئال بتیس برای اولین بار پس از فصل ۰۴-۲۰۰۳، در هر ۳ بازی نخست خانگی، نباخته است. آنها طی ۱۳ بازی خانگی اخیر فقط ۲ بار شکست خورده اند.

طی ۵ تقابل اخیر این دو تیم در لالیگا، هیچ بردی نصیب بتیس نشده و آخرین پیروزی آنها مقابل رئال مادرید به سال ۲۰۱۲ مربوط می شود.

رئال مادرید در هر ۳ فصل اخیر لالیگا، تا پایان هفته هفتم، ۱۵ امتیاز گرفته.

بیشترین میزان خطایی که بر روی یک بازیکن در رقابت های فصل جاری لالیگا انجام شده، به فیلیپه گوتیرز بازیکن رئال بتیس با ۱۷ خطا مربوط می شود ولی رئال مادرید بیشترین دقت پاس را دارد. آنتونیو آدان دروازه بان بتیس با ۳۵ مهار توپ (save) در فصل جاری لالیگا، بیشترین تعداد مهار توپ در بین دروازه بان ها را به خود اختصاص داده است.

رئال مادرید در دو سفر اخیر به خانه بتیسی ها، ۶ گل به ثمر رسانده است ولی خط دفاعی شاگردان گاس پویت در این فصل بر خلاف گذشته، وضعیت بهتری دارد زیرا تاکنون، فقط یک تیم توانسته در فصل جاری لالیگا، در ورزشگاه بنیتو ویامارین به این تیم گل بزند. (تساوی ۲-۲ مقابل گرانادا)

رئال بتیس در ۱۳ بازی اخیر خانگی، فقط ۲ بار باخته.

شماتیک احتمالی از نگاه هواسکورد
شماتیک احتمالی از نگاه هواسکورد

وضعیت بازیکن های دو تیم

الکس آلخریا از شرایط لازم برای حضور در خط حمله بتیس برخوردار است ولی آنتونیو سانابریا شانس زیادی برای حضور در این بازی ندارد و احتمالاً پتروس، فلیپه گوتیرز و دارکو براساناچ مثلث خط هافبک رئال بتیس را تشکیل خواهند داد.

زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید تحت فشار زیادی قرار داشته و کسب هر ۳ امتیاز این بازی برای او بسیار حائز اهمیت است. غایب بزرگ این بازی سرخیو راموس است که به علت مصدومیت، جای خود را به رافائل واران خواهد داد اما یک خبر خوب برای زیدان، بازگشت مارسلو مدافع چپ برزیلی از مصدومیت است. خامس رودریگز و لوکا مودریچ دو ستاره مصدوم دیگر تیم رئال مادرید محسوب می شوند که این بازی را از دست داده و به جای آنها، احتمالاً ایسکو و ماتئو کوواچیچ در ترکیب اصلی قرار می گیرند. تماشای بازی گرت بیل و کریستیانو رونالدو در ترکیب رئال مادرید، پس از درخشش در بازی های ملی جالب توجه خواهد بود.

نود

۱    
آی اسپورت
2016-10-15 16:46:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر