فهرست
شب رویایی بوفون: چون اخراجی داده بودیم، شادی نکردم
شب رویایی بوفون: چون اخراجی داده بودیم، شادی نکردم

شب رویایی بوفون: چون اخراجی داده بودیم، شادی نکردم

آی اسپورت-  جانلوییجی بوفون با درخشش در برابر لیون در فرانسه، تیمش را همچنان صدرنشین مرحله گروه لیگ قهرمانان اروپا کرد و لقب بهترین بازیکن زمین را بدست آورد. جیجی در مصاحبه با مدیاست پس از بازی گفت: آنها می توانند عزاداری ترتیب دهند اما کسی آنجا نخواهد بود. بارها گفته ام، بدون هیچ تکبری، به شدت منتقد خودم هستم اما نیازی به گوش دادن به کسانی که از این موقعیت ها استفاده می کنند تا به من بی احترامی کنند و نسبت به مردم عادل نیستند، را ندارم. چیزهای احمقانه زیادی این روزها شنیدم و فقط یک نظر درست بود: از بوفون انتظار بیشتری دارم. این درست است و من از ته دل آن را قبول دارم.

پس از یکی از سیوهای امشب بوفون، دروازه بان لیون در آن سوی میدان به تشویق او پرداخت: پس از واکنش شادی نکردم زیرا ۱۰ نفره بودیم و نمی خواستم انرژی تلف کنم. می خواستم متمرکز باشم زیرا این را به هم تیمی هایم، هواداران و باشگاه که در قبالم بی نظیر بوده است، بدهکار بودم.  

نمایش امشب یوونتوس؟   یوونتوس باید پیشرفت کند و این تنها کافی نیست. به طور برعکسی، وقتی ۱۰ نفره شدیم تیم سخت تری به نظر رسیدیم. توانستیم فشار را مدیریت کنیم، همچنین به یک امتیاز دلخوش نکردیم و روحیه خود را نشان دادیم. به جز پنالتی، اصلا حس نمی کردم که یوونتوس می تواند بازی را ببازد. وقتی ۱۰ نفره شدیم، این احتمال را باید در نظر می گرفتیم. با این حال یوونتوس باید زیباتر فوتبال بازی کند. 

     
آی اسپورت
2016-10-19 01:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر