فهرست
صبحانه با آی اسپورت: دلیل تیپ مشکی کی روش
صبحانه با آی اسپورت: دلیل تیپ مشکی کی روش

صبحانه با آی اسپورت: دلیل تیپ مشکی کی روش

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره کارلوس کی روش شروع کنیم. در حالیکه دیروز اعلام شد سرمربی تیم ملی عذر دستیاران ایرانی اش را خواسته – کی روش این قضیه را به نوعی تائید کرد – دبیر فدراسیون فوتبال چنین نظری ندارد. اسدی گفته:" هيچ تغييري قرار نيست رخ دهد و تنها راننده سرمربي تيم ملي تغيير كرده است."

دلیل تیپ مشکی کی روش

تا بحث کی روش است به دلیل تیپ مشکی سرمربی تیم ملی در جلسه دیروز هم اشاره کنیم. آنطور که 11 نیوز نوشته، کی روش به خاطر حادثه پلاسکو تصمیم گرفته با تیپ مشکی در جلسه با رئیس فدراسیون فوتبال شرکت کند

درمان حدادی‌فر دو هفته دیگر تمام می‌شود

امیرحسین شریفیان‌پور پزشک تیم ذوب آهن در گفتگو با ایمنا در مورد آخرین وضعیت قاسم حدادی‌فر اظهار داشت: هنوز 6 ماه درمانی قاسم تمام نشده است و این زمان، حداقل زمان پیش‌بینی شده برای طول درمان این بازیکن بود.طول درمان این بازیکن حدود 2 هفته دیگر تمام می‌شود و باید در پایان این مدت ببینیم حدادی‌فر چه شرایطی خواهد داشت.

آخرین خبر از حقیقی و باشگاه انگلیسی

صفحه توئیتر یک وبسایت انگلیسی از قرارداد رو به انجام علیرضا حقیقی با باشگاه پورت ویل انگلیس خبر داد.به گزارش "ورزش سه" و به نقل از استفزلایو اسپورت، حقیقی پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به پورت ویل خواهد پیوست. این خبر هنوز غیر رسمی است و دروازه بان تیم ملی درباره آن واکنشی نشان نداده و سکوت کرده است.

 

 

     
آی اسپورت
2017-02-01 07:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر