فهرست
استقلال اجازه انتشار رای CAS را نداد!
استقلال اجازه انتشار رای CAS را نداد!

استقلال اجازه انتشار رای CAS را نداد!

آی اسپورت – دادگاه بین‌المللی عالی ورزش (CAS) چند روز قبل سرانجام به شکایت مطروحه توسط باشگاه استقلال پیرامون حکم صادره توسط فدراسیون فوتبال مبنی بر برنده شدن پرسپولیس در سوپرجام سال ۹۷ پاسخ داد و با وارد ندانستن این شکوائیه، حکم صادر شده توسط مرجع ایرانی را تأیید کرد. به این ترتیب استقلال نتوانست رأی قهرمانی پرسپولیس را عوض کند و علاوه بر آن حالا باید حدود یک میلیارد تومان نیز بابت موارد مختلف غرامت بدهد که خودش دردسری مضاعف تلقی می‌شود. البته در همین خصوص دیروز عصر دادگاه CAS افشاگری بی‌سابقه‌ای پیرامون ماجرای شکایت استقلال و صدور حکم انجام داد.

افشاگری نکنید

براساس اعلام یکی از مسئولان دادگاه CAS، این نهاد می‌خواست طبق رویه مرسوم، تصویر رأی صادره به همراه تمام جزئیات را روی سایت CAS بگذارد، اما این کار نیازمند کسب مجوز از هر دو طرف درگیر بود. به همین خاطر با دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تماس گرفته شد تا نظرشان در این رابطه پرسیده شود، ولی مدیران استقلال (براساس اعلام دادگاه فوق) اجازه انتشار متن حکم صادره را ندادند و چون یکی از طرفین دعوا زیر بار نرفت، انتشار آن عملاً منتفی شد! به هر حال مواردی بوده که حتماً مدیران استقلال تمایلی به افشای آن ندارند. البته بعضی سایت‌ها مدعی شده‌اند که پرسپولیسی‌ها نیز تمایلی برای انتشار متن حکم نداشته‌اند!

 

خبر ورزشی 

۶ ۷  
آی اسپورت
2019-10-13 11:11:00
نظر دهید

۷ نظر
وحید بارساپولیسی
يكشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۴
نگران نباشید.. اسم اصلی این تیم "صنعت نفت استقلال " هست و سالی تا 500 میلیارد هم اجازه هزینه (ریخت و پاش و حیف و میل سرمایه ملی ) داره..
Ashkan Blue
يكشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸، ۱۸:۲۱
چرت پولیسه لنگی منش برو سر درس و مشقت بابا
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸، ۱۲:۵۱
از هفته گذشته زمزمه های جریمه شدن صنعت نفت تهران (استقلال) در بعضی رسانه ها به گوش میرسید. حالا با این افشاگری cas بهش مطمئن شدم. داستان اینه که تیم صنعت نفت(استقلال) به پرداخت جریمه ها و همچنین غرامت های سنگینی به طرفین دعوا محکوم شده و میخوان اینجوری صداشو در نیارن و باز هم به لطف یادگاران امام(!) از جیب مردم پرداخت کنن. و جریمشون به پرسپولیس رو هم هاپولی کنن.
Ashkan Blue
يكشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸، ۱۸:۲۳
سیکتیر کن استیل آذینی(هدایتی،سولاخ پلیس) بدبخت دزد بیت المال
تاج
يكشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸، ۱۳:۰۳
مدیران استقلال یا مدیر گماشته شده ؟؟
...
يكشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸، ۱۳:۴۰
برای سرپوش گذاشتن رو هزینه بالایی که کیسه تحمیل کرده دارن این کار رو میکنن. فقط یه نمونه از هوچی گری کیسه کشا بود که نتیجه اش شد هدر رفتن میلیاردی پول برای ساکت کردن هوادارای کیسه
۳
پدرام
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۰۸:۱۶
‏رأی کامل CAS بالاخره منتشر شد و در یکی از بندها اومده باشگاه استقلال باید 80 درصد هزینه ها رو بپردازه!

دادگاه CAS هم تایید کرده 80 درصد لذت مال استقلال بود:)))

Pedram d
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر