فهرست
پاسخ به سپاهان؛ نساجی سند منتشر کرد
پاسخ به سپاهان؛ نساجی سند منتشر کرد

پاسخ به سپاهان؛ نساجی سند منتشر کرد

آی اسپورت - امیر قلعه‌نویی امروز با موضع‎گیری علیه جواد نکونام سرمربی نساجی، گفته است که داور در بازی جام حذفی پنالتی مسلم روی آقایی بازیکن آنها را نگرفت. به همین دلیل و با توجه به اظهارات تازه سرمربی سپاهان، باشگاه نساجی لازم دانست دو صحنه مشکوک از بازی اخیر مقابل این تیم اصفهانی را منتشر کند.

در صحنه اول، پیداست پورقاز مدافع سپاهان با زانوی خود پشت پای نظری مهاجم نساجی را نشانه رفته و این بازیکن را نقش بر زمین می‌کند. در تصویر زیر نیز این مسئله کاملا گویا و مشخص است. پورقاز در این صحنه دچار بی‌احتیاطی شده و نظری را با خطا متوقف می‌کند.

1
1

2
2

در ادامه مسابقه در صحنه‌ای دیگر توپ با دست مدافع سپاهان برخورد می‌کند که در این عکس کاملا گویاست. نکته اینجاست که دست بازیکن سپاهان نیز کاملا باز است و نمی‌توان آن را توجیه کرد.

3
3

مسئولان باشگاه نساجی مازندران با انتشار این دو تصویر به دنبال این هستند علاوه بر پاسخ به اظهارات سرمربی سپاهان، شفاف‌سازی لازم برای افکار عمومی را انجام داده و قضاوت را به مردم بسپارند. در ادامه این باشگاه قصد داشت تنها از طریق کمیته داوران به این مسایل رسیدگی کند اما مصاحبه اخیر برخی اعضای سپاهان باعث شد تا برای روشن شدن افکار عمومی این دو صحنه را منتشر کنند.

۹ ۳  
آی اسپورت
2018-10-21 14:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مهرداد
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۲
دست کاملا بازه و تصویر گویاست؟؟؟؟؟ خخخخخ

دست بردارید باو

از کجای این دو تا عکس استنباط کردید پنالتیه؟

پنالتی اونم با عکس از روی دوربین تلویزیون؟ خخخخ

بابا حداقل چهارتا عکس با دوربین خبرنگارا جور میکردین اینا رو که خود ملت مستقبم دیدند
۸
فرهاد
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۴۹
ادم خنده اش می گیره طرف دستشو گرفته جلو صورتش اونم در جهت مخالف دروازه . اینها فکر کردهاند لیگ برتر هم دسته 1 است که اینها را برایش پنالتی بگبرند
قارتال
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۳
دوستان، جهالت که شاخ و دم نداره .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر