فهرست
آخرین شاهکار داوری؛ برگزاری بازی بدون ناظر
آخرین شاهکار داوری؛ برگزاری بازی بدون ناظر

آخرین شاهکار داوری؛ برگزاری بازی بدون ناظر

آی اسپورت - اشتباه های عجیب داوری در هفته هجدهم لیگ برتر تکمیل شد. در این هفته ابتدا داور دو پنالتی برای پرسپولیس در بازی با گسترش فولاد نگرفت و به یک بازیکن دو کارت زرد داد و اخراجش نکرد. در بازی دیگر داور مسابقه گل هند مهاجم تیم سایپا را بعد از مشورت با کمک داور صحیح اعلام کرد. در هر دو مورد داوران محروم شدند تا رئیس دپارتمان داوری خودش را از زیر انتقادها نجات بدهد!

با این حال عجیب ترین اتفاق داوری دیگر در هفته هجدهم در اصفهان رقم خورده است. در مسابقه بین ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان که علیرضا فغانی – رضا سخندان – محمدرضا منصوری، بهترین تیم داوری ایران و آسیا حضور داشتند اما ناظر داوری در این بازی حضور نداشت! ناظر داوری مسابقه هم کسی نبود جز فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران که ظاهرا فرصت نکرده برای نظارت داوری خود را به اصفهان برساند!

از سویی دیگر فریدون اصفهانیان در دو روز گذشته تلفن همراهش را پاسخ نمی دهد تا حداقل دلیل غیبتش را در این بازی بدانیم، توضیح در رخ دادن اتفاق های حیرت انگیز داوری هفته پیشکش! به نظر می رسد مدیریت داوری فوتبال ایران خودش دچار چالش شده که اوضاع داوری اینقدر آشفته به نظر می رسد.

 

فارس

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-25 11:14:00
نظر دهید

۱ نظر
جابر
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۳
هر دم از این باغ بری میرسد. تازه تر از تازه تری میرسد. دیگه کم کم به پایان عمر لجن زارشون رسیدن. فوتبال باید پاک بشه از این نجاست ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر