فهرست
جوانگرایی در هیات مدیره پرسپولیس
جوانگرایی در هیات مدیره پرسپولیس

جوانگرایی در هیات مدیره پرسپولیس

آی اسپورت- با تدابیر وزیر ورزش و جوانان قرار است تغییراتی در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس انجام شود و این بار باید شاهد حضور پیشکسوتان مطرحی که سال‌ها در بالاترین سطح فوتبال دنیا بازی کرده‌اند در هیأت مدیره سرخ‌ها باشیم.

با قطعیت جدایی علی‌اکبر طاهری از بدنه مدیریت باشگاه پرسپولیس و کنار رفتن او از هیأت مدیره این باشگاه حالا مسئولان وزارت ورزش و جوانان و در رأس آنها مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش با اتخاذ تدابیر جدید و ویژه به دنبال تزریق تفکری نو، حرفه‌ای و آشنا به مدیریت روز فوتبال دنیا به باشگاه پرسپولیس است. در همین راستا و با تدابیری که وزیر ورزش در جلسات متعدد اندیشیده ارتباط‌هایی با مهدی مهدوی‌کیا و وحید هاشمیان دو پیشکسوت ارزنده باشگاه پرسپولیس به جهت حضور در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس برقرار شده است.

این دو پیشکسوت مطرح که تجربه سال‌ها بازی در بالاترین سطح فوتبال دنیا را دارند سال‌ها تجربه بازی در پرسپولیس را هم در کارنامه دارند و به جهت تجربیات ملی و بین‌المللی آنها به خاطر اضافه شدن اندیشه‌های نو به هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در نظر گرفته شدند.

عدم تفکر حرفه‌ای در سطح مدیریت کلان باشگاه‌های پرطرفدار به خصوص پرسپولیس در سال‌های اخیر باعث شده تا ضررهای مادی و معنوی زیادی به این باشگاه متحمل شود و بدون شک تزریق تفکرات نو، جدید و بین‌المللی می‌تواند باشگاه پرطرفداری همچون پرسپولیس را از گرداب مشکلات مدیریتی رهایی ببخشد و قطعاً مسئولان ارشد وزارت ورزش و جوانان با علم بر این موضوع به دنبال حضور تفکرات نو در سطح کلان مدیریتی رفتند. مذاکرات با این دو پیشکسوت مطرح در سطح خوبی انجام شده و به نظر می‌رسد جوان‌گرایی این بار نه در سطح بازیکن بلکه در سطح مدیریت مدنظر وزیر ورزش و جوانان و مشاوران است که باید این موضوع را به فال نیک گرفت که علاوه بر تفکرات فنی بین‌المللی می‌توان با اتخاذ چنین تصمیماتی و به خدمت گرفتن پیشکسوتان مطرحی همچون مهدوی‌کیا و هاشمیان که تجربه سال‌ها بازی در بالاترین سطح اروپا را در اختیار دارند به دست آورد.

وبسایت نود 

۸۹ ۸  
آی اسپورت
2017-11-21 22:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
بابک پرسپولیسی
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۴۱
اگر این دو به هیئت مدیره بیان واقعا اتفاق میمونی نه فقط برای پرسپولیس بلکه برای کل تیم ها خواهد بود. این دو مدت زیادی از فضای ایران به دور بودن و زیاد با لمپن بودن و شارلاتان بازی آشنا نیستن .
امید از تفت
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۴۵
وزارت ورزش به دنبال شو و نمایش و ساکت کردن هوادارانه و گرنه هر آدم عاقلی میدونه که مهدوی کیا و هاشمیان دردی از پرسپولیس دوا نمی کنند. ما منتظر مدیر بزرگی مثل صفایی فراهانی، دادکان، عابدینی و حتی محمدحسن انصاری فرد هستیم. مهم ترین مسئله امروز پرسپولیس، پول و مسائل اقتصادی است. ما مدیر پولساز و البته مدبر و کسی که بهینه هزینه کنه هستیم.
امیرعباس
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۹
بازی با اسامی و فریب دادن افکار عمومی تا کجا؟؟اخه مهدوی کیا و هاشمیان با کدام رزومه مدیریتی و کدام تحصیلات و تجربیات قرار هست سکاندار یکی از دو تیم پرطرفدار ایران بشوند؟؟میخواهید در عرصه مدیریت جوانگرایی کنید ؟؟اولا چه کسی گفته جوانگرایی در عرصه مدیریت فضیلت است؟؟؟ثانیا میخواهید جوانگرایی کنید لااقل به سراغ افراد کارنامه دار بروید ...لااقل برای این پست انتخابات برگزار کنید مشکلات پرسپولیس مشخص است از انها که میخواهند مدیر بشوند بپرسید که راه حل انها چیست از انها پروپوزال بخواهید جلسه بگذارید و بخواهید که از پروپوزالشان دفاع کنند پروپوزال را نگه دارید و پس از مدیر شدنشان از انها براساس انچه وعده داده اند توضیح بخواهید ....
ولی خوب نه موج سواری با نام مهدوی کیا و هاشمیان که دو فوتبالیست خوشنام این مملکت هستند به کام همه بیشتر خوش می اید پس خوش باشید!!
حرف حساب
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۲۱
گول این بازی وزیر بی لیاقت و اون مدیران فاسدش رو نمیخوریم! بازی با اسمهاست و مطمئنم مهدی و وحید قبول نمیکنند. مگه هیات مدیره چه اختیاری داره؟ حتی نمیتونه در مورد اسپانسر تیم تصمیم بگیره! اون وقت لفت و لیس جناب داورزنی چی میشه؟
ميلاد
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۴۸
هر دو در ايران زندگي نميكنند. و اين كار رو سخت ميكنه. ولي هر دو سالم و بي هاشيه هستند. دولت با فراهاني و دادكان مشكل داره. چون زيره حرف زور نميرند. اگر اينها بيان تكليف تركاشوند و بقيه دوستان چي ميشه. عابديني هم در پگاه صابت كرد دوره اين اشخاص تموم شده.
ميلاد
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۴۸
هر دو در ايران زندگي نميكنند. و اين كار رو سخت ميكنه. ولي هر دو سالم و بي هاشيه هستند. دولت با فراهاني و دادكان مشكل داره. چون زيره حرف زور نميرند. اگر اينها بيان تكليف تركاشوند و بقيه دوستان چي ميشه. عابديني هم در پگاه صابت كرد دوره اين اشخاص تموم شده.
حمید
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۳
دو تا اسم قشنگ برای فریب هوادارا.
دوستان این یک فریب بزرگه و حقه کثیفه؟ مشکل پیش روی وزارت برای برکناری طاهری چیه؟ محبوبیت گسترده طاهری.
راه حل نبوغ آمیز وزارت: بازی گرفتن مهره های محبوب تر.
بهتون قول میدم نه مهدوی کیا و وحید هاشمیان نمیان هیات مدیره پرسپولیس. چرا؟ چون هر کدوم 5 یا 6 ساله دارن تلاش می کنن برای تبدیل شدن به اولین مربی های کلاس جهانی ایران. حالا به نظرتون ممکنه بعد این همه تلاش یه هویی بی خیال همه اون سال ها بشن و بیان هیات مدیره پرسپولیس که مثلا از این به بعد سر پرداخت دستمزد بازیکنا تصمیم گیری کنن؟
این اسم ها فقط داره به صورت مقطعی مطرح میشه تا برکناری طاهری بدون کم ترین سرو صدا و بدون مخالفت جدی هوادارا انجام بشه. بعد که طاهری رو برکنار کردن بعد چند روز میان میگن مذاکرات با اینا به نتیجه نرسید و آدم خودشون و شیرازی و داور زنی رو میذارن مدیر عامل. اگه راست میگن چرا قبل از برکناری طاهری اینا رو مطرح می کنن؟ چرا اول طاهری برکنار نمی کنن و بعد مدیر عامل جدید رو مشخص کنن؟

در ثانی حتی اگه واقعیت هم داشته باشه باید بپذیریم که این دو علی رغم محوبیت و آشنایی شون با فوتبال روز دنیا هیچ تجربه اجرایی ندارن و هیچ جای دنیا هم اینجوری نیست که یه هویی بیان یه بازیکن تازه بازنشسته شده رو بکنن مدیر عامل. تو کار اجرا آدم باید مراحل رو پله پله طی کنه. فرستادن هاشمیان و مهدوی کیا به هیات مدیره بهترین روش برای سوزوندن ستاره هامونه.

پس یادمون باشه گول نخوریم و همچنین یادمون باشه که
#طاهری_باید_بماند.
خواهش می کنم ازتون حداقل تا لحظه ای که طاهری برکنار نشده تمام و کمال ازش حمایت کنیم و گول هیچ اسم دیگه ای رو نخوریم.
مهدی
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۲
ببین برا لنگپولیس بی افتخار چه کارها که نمی کنند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر