فهرست
فولاد-پرسپولیس؛ دقیقه به دقیقه با رکوردشکنی بیرانوند
فولاد-پرسپولیس؛ دقیقه به دقیقه با رکوردشکنی بیرانوند

فولاد-پرسپولیس؛ دقیقه به دقیقه با رکوردشکنی بیرانوند

آی اسپورت - برد همراه با کلین شیت پرسپولیس مقابل صنعت نفت، دقایق گل نخوردن علیرضا بیرانوند در لیگ برتر را به ۶۳۰ دقیقه رساند. بیرانوند از دربی تهران که دوباره به دروازه پرسپولیس برگشته، در هر هیچکدام از ۷ بازی که به میدان رفته گل نخورده و ۶۳۰ دقیقه است کسی نتوانسته در لیگ دروازه او را باز کند. بیرانوند با این رکورد، در رده ششم رکوردداران بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ لیگ برتر قرار دارد.

فاصله بیرانوند تا آرمناک پطروسیان، رکورددار بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ لیگ برتر، ۷۴ دقیقه است. آرمناک ۷۰۴ دقیقه، گل نخورد و اگر امروز بیرانوند بدون گل خورده وارد دقیقه هفتاد و پنج بازی شود، او جای آرمناک را در صدر این جدول می‌گیرد. بین بیرانوند و آرمناک، ۴ بازیکن دیگر هم قرار دارند که بیرانود در بازی امروز، حتی اگر قبل از دقیقه ۷۴ گل بخورد می‌تواند بعضی از آن‌ها را پشت سر بگذارد.

دقیقه ۲۴: بیرانوند با عبور از حسین آشنا، با ۶۵۴ دقیقه گل نخوردن نفر پنجم فهرست بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ لیگ برتر خواهد شد.

دقیقه ۳۱: بیرانوند با رسیدن به ۶۶۱ دقیقه گل نخوردن، وحید طالب‌لو را هم رد می‌کند و به رده چهارم می‌رسد.

دقیقه ۳۹: دقایق گل نخوردن بیرانوند، از ۶۶۹ دقیقه عبور می‌کند و او بالاتر علی حسنی‌صفت نفر سوم این فهرست خواهد شد.

دقیقه ۴۱: دو دقیقه بعد، بیرانوند به ۶۷۱ دقیقه می‌رسد و با عبور از رکورد ۶۷۰ دقیقه‌ای ده‌خسوس، بعد از آرمناک در رده دوم قرار خواهد گرفت.

دقیقه ۷۵: فاصله بیرانوند تا رده دوم، یک نیمه است اما او برای عبور از آرمناک، باید تا دقیقه هفتاد و پنجم دوام بیاورد. دقیقه‌ای که رسیدن به آن، او را رکورددار گل نخوردن پیاپی در تاریخ لیگ برتر خواهد کرد.

 

90tv

     
آی اسپورت
2017-12-24 10:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر