فهرست
پایان انصاری در تیم‌ملی؟
پایان انصاری در تیم‌ملی؟

پایان انصاری در تیم‌ملی؟

آی اسپورت - محمد انصاری در 3سال گذشته پای ثابت دعوت به بسیاری از اردوهای تیم‌ملی بوده، اما به‌نظر می‌رسد او بخت چندانی برای حضور در جام‌جهانی نخواهد داشت. کی‌روش در حالی اسامی ملی‌پوشان برای دو بازی دوستانه در فروردین را اعلام کرده که نام انصاری بین مدعوین نیست. مربی پرتغالی پیش‌تر در مهر و آبان هم دو لیست برای بازی‌های دوستانه با توگو، روسیه، پاناما و ونزوئلا اعلام کرده بود که در هیچ‌کدام اسم انصاری وجود نداشت. در حقیقت بعد از بازی خانگی با سوریه که دو-دو شد و انصاری با وجود حضور در ترکیب اصلی در نیمه‌دوم تعویض شد، این مدافع از برنامه‌های کی‌روش خارج شده است. سرمربی تیم‌ملی در پست دفاع چپ میلاد محمدی و سعید آقایی و در پست دفاع میانی هم جلال حسینی، چشمی، منتظری و خانزاده را به انصاری ترجیح می‌دهد.

همشهری ورزشی

۸ ۱  
آی اسپورت
2018-03-19 14:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سالهای دور از خانه !
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۵۸
باز هم شانس آوردیم کیروش متولد افغانستان نیست و گر نه حتی اجازه نمی دادیم سر صف نانوایی بایستد و نان بگیرد و یا در اتوبوس با خشم او را خطاب می دادیک که تو چرا سوار اتوبوس شدی؟!!!
یعنی خدای بلاهتیم. کور هستیم و کورکورانه دست بر خاک می سازیم و می گوییم اینجا بهشت است و اگر شخصی بینا این پوزیشن و گفتار ما را در بیابان خشک بی آب و علف ببیند و بشنود، با خود خواهد گفت:
کجایم من
کجایم من
نمی دانم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر