فهرست
گلایه محمد محمدی؛ برای افتخاری متاسفم
گلایه محمد محمدی؛ برای افتخاری متاسفم

گلایه محمد محمدی؛ برای افتخاری متاسفم

آی اسپورت – گفته می‌شد استقلالی‌ها قرار است با همکاری محمد محمدی دروازه‌بان سابق این تیم شرایط برپایی اردو را در کشور آمریکا فراهم کنند. محمدی در خصوص جلسه‌ای که با استقلالی‌ها در این زمینه داشته اینطور می‌گوید: «با توجه به اینکه خیلی وقت بود ایران نبودم و خیلی هم نمی‌شود به مصاحبه‌ها استناد کرد، بعد از صحبت‌هایی که مسوولان استقلال انجام دادند متوجه شدم مجتبی جباری و علیرضا منصوریان چه رنج‌هایی در این تیم کشیده‌اند. فکر می‌کنم جباری و منصوریان در طول همکاری خود با این افراد خیلی بیراه صحبت نکرده‌اند. متاسفم برای تیم بزرگ استقلال که مدیریتش به اینگونه افراد سپرده شده است.»

محمدی در ادامه می‌گوید: «در خصوص آن جلسه‌ای که در باشگاه استقلال برگزار شد باید بگویم باشگاه از من خواست یک جلسه خیلی معمولی برگزار کنیم. حتی می‌توانم در صورت نیاز اسم شخصی که ما را به جلسه دعوت کرده بود اعلام کنم. سه هفته پیش در حین کلاس مربیگری B از طریق یکی از دوستان مشترک، شماره تلفن من به مسوولان استقلال داده شد که در نهایت چهارشنبه هفته گذشته آن جلسه برگزار شد. نیت من هم این بود که به استقلال تیم سابقم که خاطرات خوبی در آن داشتم کمک کنم. در آن جلسه‌ای که دوستان تشریف داشتند ما در خدمت آنها بودیم و افتخاری گفت چون دعوتنامه آماده نیست طوری مذاکره کنید که شأن باشگاه استقلال حفظ شود و به گفته ایشان چون جلسه محرمانه بود پس از خروج از باشگاه با خبرنگاران صحبت نکردم چون به من گفته بودند یک جلسه چهارنفره در سطح مدیریت خبرش بیرون نخواهد آمد که متاسفانه بعد از گذشت 72 ساعت ریز به ریز اتفاقات جلسه چاپ شد.»

دروازه‌بان سابق استقلال در مورد صحبت‌های افتخاری نیز اینطور می‌گوید: «من بازیکن ایشان نیستم که با این ادبیات با من صحبت می‌کند! شما از من خواستید که این کار را انجام بدهم و خدا را شکر چون هیچ کاری را بدون مشاوره انجام نمی‌دهم، قبول کردم اما متاسفانه در فوتبال ایران هیچ چیز سر جای خودش نیست و آدم‌ها به راحتی دروغ می‌گویند. نمی‌خواستم پرونده دیگری به پرونده‌های استقلال اضافه شود و خدا را شکر با طناب دوستان به داخل چاه نرفتم!»

۸۲ ۱  
آی اسپورت
2017-10-11 11:59:00
نظر دهید

۱ نظر
برديا
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۱
چرت نگو معلوم نيست تو هم اين وسط دنبال چه لفت وليسي بودي تيرت به سنگ خور
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر