فهرست
فحاشی در روز هشدار؛ تبریز محروم می‌شود؟
فحاشی در روز هشدار؛ تبریز محروم می‌شود؟

فحاشی در روز هشدار؛ تبریز محروم می‌شود؟

آی اسپورت – روز گذشته بود که کمیته انضباطی بشگاه تراکتورسازی تبریز را به خاطر اتفاقاتی که در بازی این تیم مقابل استقلال رخ داد 40 میلیون تومان جریمه کرد. در این حکم آمده بود: « اگر تماشاگران تیم تراکتور مرتکب تخلف در دیدارهای پیش روی این تیم شوند، باشگاه تراکتور مسلما طبق آیین نامه، مسابقات خانگی خود را بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد کرد.»

دقیقا در همان روزی که این حکم اعلام شد در ورزشگاه یادگار امام اتفاقات بدی افتاد و شعارهایی علیه علی دایی سرمربی سایپا سر داده شد که عصبانیت دایی و باشگاه سایپا را به دنبال داشت. از قرار معلوم باشگاه سایپا می‌خواهد از میزبان شکایت کند. حالا باید دید با هشداری که کمیته انضباطی به تبریزی‌ها داده محرومیت گریبان هواداران تراکتورسازی را خواهد گرفت یا نه.

۵۶ ۹  
آی اسپورت
2018-01-19 13:31:00
نظر دهید

۹ نظر
محمد
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۵۴
دایی باید برقصه شعار توهین آمیز ؟؟؟؟
۷
رضا
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۲۳
ما دشمن زیاد داریم.ولی پوز تک تکتون را به خاک میمالیم..آی اسپورت..رستم پور..یوسفی و تمام مرکز نشینان شما از آنجا میسوزید که در آشوب هایتان که کاریکاتوری بود از قیام ۲۹ بهمن تبریز شرکت نکردیم...ما مشروطه را برای شما آوردیم و حالا میبینیم که لیاقت ندارین.تراختور خاری است در چشمان شما
۳ ۱
تراکتور
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۰
با عرض معذرت از بقیه دوستان شما بیخود کردید و بیخود میکنید وجود نجستون رو به مشروطه و ستارخان وصل میکنید. مشروطه رو میهن پرستان به ثمر رسوندن که وطن پرستان تبریزی هم جز اون بودن نه شماها که در استادیوم زوزه میکشید. تکلیف اراذل و اوباش ساندیس خوری مثل شما کاملا مشخصه به کجا وصل هستن چقدر پول میگیرن و.... بعد از مشروطه یه انقلاب دیگه هم شده بهتره یه نگاهی به تاریخ بکنید هرچند انتظار سواد و شعور داشتن از شما ها اب درهاون کوبیدن هست. اتفاقا سوزش شماها از اونجاست که در آذربایجان و تبریز به شماها پشیزی اهمیت نمیدن. روز به روز هم تعداد تماشاگر کم میشه.
یاشاسین تراختور
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۸
دیگه از محرومیت تماشاگر مارو نترسونید نهایتا هزار نفر تماشاگر به استادیوم نروند توفیری نمی کنه اتفاقا بهتر از جریمه نقدی است که تو جیب فدراسیون کثیف میره و خود فدراسیون هم از خداشه جریمه نقدی بکنه که یه چیزی گیرش بیاد.
۴
علی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۳۲
شب مربی اوردن امروز بردن نماز جمعه. تیمی که مدیرعاملش اجرلو باشه سپاه مثل مار چنبره بزنه روش تعجب اور نیست مربی هم ببرن نماز جمعه و راهپیمایی و.... برای تراکتور فاتحه خون لازمه.
ساشا
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۳
کجاست قاضی پور یا اون آجرلو؟ چرا لال شدند نمیان یه بیانیه بدن مگه دایی ترک نیست ؟ آذری نیست؟ شاید منافع کثیفشون اقتضا نمی کنه که لال شدند. دایی یکی از باشرف ترین وجوانمردترین آدم هایی هست که تو کشور وجود داره. نمونه آخرش همین زلزله ی کرمانشاه؛ بعد یه دسته آدم بی شرف که معلوم نیست اصلا خونواده دارند یا نه .به یک ترک با غیرت فحش مادر و پدر میدند. من بعنوان یه آذری و اردبیلی یه تار موی گندیده دایی رو به هزاران بی غیرت تبریزی نمیدم. یه کم شرف داشته باشید.
۶ ۱
ساوالان
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۸
دوست عزیز یه بلانسبتی چیزی هم بگید بد نیست. اونایی که میان استادیوم که همشون مال تبریز نیستن. مردم کار و زندگی دارن بیکار نیستن تو این هوای سرد برن وسط تپه ها بشینن روی یخ اخرشم ببازن دست از پا درازتر برگردن. از جاهای دیگه هم میان. برخی هدفدار کارشون فحش دادن هست.
آیدین
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۰
متاسفانه فحاشی چیزی هستش که عملا در همه ورزشگاه‌ها دیده میشه و اگه به حافظه فوتبالیمون رجوع کنیم فقط چن تا تیم مثل سایپا و پیکان و نفت تهران از این قضیه مصون موندن که اونا هم اصلا طرفداری ندارن که فحاشی کنن. ولی چون توجهات روی تراکتور زیاده این قضیه بیشتر به چشم میاد. مطمئنا هواداران اصیل تراکتور هیچ موقع دهن به فحاشی باز نمیکنن. اینایی هم که دارن فحاشی میکنن دو حالت داره یا اصلا نمیدونن دارن با این کار بهانه دست رقیب میدن و البته تحت تاثیر چند تا مزدور حکومتی هستن که از این قضیه استفاده‌های خاص خودشون رو برای تفرقه‌افکنی می‌کنن. گروه دوم هم کسانی هستن که کاملا با قصد و عمد اقدام به این کار میکنن، چون میدونن تا وقتی آتش تفرقه‌افکنی روشن باشه، غیرممکنه مردم کشور بر علیه حکومت ظلم باهمدیگه متحد بشن. کاملا مخالف فحاشیم، از طرف هر کی میخواد باشه.
آذربایجان
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۴
یاشاسین.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر