فهرست
گزارش روز: انقلاب چینی میلان
گزارش روز: انقلاب چینی میلان

گزارش روز: انقلاب چینی میلان

آی اسپورت- کالچو حالا یک رقیب جدید برای یوونتوس دارد. میلان، غول خفته‎ای که خط و نشانش را به جذب یکی از مهره‌های کلیدی یووه برای این تیم و دیگر حریفان کشید.

لئوناردو بونوچی که بی‎تردید یکی از بزرگ‎ترین مدافعان حال حاضر دنیا است در ازای 40 میلیون یورو یووه را ترک کرد و راهی سن سیرو شد. او روز جمعه به کازا میلان رسید و با استقبال باشکوه هواداران روسونری مواجه شد. او بعد از متیو موساچو‏‌، فرانک کسی، ریکاردو رودریگس، آندره سیلوا، فابیو بورینی، هاکان کالهانوگلو، آندرا کونتی و لوکاس بیگلیا نهمین خرید تابستانی میلان بود. البته که می‎توان از دونارونا هم به عنوان یک خرید داخلی دیگر یاد کرد. دروازه‎بان 18 ساله که قراردادش را تمدید کرد و پیشنهادات وسوسه‎کننده‎ای را رد کرد تا در میلان بماند.

ترکیب احتمالی میلان فصل آینده
ترکیب احتمالی میلان فصل آینده

میلان بعد از ناکامی‎های چند فصل اخیر تصمیم گرفته از خواب بیدار شود و مالکان چینی قول دادند این تیم را به جایگاه ویژه‌ای که پیش از این داشته برسانند. نه‌تنها فصل آینده بونوچی کاپیتان میلان خواهد بود،‌ بلکه ماسیمیلیانو میرابلی و مارکو فاسونه به عنوان مدیر ورزشی و مدیر جدید این تیم معرفی شدند و گنارو گتوسو هم هدایت جوانان این تیم را به عهده گرفته است.

پس پول از کجا می‏آید؟ سال‌های مدیریت سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر اسبق ایتالیا در این باشگاه به پایان رسیده و او میلان را به کنسرسیوم چینی که رهبر آن لی یونگونگ است‏‌، فروخته است. چینی‌‎ها به محض ورود یک هدف را به عنوان اصلی‎ترین هدف تعیین کردند و آن هم بازگرداندن این تیم بزرگ به روزهای اوج است.

مدت‌ها بود که در سری آ رقابتی برقرار نبود و رم و اینتر هیچ کدام نمی‎توانستند از پس این یووه بر بیایند. حالا میلان با مالکان جدید چینی وارد رقابت شده است. حتی گفته می‎شود شاید هنوز خریدهای چینی‌ها در میلان تمام نشده باشد و پیره امریک اوبامیانگ، مهاجم دورتموند، دیگر بازیکنی است که در رادار آن‌ها قرار دارد. بازیکنی که انتظار می‎رود اولین پیشنهاد برای او 70 میلیون یورو باشد.  

 

۹ ۱  
آی اسپورت
2017-07-15 15:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مشروح 86
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۳
میلان قدرتمند رو امیدوارم هر چه زودتر ببینیم!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر