فهرست
بیرانوند در سئول: کلین شیت نکرد اما...
بیرانوند در سئول: کلین شیت نکرد اما...

بیرانوند در سئول: کلین شیت نکرد اما...

آی‌اسپورت-  علیرضا بیرانوند نتوانست در سئول کلین شیت کند و گل خود اما هیچ کس نمی تواند به عملکرد او در این مسابقه نمره پائین بدهد. گلر شماره یک تیم ملی در این بازی استرس نداشت و هیجان زده و عصبی هم بازی نکرد .او اما در دوئل با سون هیونگ مین برنده بود و اجازه نداد ستاره کره دروازه تیمش را باز کند .

بیرو در همان دقیقه ۱۵ نشان داد در این مسابقه راحت گل نمی خورد.دقیقه ۲۲ او باز هم شوت فنی بازیکن کره را به شکلی زیبا دفع کرد. او در خروج هایش هرگز اشتباه نداشت و در بازی با پا هم مسلط نشان داد . بیرانوند در این بازی از پرتاب های دست بلند هیجانی هم حذر کرد و رفتار عاقلانه تری در زمین داشت.

بیرانوند در دقیقه ۴۱ یک بار و در دقیقه ۹۲ برای بار دوم مقابل ضبات فنی و خطرناک سون هیونگ مین ستاره نامدار کره ایستادگی کرد تا بر نده این دوئل پنهان باشد. معتقدند شاید بهتر بود او در صحنه گل حریف خروج نمی کرد اما اگر این اتفاق می افتاد نیز با این انتقاد مواجه می شد که چرا بیرون نیامده و به نظر می رسد حکتش عاقلانه بود ولی ضربه مهاجم کره حرف نداشت.

بیرانوند در شرایط درون دروازه تیم ملی می‌ایستد که ظاهرا مصدومیت کهنه ای در مچ پایش دارد و در این بازی هم یک بار آزارش داد.

۹ ۳  
آی اسپورت
2019-06-12 00:36:00
نظر دهید

۳ نظر
رضا
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۵۲
بیرانوند یکی از بهترینهای جهانه واقعا حقشه تو لالیگا بازی کنه
۸ ۱
سامان
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۱۵
ولی از نظر كیسه كشا حسینی بهترین دروازه بان اسیا است
۱
پرسپولیس ❤
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۵:۴۴
عشق است بیرو❤❤
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر