فهرست
اعتراض حاج محمدی: می‌خواهم جدا شوم
اعتراض حاج محمدی: می‌خواهم جدا شوم

اعتراض حاج محمدی: می‌خواهم جدا شوم

آی اسپورت- بدون حتی یک دقیقه حضور روی نیمکت؛ این رکوردی است که امین حاج محمدی در نیم فصل اول امسال در استقلال ثبت کرد. او هرگز رنگ نیمکت نشینی و حضور در لیست 18 نفره را ندید و حالا به تندی درباره استقلال حرف می زند و ضمن محکوم کردن منصوریان که دلیل بازی ندادنش به او، فنی نبوده درخواست رضایتنامه می کند و می گوید وقتی پیشنهاد استقلال را قبول کرد، تراکتورسازی 600 میلیون بیشتر به او می داد و پرسپولیس هم خواهانش بود.

 

منصوریان نبود تا از او اجازه بگیرم

فصل پیش پیشنهادهای زیادی داشتم؛ از تراکتورسازی، پرسپولیس، سپاهان و چند تیم دیگر لیگ ‌برتری پیشنهاد داشتم، تیمهای اول تا ششم لیگ ‌چهاردهم من را می ‌خواستند اما تصمیم گرفتم به استقلال بروم. همان موقع دوباره دوست داشتم با منصوریان در نفت کار کنم اما باشگاه شرایطی را برای من ایجاد کرد که ترجیح دادم به تیم دیگری بروم. آن زمان منصوریان بعد از اینکه نتوانست به استقلال بیایید چند روزی به خارج از کشور رفت و تلفنش را خاموش کرد و من نتوانستم برای جدایی از او اجازه بگیرم. با آغاز فصل یک روز به تمرین نفت رفتم و از منصوریان دلجویی کردم. همان زمان که با قراردادی دو ساله به استقلال آمدم، تراکتورسازی 600 میلیون تومان بیشتر به ‌من می ‌داد.

 

دو میلیارد برای دو فصل

به عشق استقلال قید پول را زدم من قراردادی دو ساله بستم و در مجموع برای دو فصل دو میلیارد تومان می ‌گرفتم. همان زمان مسئولان وقت استقلال از این توافق مالی خیلی خوشحال بودند. به ‌من گفتند گران ‌ترین تماشاگر لیگ و لقب‌ هایی از این دست برایم درست کردند. من از فصل قبل پانصد میلیون طلب دارم و این فصل از قرارداد یک‌ میلیارد و صد میلیونی ‌ام، فقط ۲۵ درصد به‌ من پرداخت کرد ه‌اند. هیچکس دریافتی ‌ها را نم ی‌بیند و فقط به‌ رقم قرارداد نگاه می ‌کنند.

 

قراردادم را کم نمی ‌کنم

بدترین نیم ‌فصل عمرم را سپری کردم و بعید می ‌دانم فوتبالیستی در کل دوران حرفه ‌ای ‌اش اتفاقاتی که در این چند ماه برایم رخ داد را بتواند تحمل کند. در تمام طول نیم ‌فصل سکونشینم کردند اما هیچ اعتراضی نکردم چراکه دوست نداشتم استقلال و منصوریان آسیبی ببینند. دو بار اسم مرا در لیست هجده نفره رد نکردند و آن اتفاقات زشت رخ داد. برای باشگاه بزرگی مثل استقلال زشت نیست بازیکنش را از روی نیمکت بلند کنند و به ‌سکو بفرستند؟ حالا بعد از این اتفاقات، کسر قرارداد منطقی است؟‌ هم بازی نکنم، هم توهین بشنوم و هم پولم را نگیرم؟ به‌ هیچ عنوان قراردادم را کم نمی‌ کنم حتی یک‌ ریال.

 

چرا بازی نکردم؟

در تمام تمرین ‌ها شرکت کردم و به ‌لحاظ آمادگی از خیلی از بازیکنانی که در نیم ‌فصل اول بازی کردند شرایط بهتری داشتم اما بازی نکردنم صلاحدید کادر فنی بود. در تمام این مدت این سوال مثل ذهن من را خورد که چطور با وجود همه این اتفاقات، همه بازیکنان بازی کردند اما فقط من بازی نکردم؟ نمی ‌دانم دلیلش چیست اما هر چه هست مطمئنم دلیلش نمی ‌تواند فنی باشد.

 

می‌خواهم جدا شوم

جدایی از استقلال برایم خیلی سخت است اما باور کنید شرایط را برای من به‌گونه ‌ای پیش بردند که ماندن در استقلال غیرممکن شده است. در ابتدای فصل چند پیشنهاد خوب داشتم اما چون قرارداد داشتم در استقلال ماندم حتی تا هفته چهارم هم چند تیم مرا می ‌خواستند اما مانع جدایی ام شدند. حالا بازهم در نیم‌ فصل تکلیف مرا روشن نمی ‌کنند. هیچکس در باشگاه جوابگوی من نیست. هیچکس نیست بگوید تکلیف من چه می‌ شود.

 

یا رضایتنامه بدهند یا تسویه حساب کنند

اگر من را نمی ‌خواهند، رضایتنامه ‌ام را بدهند و اگر هم می ‌خواهند، بیایند مثل بقیه تا نیم ‌فصل با من تسویه حساب کنند تا به تمرین بروم. مدیران باشگاه می‌ گویند سرمربی لیست خروجی را اعلام نکرده است. هفته پیش، افتخاری از من خواست چند روز دیگر در تمرینات شرکت کنم تا تکلیفم روشن شود، من هم گوش دادم اما وقتی نشانه ‌ای از تغییرات ندیدم ترجیح دادم به تمرین نروم.

 

می خواهم بمانم ولی اینطور نه!

می ‌خواهم در استقلال بمانم؛ من برای یک ‌فصل و دو فصل به استقلال نیامدم اما متاسفانه شرایط به‌ گونه ‌‌ای شد که همه چیز به هم خورد. چند روز دیگر نیم ‌فصل دوم شروع می‌ شود و ترس من این است که مثل نیم‌ فصل اول اجازه جدایی ندهند و دوباره همان اتفاقات بیفتد. چند پیشنهاد خوب داشتم که از دست رفت و اگر همین‌ طور تعلل کنند همین چند پیشنهادی که هنوز هم دارم از بین می‌ رود. باشگاه‌ ها که منتظر من بازیکن نمی ‌مانند. امیدوارم کسی در باشگاه باشد که شرایطم را درک کند.

 

از پرسپولیس پیشنهاد داشتم

همین چند روز گذشته، یکی از مدیران پرسپولیس با من تماس گرفت و خواهان جذب من شدند اما من به‌ عشق هواداران استقلال پاسخی به این پیشنهاد ندادم. حالا تنها درخواستم این است که هر چه زودتر تا تیمها پر نشده ‌اند تکلیف من را روشن کنند؛ اگر من را نمی ‌خواهند تسویه حساب کنند و رضایت ‌نامه ‌ام را بدهند، اگر هم‌ می‌ خواهند شرایط را برایم مهیا کنند.

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-01-08 19:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Mahdi
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۱۳
چرند محض كلی لیست احتمالی منتشر شده درمورد خرید های پرسپولیس شده تو تو هیچكدوم نبودی.طارمی دفاع وسط بازی كنه ولی ما تورو نمخایم
۹
آرش
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۱۷
کاوه رضایی که استقلال رو سرکیسه کرد با این استراتزی الان همه یاد گرفتند میگند پرسپولیس ما رو میخواد ؟؟؟؟

برو عمو جون پرسپولیس کلی طرفدار داره و تماشاگر مثل کیسه کشا نیست که طرفدار نداشته باشه و مجبور باشه تماشاگر

استخدام کنه اون هم 1 میلیارد بهش پول بده
منتقد
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۵۱
بمان و اسطوره شو هههههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر