فهرست
استقلال-جپاروف بیخ پیدا کرد؛ به نفع سپاهان
استقلال-جپاروف بیخ پیدا کرد؛ به نفع سپاهان

استقلال-جپاروف بیخ پیدا کرد؛ به نفع سپاهان

آی اسپورت – سرور جپاروف بعد از مدت‌ها بی‌اعتنایی به تماس‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته از استقلال بعد از حضور در تهران با كاروان تیم ملی ازبكستان این فرصت را در اختیار مسئولان باشگاه تهرانی گذاشت تا در نشستی با این بازیكن و مدیربرنامه‌هایش در خصوص شرایط قرارداد و همكاری در لیگ هفدهم پای میز مذاكره بنشینند. جلسه‌ای شبانه كه نه تنها نتیجه مثبتی در پی نداشت بلكه لج و لجبازی بیشتر طرفین و تهدید آنها به شكایت پرونده این همكاری را به سمت و سویی برد كه كمتر كسی انتظار آن را داشت.

مدیران استقلال بعد از چند جلسه مذاكره با مدیربرنامه‌های این بازیكن در حالی با جپاروف رودررو شدند كه این بازیكن با پافشاری بر اینكه نمی‌تواند در استقلال به میدان برود زیر بار توافق اولیه خود نرفت تا آبی‌های پایتخت تصمیم به شكایت از این بازیكن به فیفا بگیرند. باشگاه استقلال با استخدام یك وكیل مستندات خود را به فیفا ارائه كرد تا این نهاد بین‌المللی درباره پرونده مرد سال فوتبال آسیا و ملی‌پوش ازبك تصمیم‌گیری كند. مدیر برنامه‌های این بازیكن پیش از این اعلام كرده بود كه جپاروف در ایران تنها برای سپاهان بازی خواهد كرد اما استقلالی‌ها عقیده دارند این بازیكن باید برای شروع فصل به استقلال بازگردد و با استناد به قراردادی كه با این باشگاه دارد در لیگ هفدهم پیراهن این تیم را بر تن كند.

با این تفاسیر باید منتظر قطعی شدن حضور جپاروف در اصفهان برای امضای قرارداد جدید با سپاهان بود، وعده‌ای كه مدیران باشگاه اصفهانی از مدت‌ها قبل به طرفداران خود داده بودند و با اطمینان خاصی از كامل بودن مدارك و مستندات خود در قبال خرید این ملی‌پوش پا به سن گذاشته ازبك خبر می‌دادند تا به این ترتیب تهدید به شكایت فیفا از سوی استقلالی‌ها نیز كارساز نباشد.

۱۰ ۶  
آی اسپورت
2017-06-16 13:00:00
نظر دهید

۶ نظر
آرش6
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۲۳
من مطمین هستم با آشنایانی که قاچعلی تو فیفا داره نه تنها جباروف رو بهش میدند حتی ماشاریپوف رو هم بهش اشانتیون میدند
ناشناس
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۱۲
هنوز ما ایرانیا فرهنگ هواداری نداریم و به مربی ها و بازیکنان و هواداران تیم رقیب توهین میکنیم،ادب داشته باش پسر خوب
۸
SS
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۵۴
وقتي مديرو هيئت مديره سيب زميني باشن همين ميشه ديگه
آبی
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۱۷
خاک تو سرتون بااین نقل وانتقالاتتون..جباروف تحفه است مگه..این وقت که صرف خریدن جباروف منتظری ویااون سجادگلنزن شده بود رو هزینه خریدجباری زهیوی شجاعیان رضاییان یاتمدید کاوه میکردین الان اوضاعمون این نبود
ناشناس
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۲۰
استقلال کم شانس داره روز به روز ضعیف تر میشه که تقصیر مدیران نالایقه،این کار برای فوتبال ایران خوب نیست ،فوتبال ایران نیاز به استقلال و پرسپولیس و سپاهان قویتری داره تا بتونه تو آسیا جولان بده،خدا رحم کنه استقلال داره تبدیل به یک تیم معمولی میشه.
۵
سیا
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
خاک عالم بر سرت افتخاری سیب زمینی ؛؛ خاااااک ؛؛ جمع کن برو پی کارت ..... خاک بر سرت طاهری با اون قراردادی که با سروش بستی ... باز صد رحمت به طاهری ... این مدیرها استقلال و پرسپولیس رو بی هویت می کنند ؛ منت بکشیم و یک میلیارد بدیم و تشویق کنیم و باعث دیده شدنشون بشیم و دست آخر ..... مجید حسینی و نورافکن و برزای و حق دوست هم خواهند رفت .
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر