فهرست
پشت پرده دعوای علیمنصور با رحمتی: از تمسخر در رختکن تا لقب خاص!
پشت پرده دعوای علیمنصور با رحمتی: از تمسخر در رختکن تا لقب خاص!

پشت پرده دعوای علیمنصور با رحمتی: از تمسخر در رختکن تا لقب خاص!

آی اسپورت- مهدی رحمتی هنوز توضیحی درباره چرایی این اتفاقات نداده است. علیرضا منصوریان سرمربی استقلال هم سکوت کرده و با این سکوت خود سؤالات زیادی را بی‌جواب گذاشته است. ولی کنکاش‌ها درباره چرایی این تصمیم، یافته‌های جدید را به همراه داشته. گویا چند دلیل عمده برای این اتفاق وجود داشته و منصوریان با وجود آنها، تصمیم به کنار گذاشتن گلر اول خود گرفته است. اما خبر می‌دهند که منصوریان قاطعانه درباره رحمتی گفته: جای این آقا دیگر در استقلال نیست!

اول‌؛ اختلاف با خرمگاه

مهمترین موضوع، اختلافی است که بین خرمگاه و رحمتی وجود دارد. منصوریان در اینجا ترجیح داده طرف دستیارش را بگیرد نه بازیکنش را. گویا رحمتی در چند مورد صحبت‌های خوبی مقابل بازیکنان درباره خرمگاه انجام نداده و این مسئله با واکنش منصوریان روبه‌رو شده است.

دوم‌؛ تمسخر منصوریان در رختکن

این‌طوری که شنیده می‌شود یکی، دو بار در رختکن یک نفر منصوریان و بعضی حرف‌هایش را به تمسخر می‌گیرد. بعدها سرمربی گلایه می‌کند که چرا مهدی واکنشی نشان نداده.

سوم‌؛ کنایه‌های زیاد

گویا یکی دیگر از دلایل دلخوری منصوریان، صحبت‌های کنایه‌آمیز مهدی در اردوی تیم و حتی اتوبوس است. او مدام بعضی جملات را تکرار می‌کند. حتی قبل از سفر اصفهان به کنایه درباره ماجرای آشتی امیر و منصوریان حرف می‌زند که بعضی بازیکنان هم این حرف‌ها را می‌شنوند.

چهارم‌؛ القاب به بازیکنان

منصوریان معتقد است بزرگترهای تیم باید دوستی‌ها را مستحکم‌تر کنند و رحمتی در این زمینه ضعیف عمل کرده است. روزی چند بازیکن جوان استقلال سراغ یکی از اعضای کادر فنی تیم می‌روند و می‌گویند القاب بدی به آنها داده شده و از این مسئله دلخور هستند. ناخودآگاه نام رحمتی هم پیش می‌‌آید که این مسئله باعث دلخوری آن عضو کادر فنی می‌شود.

پنجم‌؛ مشکلات فنی

مشکلات فنی هم هست. کادر فنی معتقد است با حضور مهدی، دفاع عقب بازی می‌کند و این مسئله باعث می‌شود شکافی بین خط دفاعی و هافبک با فورواردها به وجود بیاید چراکه امید ابراهیمی هم مجبور می‌شود عقب‌تر بازی کند.

خبر ورزشی

۲۵ ۳  
آی اسپورت
2016-12-29 15:11:00
نظر دهید

۳ نظر
تراختورچی از تهران
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۰
اینجوری که معلومه باعث بانی تمام مشکلات مهدی رحمتی یه.
اس تق لااااااال ی ها فعلا داغ هستن نمیفهمن.
بزار رحمتی بره .....
اکبرمعراجی
پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
سیدمهدی اگربه آشتی منصوریان باقلعه نویی ضداستقلال اشاره کرده، عجب کاری کرده...اوکاپیتان وبزرگ تیم هست...ازسوی دیگرمهصوزیان بی اعتنابه خواست هواداران استقلال با قلعه نویی هم آغوش شده ودرگوشی صحبت میکند...اینکه منصوریان باقلعه نویی صحبت کندزشت ترین کارهست ومن نوکرسیدمهدی رحمتی هستم که حافظ منافع وخاسته هواداران است...برادرمنصوریان تو بله تو حق نداری بااحساسات هواداران بازی کنی...تو بله تو امسال خوب نتیجه نگرفتی...اما بازم حمایت شدی پس استقال رانابودنکن...باقلعه نویی منفورحرف نزن...اعصاب هواداران استقلال رابیش ازاین بهم نریز....درودبررحمتی.....
TBZim
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۰۷
رحمتی به قدری خودخواه و خود بزرگ بینه که تنها اگه دادنه القاب به بازیکنا رو در نظر بگیریم متوجه یکی از پاشنه اشیل های استقلال و عدمه یکپارچگی و اتحادی که با توجه به این موضوع میتونه تو عمقه این تیم اتفاق بیفته میشیم ...یک تیم وقتی قدرتمند و باثبات ومستحکم میتونه باشه که یک تیم باشه و این وسط مهره های بزرگ و نامی و حتی باکیفیت به تنهایی هیچ تاثیره مثبتی نخواهند داشت و حتی این مهره نامی و بزرگ میتونه شیرازه و اتحاد و همدلیه در تیم رو بهم بزنه مثله همین رحمتی چون نه اونقدر گذشت دارن که خودشونو هم ردیف با همه بازیکنای تیم بدونن و نه دلشون برای تیمشون برخلافه ادعاشون نمی سوزه و ترجیحشون عملکرد خوب و برجستتگی خود به تنهاییست نه عملکرد خوبه تیم و یکپارچگی ان ... این موضوع تو ماشین سازی هم با وجوده اندو رخ داد و او با اعمالی از این دست تیمه رسول خطیبی جوون رو بهم زد و اینجا نقش آفت گونه اندو رو نمیشه نادیده گرفت و لذا اگه از اول اینها جذبه این تیمها نمیشدن الان قطعا وضعیته این تیمها بسیار متفاوت تر بود چرا که یک آفت کافیه تا همه یک تیم مریض باشه مخصوصا تو تیمهای جوون ..و همه کم تجربه ها و حتی دیگر بازیکنان را تحته تاثیرش قرار بده و عملکردشون روی ریتمه منفی بیفته ... من استقلالی نیستم و لذا حرفها و تصمیمهای احساسی و عدم تفکر و منطقی که در نظراته هوادارانه این تیم مشخصه ولذا تو تیمه محبوبه خودم هم به چشم دیده ام و فکر میکنم فوتباله ایران هنوز درگیره تعصبات و احساساته پوچ و عدمه واقع بینی فوتبالی هست .و این فرق رو میشه تو تیم ملی و در رفتاره کیروش دید که وقتی این آفت رو تو تیمش تشخیص داد با احد و الناسی تعارف نداشت و احساساته هوادارا و اهالی فوتبالمون و تعصباته برخی و .... هیچ اثری تو تصمیمش نداشت و مطمئنا این هجمه هم براش عجیب بود که چطور وقتی بودنه یک بازیکن شخصیته سرمربی رو تحته تاثیر قرار میده و سببه از بین رفتنه اتحاده تیمی و باعثه عدم تمکین بازیکنان از مربی شون میشه و .....باز از جانب تعدادی اینهمه اصرار و انکار و پیغام و پسغام بر حضوره این بازیکن میتونه وجود داشته باشه؟ کیروش نشون داد تفاوته جایی که در ان فوتبال اموخته با اینجا نه در هوش و تشخیصه این پاشنه اشیل ها و آفت ها توسط مربیان و مدیرانه تیمهاست بلکه در تصمیم گیری و قاطعیت و کنار گذاشتانه تعارفات و احساسات و تعصباته پوچ و مخرب توسط انان هست که به فوتبالشون نظم و زیبایی بخشیده ... ما هنوز درگیره برخی تعصبات و احساساته واهی هستیم که از عقلانیت و منافعمون دورمون میکنن.... انرژی و روحیه جنگندگی و نشاطی که میتونه حاصل از ایستادنه دروازبان جوان استقلال به تیم تزریق بشه با وجوده امثاله رحمتی هیچگاهه نصیبه تیم نخواهد شد .... برای امثاله رحمتی شاید به کرسی نشاندن حرفشان و منم گفتن و بردن تو لجبازی های کوچک از حال و اینده و کل تاریخ باشگاه و تیمشان برایشان مقدم تر هست.... بعضیا میان و میگن رحمتی میدونین چه بازیایی رو در اورده !! خوب سوال اینجاست امروز در اذهان عمومی و در اقعیت و جایگاهه تیمها موفقیته رحمتی برای هواداران مهمه یا موفقیته تیم استقلال ... ایا تا اینجای کار استقلال موفق بوده یا رحمتی ... که جوابش جالب و سادست و اینه که استقلال جایگاهه خوبی نداره و رحمتی به تنهایی ولی عملکرد و جایگاهش عالی بوده و این یعنی اون صرفا برای منافعه خودش گام برداشته و نرجییح داده خودش بدرخشه ولی تیم نه .... (این یه تحلیله شخصی بود بدونه خصومت و نه رفاقتی )
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر