فهرست
دردسر تازه برای تراکتور/ 9روز تا کسر 6امتیاز
دردسر تازه برای تراکتور/ 9روز تا کسر 6امتیاز

دردسر تازه برای تراکتور/ 9روز تا کسر 6امتیاز

آی اسپورت – در حالی که ماجرای محرومیت تراکتورسازی از خرید بازیکن جدید، تبدیل به بمب خبری امروز فوتبال ایران شده است، ساعاتی پیش یک شوک خبری دیگر به این تیم وارد شد. با شکایت تونی اولیویرا سرمربی سابق تراکتورسازی، این باشگاه تا 12 فوریه 2017 یعنی 9 روز دیگر فرصت دارد تا مطالبات تقریبا 100 هزاردلاری این مربی را پرداخت کند. در غیر این صورت با حکم فیفا 6 امتیاز از این تیم کسر خواهد شد.

۵ ۱۰  
آی اسپورت
2017-02-03 15:46:00
نظر دهید

۱۰ نظر
علی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۱
کار پرسپولیسه!! خخخخخ
مجید
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۴
از کورس قهرمانی میرن تو کورس بقا تو لیگ! عابدینی مچکریم!
عجب فوتبالیه...خخخخ
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
پرسپولیس هم در خطر کسر امتیاز هست،باشگاه داری ما ایرانیا هم با باشگاه داری تو دنیا فرق داره.... خخخخخخ
۳
خاطرات دسته سه
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۲۰
سلام گرمی داسته باشیم به طرفدارهای حقیر اون تیم حکومتی که با کلی خرج و داوری های کثیف تازه به رتبه سوم رسیدن و از محرومیت تراکتور و احیانا سرورشون جشن گرفتن! اینکه زامبی های این تیم حقیر هجوم بردن به پیچ تیم های عربی و التماس!! میکن پرسپولیس با پیگیری تیم های عربی محروم بشه! نشان از شرافت و آزادگی این جماعت حقیر و در اقلیت می باشد!
خاطرات نه ساله !!!
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۰
پاسخ گرمي داشته باشيم به كثافتهاي اون تيم عقده اي كه بعد از ده سال اومدن صدر جدول و جنبه ندارن ... اين بدبختها با لابي گري يك فرد كثيف و با حمايت فدراسيون كثيف فوتبال و با پولهاي دزدي امثال هدايتي فعلا همه بازيكناي ملي رو خريدن تا بعد از ده سال عقده هاي خودشون رو خالي كنن ... اگه امثال اين عابديني توي فدراسيون نبودن كه شما لنگي ها از همون رده سيزدهم بالا نميومديد ...شرافت و آزادگي اين لنگي هاي كثيف همون اول فصل در مورد دو بازيكن محبوبشن مشخص شد كه چطور حانواده هاي اين دو تا بدبخت بيچاره رو به توپ بستند و انواع و اقسام فحش ها رو نثارشون كردن ... تف بر شما لنگيهاي كثيف بي خاصيت بي فرهنگ !!!! در ضمن شيث و نصرتي رو يادتون نره كه چطور فرهنگ منحط لنگي رو به همه جهانيان نشون دادن !!! ..تف بر شما
۹
خاطرات دسته سه
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۹
دوران کثیف خرید بازیکن های حریف ال سی دادن به داور ها... جابه جایی تقویم بازی ها ( عزیزمحمدی )... خرید بازیکن توسط فدراسیون برای تیم حکومتی...! پرداخت بدهی ها و حتی حقوق کارمندان باشگاه توسط فدراسیون فوتبال! ( سندش چند ماه پیش در اومد ) و... از نشانه های تیم کثیف و حکومتی و طرفداران احمقی همچون تو هست...! 4 ساله دوران طلایی معجزه هزاره سوم تموم شده و با خرج های آنچنانی 3 سالش زیرش بودید! اگر برای پرسپولیس هدایتی خرج میکرده برای تیم حکومتی و دسته سومی کدوم نهاد خرج میکنه که برای بازیکن 150 میلیونی 2 میلیارد و 300 میپردازه؟!! اقلیت متوهم همین امسال با بیشترین خرج! و اشتباهات کااااملا سهوی که از روی عادت فقط به نفع تیم حکومتی کاج سابق و... فعلی بوده به زور سوم هستید! تف به شرافت نداشته اوباشی مثل تو که حتی برای به زمین زدن پرسپولیس از راه غیر فوتبالی دریوزگی عربها رو میکنید...!
الف
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۲۱
از دونفر شما ایرادی نیست ولی از لایک کننده های شما متعجبم یعنی شمادونفر نماینده های باشگاه محبوب لایک کننده ها هستید.
۳
خاطرات دسته سه
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۲۱
سلام گرمی داسته باشیم به طرفدارهای حقیر اون تیم حکومتی که با کلی خرج و داوری های کثیف تازه به رتبه سوم رسیدن و از محرومیت تراکتور و احیانا سرورشون جشن گرفتن! اینکه زامبی های این تیم حقیر هجوم بردن به پیچ تیم های عربی و التماس!! میکنن پرسپولیس با پیگیری تیم های عربی محروم بشه! نشان از شرافت و آزادگی این جماعت حقیر و در اقلیت می باشد!
واقع بين
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
از خاطرات حقارت هاي ده ساله خودت بگو لنگي احمق ... توي همين ده ساله فقط 5 باخت پشت سر هم به همين ترترسازي داشتيد !!!!!
۵
خاطرات دسته سه
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۲۶
حقارت کثافتیه که با ال سی دادن به داور ها به بار می اوردید با دوپینگ دسته جمعی به بار میاوردید! با خرید بازیکن های حریف و یا پیشنهادات آنچنانی قبل از بازی رو به رو به بازیکن های حریف به بار می اوردید...! به گفته واعظ پاک ترین رتبه کیسه سومی با مرفاوی بوده...! از وقتی دست پر مهر معجزه هزاره سوم از سر تیم حکومتی برداشته شد! یتیم شدید و بالاترین رتبه تیم مافیایی پنجمی بین 4 تیم بوده!
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر