فهرست
دیپورت گران‌ترین صنعت نفتی؛ سانتویا از کلمبیا
دیپورت گران‌ترین صنعت نفتی؛ سانتویا از کلمبیا

دیپورت گران‌ترین صنعت نفتی؛ سانتویا از کلمبیا

آی اسپورت- در فصل نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر، باشگاه صنعن نفت آبادان اولین بازیکن خروجی خود را اعلام کرد. دني مانويل سانتويا کلمبیایی که قبل از آغاز هفته پنجم به عنوان سهمیه بازیکن خارجی به نفت آبادان پیوسته بود، روز یکشنبه قرارداد خود با این باشگاه را فسخ کرد و به کشورش برگشت. نکته جالب اینجاست که سانتویا تنها در 3 بازی و مجموعا حدود 75 دقیقه برای صنعت نفت به میدان رفته و با این حال گران ترین بازیکن فصل آبادانی ها به حساب می آید. سانتویا با قراردادی با معادل  بیش از 550 میلیون تومان، گران تر از دیگر بازیکن خارجی نفت یعنی برونو اوليويرا و همچنین حسن هوری قراردادش را در سازمان لیگ ثبت کرده است. نادر دست نشان که این فصل هدایت نفتی ها را برعهده دارد از 3 بازیکن خارجی دیگر از کشورهای کره جنوبی، برزیل و نیجریه هم در لیست تیم خود استفاده می کند که از این میان گویی هیان کیم و برونو اولیویرا در ترکیب ثابت بازی های نفت آبادان قرار دارند و رشید البی معمولا بازی ها را از روی نیمکت دنبال می کند. مجموع قرارداهای 4 بازیکن خارجی نفت آبادان که در سایت سازمان لیگ ثبت شده است، کمی بیش از 2 میلیارد تومان برای نفتی های آبادان آب می خورد.

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-02 00:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
mehran1848
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۴۱
دو میلیارد تومان برای سه بازیکن خارجی که یکیش هم روی نیمکت میشینه. با یک دهم این پول از تو همین آبادان میشه سه تا بازیکن مستعد پیدا کرد که آینده فوتبال صنعت نفت را گارانتی کنند. پولشان را هم در همان آبادان مصرف کنند-
کی گفته در معدن الماس غوطه بخوری و بری سنگ عقیق را به هزار برابر قیمت بیارید تو پاچه مردم بی نوای این سرزمین غارت زده بکنید؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر