فهرست
کنایه به منتقدان شفر: وقتی سن ملاک نیست
کنایه به منتقدان شفر: وقتی سن ملاک نیست

کنایه به منتقدان شفر: وقتی سن ملاک نیست

آی اسپورت –   عملکرد بسیار خوب استقلال با وینفرد شفر باعث شده تا طرفداران او از کسانی که با آمدن مرد آلمانی به استقلال مخالف بودند، گلایه کنند. نمونه اش صادق ورمزیار که در بخشی از مصاحبه اش با سایت باشگاه خبرنگاران گفته:" در اینکه وینفرد شفر در استقلال بسیار عالی کار کرده و تیم را به هماهنگی کامل رسانده هیچ شکی نیست. از همان روز اول که بحث آمدن شفر به استقلال مطرح شد با اینکه برخی می‌گفتند او یک مربی پیر و بی کارنامه است از او حمایت کردم. کسی که ۲۸ سال در بالاترین سطح فوتبال جهان مربیگری کرده است قطعا می‌تواند استقلال را به روز‌های اوج بازگرداند" مدیر آکادمی استقلال اسمی از منتقدان شفر نبرده اما با یک جستجوی ساده می توان فهمید که چه کسانی به سن و سال سرمربی استقلال گیر داده بودند. طبیعتا یکی از این افراد حسن روشن است. مرد همیشه منتقد استقلال که آبان ماه سال 96 به خبرگزاری آنا گفته بود:" «شفر یک مربی بازنشسته است او پیر شده و جراتش را از دست داده است، من هیچ مربی ندیدم که به این اندازه کارهای جلف انجام دهد، کدام مربی کنار زمین سوت می‌زند یا شال گردن استقلال را بوس می‌کند، او با این کارها مردم را گول می زند، ما مردم خوش استقبال و بد بدرقه هستیم.» به جز روشن علی موسوی هم از سن و سال سرمربی آبی ها انتقاد کرده بود. مصاحبه او با خبرگزاری ایسکا نیوز که مربوط به مهرماه گذشته است را برایتان می آوریم:" شفر مربی بسیار پیر و سالخورده ای است و انرژی و توان لازم را برای اداره استقلال ندارد ، بهتر بود مربی جوان و مناسب تری برای استقلال انتخاب می شد تا توان تغییر و تحول را در این تیم داشته باشد."

۷ ۴  
آی اسپورت
2018-04-21 10:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
####
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵
تو رو قران قرارداد این یارو رو تمدید کنید این سایت واسمون اعصاب نذاشت؛ هنوز اشک ریز نیومده در رسای ناجی المانیش قلم فرسایی کنه!
۴ ۲
Hosein
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۴۲
تو شمال یه ادمی رو میشناسم تنهایی میره جنگل با کلی هیزم برمیگرده ۷۶ سالشه ایا بنظرتون پیر و فرسوده نیست پس چجوری میره این همه هیزوم میاره
وقتی انسان تفکر عقل قدرت و حس برتری داره پس یعنی عالیه حتی اگه صد سالشم باشه
پس دانش شفر بالاست دنبال چیزی نگردید
مجید
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۵۷
تو خودش رو ناراحت نکن...برانکو رفت قزوین گفت بخاطر####قراداد مجانی با لنگ امضا میکنم..پس مواظب سلامتی ات باش####
۱
***
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۴۵
تلاشی که این سایت واسه تمدید قرارداد شفر میکنه خود شفر نمیکنه!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر