فهرست
قاب روز؛ تصویر ترسناک از آخرین تمرین استقلال
قاب روز؛ تصویر ترسناک از آخرین تمرین استقلال

قاب روز؛ تصویر ترسناک از آخرین تمرین استقلال

آی اسپورت - از صبح امروز که مشخص شد تست کرونای 8 عضو تیم استقلال مثبت شده ترس و نگرانی به اردوی این تیم رسیده و سایر فوتبالی ها نیز نگران شده اند. در چنین شرایطی اما مسئولان استقلال از اعلام تعداد دقیق کرونایی های تیم خود امتناع و همه چیز را به بازنگری درباره تست ها موکول می کنند. مساله ای که باعث این پراکنده گویی ها شده اما انجام تمرینات نفرات مبتلا شده در کنار سایر بازیکنان طی روزهای گذشته است. بازیکنانی که نام شان در رسانه ها نیز اعلام و مشخص شده تست کرونای آنها مثبت است طی روزهای گذشته اگرچه علائم خفیفی داشته اند اما همه آنها در تمرینات حاضر بودند و فقط برخی روزها سبک تر تمرین کردند.

از سوی دیگر اعضای تیم استقلال قبل از تمرین روز گذشته تست دادند و سپس راهی تمرین شدند و تمرینات خود را برای دیدار با پارس جنوبی پشت سر گذاشتند. بر این اساس نفرات کرونایی نیز در کنار سایر بازیکنان به تمرین کردن پرداختند. حالا اما از آنجایی که معمولا مبتلا شدن افراد به ویروس کرونا چند روز بعد از سرایت مشخص می شود استقلالی ها نگران هستند که طی روزهای آینده جواب تست تعداد دیگری نیز مثبت شود و یک بحران بزرگ پیش بیاید.

نکته قابل توجه اینکه در تمرین روز گذشته هر 4 بازیکنی که کرونا گرفته اند حضور داشتند و کارشان را انجام دادند. وریا غفوری، داریوش شجاعیان، مسعود ریگی و فرشید باقری دیروز همپای سایر بازیکنان تمرین کردند و جالب تر اینکه در چهره آنها علائم خاصی نیز دیده نمی شود. البته این نفرات طی روزهای گذشته تب و لرزهای مقطعی پیدا کردند که نشان می دهد ابتلا به کرونا را متوجه نشده اند. باشرایط موجود باید منتظر ماند ودید طی ساعت ها و روزهای آینده چه اتفاقات جدیدی درباره کرونایی شدن استقلالی ها رخ خواهد داد و مسئولان باشگاه چطور از این بحران عبور می کنند.

آخرین خبر هم این است که 5 استقلالی دیگر به کرونا مبتلا شده‌اند و حالا تعداد کرونایی‌های این تیم به 13 نفر رسیده و بازیکنان این تیم باید به قرنطینه بروند.

     
آی اسپورت
2020-07-04 18:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر