فهرست
اگر یک مربی ایرانی جای شفر بود!
اگر یک مربی ایرانی جای شفر بود!

اگر یک مربی ایرانی جای شفر بود!

آی اسپورت - وینفرد شفر گفته: «با پولی که برای تخریب من خرج می‌شود، می‌شد جلوی سیل شیراز را گرفت.» این اولین بار نیست که شفر منتقدانش را پولی و اجیرشده می‌خواند. او پیش از این هم به دفعات گفته بود اهل خرج کردن در اینستاگرام نیست تا برای خودش تعریف و تمجید بخرد. شنیدن این حرف‌ها از زبان مربی آلمانی واقعا عجیب است. البته نه اینکه ما در ایران «فحش پولی» نداشته باشیم؛ نکته اینجاست که حجم مدارا با او با وجود عملکرد پرنوسانش در دو سال گذشته اتفاقا بسیار بیشتر از حد استاندارد بوده. شفر با وجود انبوهی از بازیکنان در استقلال، پارسال قهرمان لیگ نشد و امسال هم محقق شدن این مهم برای او و تیمش دشوار است. در آسیا او پارسال سه گل از السد خورد و امسال سه گل از الدحیل؛ آن هم در حالی که هنوز تکلیف صعود آبی‌ها از گروه‌شان روشن نیست و شاید آنها اوت شوند. شفر روی نیمکت استقلال چهار داربی را پشت سر گذاشته که دو تا را باخته. تنها دستاورد قطعی این مربی فقط جام حذفی پارسال بوده که از مسیری بسیار آسان (گل‌گهر، نساجی، ایرانجوان، نفت آبادان و خونه‌به‌خونه بابل)  به دست آمد. امسال تیم شفر در همیمن تورنمنت هم موفق نبود و برابر سایپایی اوت شد که بیش از 80 دقیقه 10 نفره بازی کرد. حالا انصاف بدهید که اگر مربی ایرانی جای شفر بود، با این همه ستاره و این نتایج چقدر انتقاد می‌شنید؟ حالا هم خود شفر طلبکار شده، اما نمی‌داند که به جای پول واهی تخریب او، اگر بخشی از قرارداد میلیون دلاری‌اش خودش را صرف می‌کردند، شاید از تلفات سیل کاسته می‌شد!

بانک ورزش

۴ ۵  
آی اسپورت
2019-04-23 01:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
تاج اسیا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۳:۰۸
شما آبو بریز جایی که میسوزه
۹
etedal
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۳۰
مرسی ازین مطلب که خود اثبات سخنان شفر هست چون این مقاله مشخصا مقرضانس قلم سر خورده روی کاغذ و سر سری چیزی نوشته شده،پارسال که از نیم فصل اومد الان میگید قهرمان نشد چرا با اون تیم که پاشیده بود؟؟؟ و امسالم از لحاظ شکل و پیشرفت بازی کاملا برتر از همه بوده همهچی قهرمانی نیست همین که فوتبالمون به سمت مدرن شدن میره ارزشمنده.کاش مطالب منتشره کمی فنی تر می بود
M
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۳۸
shut up
۲
M
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۳۸
shut up
۲
BAYERN
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۴۹
"شفر با وجود انبوهی از بازیکنان در استقلال، پارسال قهرمان لیگ نشد"
شفر تیمی بحران زده که بعد از هشت هفته با هشت امتیاز (1 امتیاز در ازای هر بازی) رده ی یازدهم جدول بود را تحویل گرفت و با 54 امتیاز به رده ی سوم جدول رساند (46 امتیاز از 22 بازی میانگین با 2.1 امتیاز به ازای هر بازی).
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر