فهرست
آقا دوربینی پرسپولیس: عشق دوربین نیستم
آقا دوربینی پرسپولیس: عشق دوربین نیستم

آقا دوربینی پرسپولیس: عشق دوربین نیستم

آی‌اسپورت-محمدعلی ترکاشوند که به همراه علی‌اکبر طاهری به پرسپولیس آمد و معاون اقتصادی باشگاه شد، ابتدای لیگ شانزدهم از سوی باشگاه به عنوان مسئول نقل و انتقالات معرفی شد تا بازیکنان مورد نظر کادر فنی را جذب کند. برگزاری اردوی پرسپولیس در اوکراین و جذب دو بازیکن از این کشور، حرف و حدیث‌های زیادی را برای او بوجود آورد و حتی کار را تا جایی پیش برد که برخی اتهاماتی از قبیل دلالی را هم به ترکاشوند وارد کردند. او در مصاحبه با مهر حرف‌های جالبی زده است.

عقد قرارداد با اوکراینی‌ها: بنده در هفته دوم اردوی اوکراین به جمع تیم اضافه شدم و زمانی که به آنجا رسیدم صحبت‌های مقدماتی در مورد حضور این دو بازیکن صورت گرفته بود و آقای برانکو هم تاییدشان کرده بود. ایشان به عنوان سرمربی تصمیم گیرنده اصلی بودند. در روزهای پایانی اردو آقای برانکو بنده را صدا کردند و گفتند که کار عقد قرارداد این دو بازیکن را انجام بدهم و من هم این کار را به عنوان مسئول نقل و انتقالات انجام دادم. شاید دوستان ایجنت ناراحت شده‌اند که چرا این دو بازیکن از کانال خودشان به پرسپولیس نیامدند. به همین خاطر شروع کردند به حاشیه‌سازی. چون بنده خودم فوتبالیست بودم شناخت کافی از مسائل فنی یک بازیکن دارم. به نظرم این دو بازیکنان خوبی هستند.

صداقت: بنده با صداقت کار می‌کنم و زیر بار حرف زور و این مسائل نمی‌روم. برخی تکلیف‌شان مشخص است و دنبال این هستند که تحت هر شرایطی انتقاد کنند و برای پرسپولیس حاشیه بسازند. تنها کاری که از دستم برمی‌آید این است که آ‌ن‌ها را به خدا واگذار کنم. همین چند روز پیش گفتند که من به طیبی بازیکن استقلال خوزستان زنگ زدم که بیاید پرسپولیس. درحالی که دروغ است و ایشان اصلا مد نظر برانکو نیست. پنج سال است که با آقای طاهری کار کرده‌ام و همیشه از ایشان صداقت و درست‌کاری را یاد گرفته‌ام.

 عکس‌های زیادی که به عنوان مسئول اقتصادی پرسپولیس از او وجود دارد و بسیاری آن را خودنمایی می‌دانند: آقای بیرانوند و امیری همشهری من هستند و به وجودشان افتخار می‌کنم. بیرانوند از من خواست که با هم عکس یادگاری بگیریم من هم با افتخار کنار ایشان ایستادم. این دو بازیکن را هم من به پرسپولیس آوردم پس چرا کسی از خوبی‌های این بازیکنان نمی‌گوید؟ از من گذشته است که بخواهم دنبال عکس و مصاحبه باشم.

ساسان انصاری: ساسان را ما ابتدای فصل به پرسپولیس آوردیم اما در همان هفته‌های اول و بعد از اینکه در دیدار برابر فولاد برانکو به او بازی نداد به من زنگ زد و گفت می‌خواهد برود. بنده مخالف جدایی انصاری بودم و به خود او هم گفتم. با این حال اصرار داشت که برود. برانکو اعتقادات فنی خاص خودش را دارد و به همین خاطر به ساسان بازی نمی‌داد. اعتقاد ایشان این است که به ترکیب تیمش دست نمی‌زند و با همان نفرات ثابت بازی می‌کند. حتی اگر ساسان هم می‌ماند معلوم نبود که به او بازی بدهد. الان هم به برخی بازیکنان فرصت نمی‌رسد.  

۳ ۱  
آی اسپورت
2016-12-20 21:21:00
نظر دهید

۱ نظر
P71
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵، ۲۳:۳۶
حیف ک این همشهری منه! برار ولمو کو جونه داته، چی د جون پرسپولیس میای؟؟؟
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر