فهرست
لطفا به جای او فکر نکنید!
لطفا به جای او فکر نکنید!

لطفا به جای او فکر نکنید!

آی‌اسپورتحملات از جملات غریب «بهروز رهبری‌فر» آغاز می‌شود. مشتی اتهامات اثبات نشده که طبق معمول تعقیب نمی‌شود. البت برای ما که با اخلاق متلون و هُرهُری‌مزاج بهروز آشنائیم، تعجبی ندارد که تا دیروز «حاج حسین» «حاج حسین» لقلقه زبانش بود و امروز -لابد به منفعتی تازه- او را تا جاعل و فاسد پایین می‌کشد. این فیگورهای «آژان بیا منو بگیر»ش را هم به حساب التماس توجه می‌گذاریم.

نکته اینجاست که به مجرد انتشار مصاحبه، جماعتی «هدایتی» را بعنوان متهم و بهروز را بعنوان مطلع جرم کنار می‌گذارند و سراغ چهره‌ای می‌روند که در ماجرا نقشی نداشته است. گنه کرد در بلخ آهنگری، به شوشتر زدند گردن مسگری؟ جرم کریمی چیست؟ می‌گویند چرا درباره فلان موضوع موضع نمی‌گیرد؟ می‌توانیم به دامن مغلطه و سفسطه بغلطیم و هزار دلیل ریز و درشت بیاوریم، اما نه. یک کلام دلش نمی‌خواهد!

مگر شما درباره همه چیز موضع می‌گیرید؟ شده حکایت آنکه موی در چشم دیگری می‌بیند و شاه تیر را در چشم خود نمی‌بیند؟ فی‌المثل کی‌روش محبوبتان! کدام رفتار و کردارش را به بوته نقد کشیدید؟ بماند که مصونیت آهنین حضرتش به شما اجازه چنین عملی نمی‌دهد، اما شما هم رغبتی نشان نمی‌دهید. وگرنه پس از اینهمه وقت از اخراج دستیاران ایرانی با آن حال زننده، استنطاقش می‌کردید.

حال چرا برای کریمی این حق را قائل نمی‌شوید؟ چرا به جای او فکر می‌کنید؟ اصلا مگر کریمی چه دارد جز یک کانال با مخاطبینی اندک و مقادیری شکلک؟ رستم است و همین یک دست اسلحه! تازه بابت شکلک‌ها هم برایش لغز می‌خوانند و اَلکنش می‌شمارند و تپق زدنش را عیب و عار می‌دانند! شما چرا معطلید؟ شما که الکن نیستید و زبانتان تیربار و قلمتان رگبار است. مگر نمی‌بینید فوتبال چه بازار مکاره‌ای شده؟ دارند خر را با خور و مرده را با گور می‌بلعند! بر این خوانِ یغما چه دشمن چه دوست دارند می‌چاپند. کجاست صدای وامصیبتا و وااسفایتان؟ همین غائله فناپ، بلیت‌فروشی، تبلیغات محیطی، قرارداد آل‌اشپورت و آدیداس که تازه سر گنده‌اش زیر لحاف است. تاج هم که غافل از اتفاقات زیرمجموعه‌اش گاهی به میمنه گاهی به میسره مشغول است.

راستش کریمی بودن دشوار است. ما هم می‌خواهیم مانند او جسور باشیم و تا سر داریم سر بشکنیم. موج باشیم و آرامشان نباشد و سر سازشمان نباشد ولی افسوس.. دلمان میخواهد قلم را تیشه‌ای کنیم اما حیف که تیشه به ماله بدل میشود! غم نان داریم یا بیم آن نمیدانم، ندایی در گوشمان می‌گوید قاچ زین را بچسب اسب توسن سواری پیشکش.

گردن راستگو چهار وجب است. علی قصه ما هم عجیب سرفراز است. از اول هم اهل جبن و خوف نبوده که گفتند «ندزد و نترس». آقا بله چی و بادمجان دور قاب‌چین هم نبوده. کارنامه و رزومه‌اش مشخص است و آنجا که همه عافیت‌طلبانه به کنجی خزیده بودند راست و استوار مانده است. امروز هم همان است که بود. آن دولت و این دولت و شهرام و بهرام نمی‌شناسد. برای هوای اهواز، گرانی و دلار موضعش را شرافتمندانه می‌گیرد. حقیقت را می‌گوید ولو صدایش بلرزد.

حالا که کریمی را داریم که سر نترسی دارد و به جای آنکه دست مریزادش بگوییم لیچار بارش می‌کنیم؟ کت بده کلاه بده دو قاز و نیم بالا بده؟ یک چیزی هم بدهکارمان شده؟ رتق و فتق فوتبال شِتِره و شلخته‌ی ما مگر با کریمی است؟

اگر کریمی خروس بی‌وقت شده و خلق را از خواب خرگوشی بیدار می‌کند، یا زیادی به پر و پای مستر کی‌روش می‌پیچد و باید زار و نزار و بی‌اعتبار شود، آن امریست علیحده، اما اینکه بخواهیم تلافی غوره را سر کوره درآوریم منصفانه نیست. جای آنکه به فراخور رنگ و تیم و منفعتمان علی کریمی‌ها را تحقیر و زمین‌گیر کنیم، تلاش کنیم آنها را تکثیر کنیم. که با چندین‌شان شاید گوشه‌ای از فوتبال انشر و منشرمان بهبود یابد.

۲۱۸ ۵۸  
آی اسپورت
2018-04-21 01:51:00
نظر دهید

۵۸ نظر
م.
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۱۴
"جای آنکه به فراخور رنگ و تیم و منفعتمان علی کریمی‌ها را تحقیر و زمین‌گیر کنیم، تلاش کنیم آنها را تکثیر کنیم. که با چندین‌شان شاید گوشه‌ای از فوتبال انشر و منشرمان بهبود یابد."

احسنت! این تنها حرف حسابی بود که در بین انبوه نوشته های یکی دو روز اخیر میشه پیدا کرد.
آرش6
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۱۹
احسنت

آی اسپورت این چند وقت خیلی دور برداشته بود نیاز به یه گوشزد داشت

اول با توییت های 4 تا جقله شروع کرد بعد دیدند ملت تحویلشون نمیگیرند رفتند سراغ اشک ریز
خاطره بازی العین
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۲۸
خانم اشک ریز می گه هوادارای افراطی کیسه از کریمی حمایت کردن!!!!!و لبیک گفتن!!
حمایت هوادارن کیسه رو تو همین ساینوت میبینیم
کیسه کش جماعت می گن کریمی چون از فساد فدراسیون حرفزده پس باید علیه پرسپولیس حرف بزنه
چون علیه پرسپولیس حرف نزده پس حق نداره علیه فدراسیون حرف بزنه
کیسه کش جماعت مستقیم گفتن که منافع کیسه و فدراسیون یکیه
نظر ٣
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۳۱
به رفتار شما اصطلاحا ميكويند: Double standard. متاسفم براتون
فرزاد مهریار
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۳۶
میشه شما از علی کریمی دفاع نکنید آقای غفوری؟ اگر علی کریمی به قول خودش دیپلم ردی متاسفانه این زحمت را به خود نمی دهد تا با ادبیاتی شایسته حرفهای کاملا صحیحش را بیان کند و در دام روباهان اصفهانی فدراسیون پنج ستاره نیفتد ، شما که تحصیلات کرده اید و دانشمند چرا ؟ این ادبیات شایسته یک روزنامه نگار نیست . از مهدی رستم‌پور استقلالی یاد بگیرید که در کمال ادب و بی زیبایی و ظرافت نقد می کند نه این قدر زمخت و خشن
دیپلم ردی فسور
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۱۵
دیپلم ردی فسور فقط برانکوه لطفا لقبشو به کسی ندید
110
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۴۶
برو خداروشکر کن برانکو دیپلم ردیه و سه ساله کیسه با گرون ترین تیم لیگ اویزون داور و فدراسیون میشه واسه دومی !
حمید
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۴۶
کریمی در مصاحبه با روزنامه گل 22 آبان 96 به خبرنگاران معترض بود که چرا کارشون رو درست انجام نمیدهند. کسی دید بعد از این مصاحبه روزنامه نگاران پیگیر خواسته های کریمی بشن؟
http://www.ghatreh.com/news/nn40114974

بخش هایی از این مصاحبه

-راحت بگم چون شما علي كريمي هستيد و حتما مدرك هم داريد. گويا در مصاحبه‌اي كه داشتيد، گفتيد مدرك دارم و ماجراي دلارهاي گم شده فدراسيون را به‌زودي افشا خواهم كرد.
بله... من هم به موقع مداركم را ارايه خواهم كرد ولي شماها چه مي‌كنيد فقط دنبال اين هستيد از اين و آن حرف بكشيد و فقط دنبال تيتر زدن براي خودتان باشيد. من روي شما از اول هم حساب نمي‌كردم. تا كي مي‌خواهيم اينطور زندگي كنيم. چرا نبايد حرف‌مان را بزنيم. تا كي بايد سكوت كنيم تا يك عده «سر و مر و گنده» كارشان را بكنند. بايد يك جا بالاخره اين وضعيت درست شود.
-براي همين هست كه خيلي‌ها از جمله علي دايي صحبت‌هاي شما را تاييد كردند؟
شما چه كار كرديد؟ من كاري ندارم بقيه چه گفته‌اند... شماها فقط دنبال اين مسايل هستيد. چرا جو درست نمي‌كنيد تا براي يك بار هم كه شده آقايان پاسخگو باشند. اصلا كمپين پاسخگويي مسوولان فدراسيون فوتبال را راه بيندازيد. اين نشد كار كردن شما رسانه‌ها كه از اين و آن مصاحبه بگيريد. گفتم كه شماها فقط دنبال تيتر زدن هستيد. وظيفه داريد از مسوول فدراسيون سوال بپرسيد چه كاري براي فوتبال مملكت كرده‌ايد.
در جواب حمید گیر کرده در عصر جاهلیت
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۰۹
شما بهتره دیگه چیزی ننویسین،چون دیدگاه شما در مورد زنان مشمئز کننده و تهوع آوره،آدم ذات خودشو تحت فشار نشون میده،شما هم در جواب خانم اشک ریز ذات پلیدتونو نشون دادین
۷
علی کریمی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۱۰
از قدیم گفتن کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد،‌ولی که کسی خودش رو به خواب زده نه!
روزی که من تصمیم گرفتم مشکلات فدراسیون و مدیریت فوتبال رو برای مردم بگم،‌ منتظر این هجمه ها و انتقادها و حتی فحاشی‌و تهمت‌ها بودم! ‌از همون اول بارها و بارها گفتم و نوشتم که حرفام رو برای مردمی می‌زنم که صاحب واقعی این فوتبال هستن. همین که مردم بدونن کافیه!
قبلا هم گفتم که به نظرم مشکلات این فوتبال رو حداقل باید از اون راس درست کنیم. تا وقتی این سیستم مدیریتی و این دار و دسته به صندلی‌های مدیریتی فوتبال چسبیدن اوضاع همین طوری باقی خواهد موند. من نه پرچم مبارزه با فساد برداشتم که این توقعات از من وجود داره درباره تمام افراد و باشگاه‌ها صحبت کنم و نه ادعای خاصی دارم و نفع شخصی از این صحبت‌ها می‌برم.
دوستان دلواپس با تحقیق درباره مدیران این فوتبال و اخلاق و رفتارشون باید به خوبی بدونن که اگر من دنبال نفع شخصی بودم با سکوت کردن و حرف نزدن به خیلی‌ چیزها می‌تونستم برسم و نفع بیشتری می‌بردم. برای من کاری نداشت مثل بعضی‌ها با نزدیک شدن به این آقایون منافع و مقاصد خودم رو دنبال کنم و برای خودم دشمن درست نکنم که به هر دری بزنن تا علی کریمی زمین بخوره! ( البته این آقایون باید بدونن عزت و ذلت دست خداست)
من شخصا پیش وجدان خودم راحت هستم که وظیفه‌ام رو انجام دادم و سعی کردم چهره واقعی مدیران این فوتبال رو به مردم نشون بدم. هدفم فقط همین بود که آقایون به این باور برسن اون چیزی که فکر می کنن اهالی فوتبال، و مردم هستن‌ خودشونن! سعی کردم با مطرح کردن مشکلات و فسادها به آقایون بفهمونم که باید درباره عملکرد خودشون پاسخگو باشن! تا آخر هم این راه رو ادامه می‌دم!
قبلا هم گفتم!‌الان هم می‌گم! تا روزی که دار و دسته آقایون این فوتبال رو قبضه کرده باشن،‌ شک نداشته باشید که روز خوش نخواهیم دید و هر موفقیتی هم که به دست بیاد مقطعی خواهد بود. چون آقایون مدیر در خدمت فوتبال نیستن! این فوتباله که در خدمت آقایونه!
من فکر نمی کنم هیچ مصلحتی مهم‌تر از شفافیت باشه ! اگر خیلی‌ها می گن الان دم جام جهانی وقت حرف زدن نیست،‌ باید بهشون گفت چند ماه بعد هم جام ملت‌های آسیاست و بعد دوباره مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر! پس با این طرز تفکر نباید هیچ وقت از مشکلات حرف زد و هیچ زمانی برای حرف زدن و شفاف سازی مناسب نیست!
ما رسانه و خبرنگارانی داریم که کار خودشون رو به بهترین شکل ممکن دارن انجام میدن و با وجود مشکلاتو تهدید‌هایی که وجود داره به بهترین شکل شفاف سازی انجام میدن! من هم درباره آن بخش از مشکلاتی که کمتر در رسانه‌ها و فوتبال به آن پرداخته اند و مسائل مهمی بود حرف زدم.
اجازه بدید واقعیت‌ها گفته بشه! هر کسی سیستم خودش رو داشته باشه! اگر این دوستان از انتقادهایی که به مدیریت فدراسیون و اون آقا دلاله دارم منافعشون به خطر می افته که هیچی! ‌اگر منفعتی ندارن , از شفاف سازی و طرح سوال استقبال نمی کنن و تمایلی هم به سوال پرسیدن درباره این فجایع از فدراسیونی‌ها ندارن، حداقل تهمت نزنن و انگ به ما نچسبونن!
این وسط هم مردم قضاوت کنن چه کسی خائنه و چه کسی خادم!
عمله یاب
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۵۵
والا اونی که خودش رو به خواب زده خودتی علی کریمی. تو اول جای فرافکنی و فرار به جلو بگو چرا صدات درباره هدایتی و پرسپولیس و استیل آذین هیچوقت در نیومده؟ چون رفیقاتن؟ الان عدالتخواهیت وول وول نمی خوره برای اونا. اما برای فدراسیون چرا؟ اتفاقا مشکل اینه که تو خودت رو به خواب زدی و اون جاهایی که دلت میخواد بیدار میشی و جیغ و داد می کنی. بیخیال دیگه. با اون داستان مسخره یه درصد سهامی که مشترکا بهتون تو استیل آذین دادن اومدی جلو که بگی متنفع نیستی. ولی خودت نفهمیدی چه سوتی بزرگی داری. با اون سهام نشون دادی عضوی هر چند کوچک از اون مجموعه کثیفی. که با توجه به هشت هزار هشت هزار میلیارد تومن هایی که فقط یکی دو تاشون گندش درومده، میشع فهمید یک درصد هم خودش کم چیزی نیست.
عارفabadan
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۵۹
درود بر علی کریمی جادوگر قلبها اسطوره فوتبال ایران خیلی دوست دارم از نزدیک ببینمتون امیدوارم به آبادان سفر کنید و مهمان ما باشید این فوتبال ما مثل یه مرداب شده و کسی که دم از حقیقت بزنه رو میبلعه زیاد خودتون ناراحت نکنید همه ایران شما رو میشناسند از حرفهای این قلم فروشان و چند هوادار کودک صفت ناراحت نشید جات تا ابد تو قلب ماست علی آقا دوستداریم❤❤❤❤❤❤
یه ایرانی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۴۸
جناب عمله

حالا معلوم نیست این نوشته رو خود علی کریمی نوشته یا از اسمش استفاده کردن
اما
شما یا امثال شما چرا منتظرید علی کریمی درباره رفقاش بنویسه یا بگه ؟؟؟؟
چرا شما و امثال هم که ماشالا کم هم نیستید چیزی نمی نویسید ؟؟؟؟؟

ایشون مدلش اینجوریه ؛ هر وقت از خواب بیدار بشه هر چی ببینه میگه ؛ شاید گاهی خودش رو به خواب بزنه ؛ شاید اصلا ببینه و نگه .
شما مدلت چطوریه ؟؟؟؟؟؟ امثال شما مدلش چطوریه ؟؟؟ حضری بخور ؟؟؟ صبح مرده باد ؛ ظهر زنده باد ؟
شما و امثالهم راست میگین ؛ اون بخشی رو که کریمی نگفته شماها بگین ؛ شماها بنویسین . چرا توی پستو قایم میشین
مسعود
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۱۹
واقعا چه توان گفت در وصف این قماش، گشتند و گشتند و گشتند برای اینکه موردی پیدا کنند تا علی کریمی را تخطئه کنند، چه دون و ترحم‌برانگیزند که تنها موردی که پیدا کرده‌اند سکوت اوست در موردی که به او ارتباط مستقیمی ندارد. همه در خواب خرگوشی به سر می‌برند و نمی‌خواهند بانگ هشدار کریمی را بشنوند، وقتی باشگاه‌ها می‌گویند آب تبلیغات محیطی یک ریال هم به حساب آنها پرداخت نشده چند نفر پیگیر شدند؟ فوتبال ورشکسته که نتیجه مدیریت های غلط است تقصیر کیست؟ بامداد چندین سال کنار کیروش بود حالا هم مصلحتی کنار رفته ولی چرا کسی نپرسید این آقا چند سال چه کرد و بازی‌های دوستانه و....... چه بود. افسوس افسوس افسوس
عرفان
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۲۳
مساله همین است دلش نمیخواهد به موضوع بزرگترین فاسد چند هزار میلیاردیکه ازکمک به پرسپولیس ابرو میخرد ورودکند ولی به قرارداد سباستین دلش میخواهد مساله همبن است برادر
اس اس
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۵۰
خخخ چه مسخره رهبری فرد گفته که همه ی بازیکنا خبر داشتند و حدودا میدونستیم چه خبره ... پس آقای کریمی خبر داشته اگر معاون جرم نبوده باشه .. این هدایتی که برای داور و جادو و .. پول میده حتما در دربی 4 2 به نفع پیروزی هم پول داده که 2 پنالتی استقلال گرفته نشده و بازیکن پیروزی اخراج نشده .. متاسفم که استقلال رسانه نداره
حسام
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۰۵
دوست ندارم جوابت رو با توهین بدم رهبری فرد از موقعی گفته که استیل آذین تو دسته یک بود و علی کریمی اون زمان عضوش نبود چرا خودتون به نفهمی زدین
ناصر
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۱۵
دوست عزیز.یه کم توجه بد نیست.کریمی در اون مقطع زمانی اصلا توی استیل اذین نبود.یه سرچ ساده بد نیست
Hasan
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۰۴
انموقع که رهبری فر تو استیل آذین بود کریمی تو استیل نبود کریمی سه سال بعدش رفت استیل
((
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۵۲
همین دربی قبل رو کیسه برد مدیون جلسه قبل از بازی بودین حالا میخواد اون 4 تایی که گذاشتیم تو کیسه شون هم ماستمالی کنن
مصطفی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۴:۰۹
ایراد از علی کریمیه که مثه اسطوره عرب پرست بعضیا نمیره دوبی بنتلی سوار شه و کاری به فساد دوستان سردار نداشته باشه و بگه گوربابای ایران و مردمش و اونایی که دلشون به فوتبال خوشه...بایدم اشک ریزها بیان حرف بزنن چون عادت کردن به هدرا کشیدن واسه لمپنیسم و مقابل حرف حق وایسن چون ضررش کمتره....علی کریمی افتخار مایی از جنس تختی و حجازی
سجاد
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
خدایا خداوندا آخر الزمان شده؟! طرفدارهای لمپن بی چاک و دهنی مثل کریمی با اون جواب زشتش بقیه رو متهم به حمایت از لمپنیسم میکنند! خدایا توبه!
۴
سجاد
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
خدایا خداوندا آخر الزمان شده؟! طرفدارهای لمپن بی چاک و دهنی مثل کریمی با اون جواب زشتش بقیه رو متهم به حمایت از لمپنیسم میکنند! خدایا توبه!
۳
در جواب سجاد
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۸
شما به جای توبه از خدا طلب دل صاف و بی کینه و بی عقده کن! احساس حقارت و حسادت عقل و وجدانتو پاک از بین برده! واقعا ترحم برانگیزی بیچاره! با این اراجیف که میگی از مشکلات روحی روانیت کم نمیشه بلکه بیشتر هم میشه!
سجاد
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۵۹
معلوم میشه که خوب سوختید :))) شما حرکات و جملات و ایموجیهای آقاتون کریمی و طرفدارهاش رو به یه روانشناس یا روانپزشک نشون بده، بهت میگه کی ترحم برانگیزه :)) البته به نظر من شما ترحم برانگیز نیستید، شماها لیاقتتون همینه. بلکه مملکتی که شماها رو داره ترحم برانگیزه. کسانی که یک موجودی آقاشونه که مهم نیست چقدر عقده ای و بی شخصیت بودن خودشو فریاد بزنه، دستشویی هم که بکنه طرفدارهاش میگن به به عجب دستشویی! آقام علی کریمی:)) هر موقع من مثل شما شدم اون موقع ترحم برانگیز هستم
شیرسماور
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۱۶
شما هم لطفا جای او حرف نزنید.

بهترین قسمت این متن مزخرف اونجایی بود که گفته دلش میخواد حرف نزنه. وای باورم نمیشه یه آدمایی انقدر پررو باشن. این دیگه کل کل لنگ و کیسه نیست هر چرتی بخوای بگی. سالهاست با یکی از گنده ترین مفسدین مالی تو ایران رابطه داره. جیکش در نیومده. کل در آمد فدراسیون فوتیال در ده سال اخیر معادل دویست میلیون دلار هم نبوده. این پول، پول خرد هدایتی هم نیست. ننه من بود میگفت بهترین گزینه برای مالک باشگاه پرسپولیس هدایتیه؟ ننه من بود راه به راه عیدی پرادو به کریمی میداد؟ ننه من بود پول شویی هاش رو توی پرسپولیس میکرد؟ دیگه اقلا وقتی جفنگ میگی یه متر هم بذار کنارش.
۹
عارفabadan
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۴۷
آقای غفوری این جماعت قلم فروش یکی را میخواهن مثل خودشان جواب های هوی است!
وقتی کسی ادب رعایت نمیکنه و پای هر مطلبی که بیاد هر چه که از ذهن مریضش ترشح کنه به قلم بنویسه و به پرسپولیس و 40 ملیون هوادار بی حرمتی بشه?
شما حرمت چه کسی را نگه میدارید هواداران افراطی رقیب که هر گاه مطلبی علیه پرسپولیس باشد چه درست چه غلط تکرار میکنم درست یا غلط برایشان مهم نیست برایش چه چه میزنند حالا از حقارت چندین ساله و بی افتخاری و سرافکندگی تیمشان است یا قهرمانی های متوالی پرسپولیس خدا داند!
میگویند قطار در حال حرکت را سنگ میزنند ولی قطار ایستاده را خیر حکایت این روزهای پرسپولیس است چون در مسیر درست در حال حرکت است مدام باید از این و آن سنگ بخورد
میگویند تیم شما با جعل قهرمان شده که توضیح این گفته تکرار مکررات است وقتی نه گوش شنوایی هست نه چشم بینایی این جماعت خودشان را به خواب زده اند وقتی طارمی بازیکن پرسپولیس است و در پرسپولیس رشد کرد حالا رفته پشیمان شده برگشته ما هم پای همه چیزش ایستادیم چوب این اشتباه و پشیمانی را پرسپولیس خورد ولی ارزشش را داشت ما راضی هستیم این درست است این قهرمانی با اقتدار را به این چیزها ربط بدهیم ?
میگویند هدایتی به تیم شما کمک کرده اصلا مال خودش بوده دوست داشته کمک کند همونطور که به تیم ملی هم کمک کرده و حقوق کیروش را داده به هیچکس هم ربط ندارد مگر ما پرسیدیم 3 میلیارد مگویان بازیکنی که این فصل یک دقیقه هم بازی نکرد را چه کسی داده یا 4 میلیارد شجاعیان را کی میخواد بده یا خرید بازیکن بی کیفیت توسط پسر شفر چطور صورت گرفت ? ما هم از خیلی چیزها خبر داریم و اگر بخواهیم میتوانیم همه را رسوای عالم کنیم راستش را بگوییم اینقدر با قهرمانیهای پرسپولیس مسرور هستیم که وقتش را نداریم به این چیزها بپردازیم
شما هر طور که میخواهید فکر کنید ما قهرمان ایران هستیم ما مربی داریم که از سنگ طلا میسازد چه کسی فکرش را میکرد بعد از رفتن طارمی علی علیپور آقای گل لیگ برتر شود طارمی را جاعل خواندید علیپور را چه میخوانید پسر نوجوانی که 2 بار در دربی چاقو بر حنجره تیم شما گذاشت و از دم برید
دلیل دیگر اینکه میگویند در لیگ برتر همه مدعیان قهرمانی افت کردند ولی واقعیت چیز دیگریست
واقعیت این است که این پرسپولیس است خودش را از بقیه تیمها جدا کرده ولاغیر مگر پارسال استقلال 57 امتیاز نگرفت 57 امتیاز معدل قهرمانی در سالهای اخیر بود مثال استقلال صنعتی با 57 امتیاز فصل قبلش قهرمان لیگ برتر بود فولاد خوزستان با 57 امتیاز قهرمان شد امسال ذوب آهن بد نتیجه گرفت یا سایپا که الان 50 امتیاز داره واقعیت اگر چه برای رقبای ما تلخ است اما برای ما خیلی شیرین است
( بجای حسادت رقابت کنیم )
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۰۷
یک _حسین آقای غفوری در مدح کریمی انشاء می نویسد آنوقت به شقایق خانم می گوید کی روش محبوبتان ، چرا ؟ چون ایشون یک خانم هستند!!!!

دو _حسین آقا ! مطمئن باش سر اخراج دستیاران ایرانی و کنار کشیدن خود آقای کریمی ، اگر چیزی یا چیزکی به نفع آقایون وجود داشت یا به ضرر کی روش ، حتی ثانیه ای مکث نمی کردند و تو بوق و کرنا می گفتند تا شما خبر نگاران هم صدبرابرش را بگویید ، ولی می بینید که صدا از سنگ در آمد از این آقایون و شخص آقای کریمی در مورد علت این کار بخصوص در نیامد ، پس سفسطه نکید لطفا

سه _ جوری از کریمی می گویی و از جسارتش و از حق و عدالتش ، انگار تا پیش از این ، همه فدراسیون را مبرا و منزه می دانستند ؛
حسین آقا ، شما شاید پیش از این چنین می پنداشتید ، چون حرف کسی جز کریمی برایتان قابل تعمق و تفکر نبود ولی مردم می دانستند چون به کرات ، دیگران گفته بودند منتها این دیگران از رانت پرسپولیس استفاده نکرده بودند.

چهار _ من هنوز معتقدم و به خانم اشک ریز هم می گویم که پرسپولیس هیج ربطی به آقای کریمی نداردکه این دوتا را باهم جمع می بندی ولی
چه فرقی هست بین خانم اشک ریز و امثال جناب غفوری
هردو دارند از چیزی که دوستش دارند و فکر میکنند برحق است دفاع می کنند با این تفاوت بزرگ که خانم اشک ریز از سرمربی تیم ملی دفاع میکند و دهها نویسنده مثا آقای غفوری از جناب کریمی
به همان اندازه که شائبه ی عشق به خانم اشک ریز می زنید ، شائبه و تردید هدایتی پرستی هم به شما می آید که بهرحال بوی پول خوشتر است.

پنج_ شما می گویید کریمی و دیگران می گویند کی روش ، آیا هواداران تیم ملی از نظر شما احترامی ندارند.
شش_کاملا معلوم است کسی اطلاعات خط کشی شده و هدف دار از فدراسیون به کریمی می رساند وگرنه آقای کفاشیان و تاج سالهاست آنجانشستند و سالهاست بقیه دارند داد می زنند و می گویند و آن موقع که کریمی میان کفاشیان و تاج زندگی می کرد بقیه هی فریاد می زدند فساد ولی کرمی آن موقع هنوز دردش نگرفته بود.
۹ ۵
عارفabadan
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۳۶
کسی که وجود نداره و با نام رقیبش میاد ارزش جواب دادن نداره ولی میخوام جوابتو بدم
میدونی فرق آقای غفوری با اشکریز چیه فرقش اینه که آقای غفوری فردی تحصیل کرده و با دانشه و در کمال ادب و احترام جواب منتقدانش میده با اینکه عاشق پرسپولیسه ولی تاحالا کوچکترین بی احترامی به تیم استقلال و هواداراش نکرده مثل اشکریز یه بی ادب و هویت و قلم فروش نیست شما اندازه ای نیستید که کسی جوابتونه بده جمله آخر اینکه هیچ وقت بی هویت نباش خودت باش وسلام
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۱۶
سوالاتم را اگر تونستی جواب بده ،
کی باغفوری کار داره ؟
آقای غفوری داره از ما می خواد بجای کریمی فکر نکنیم ولی خودش داره جای همه فکر میکنه
من عارم میاد بگم علی کریمی اسطوره ی پرسپولیسه ، کسی اگر همه ازش تعریف کنند خوبه ولی تا یه نفر بهش ایراد گرفت ، فحش ناموسی داد.
من خوشحال می شوم اگر یکی مثل تو منو پرسپولیسی ندونه
در ضمن اگر استقلالی بودم فکر میکنی از کسی حساب می بردم که بترسم جناب !
۵
آنتی شومن
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
باز این مرتیکه اراجیف گفت! خیلیاحساسا منطقی بودن میکنه بیچاره عشق کیروش!
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۷
خیلی خوبه که هیج کس جوابی نداره بده ،
یا بلد نیستید حرف بزنید!!!
رضا
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۴۹
یادمه پارسال که در جواب کامنت من چند خط نوشتی و من هم جواب دادم شما هم گفتی من اصلا دیگه کامنت در جواب شما نمیزارم. این رو گفتم شاید خاطرت بیاد. جناب پرسپولیس واقعی شما پارسال وقتی یه مقاله از پرچمدار املیسم خانم اشکریز چاپ شد کامنتی چندین خطی گذاشتی که تایم کامنت شما از تایم آپلود مقاله هم عقب تر بود و قاعدتا امکان اینکه مقاله های صد من یک غاز ایشون که معمولا کوتاه هم نیست کامل خونده باشید و یک کامنت چندین خطی در مدحش بنویسید وجود نداشت و اون مقاله رو قبل از آپلود خونده بودید و کامنت متناسب با اون مقاله آمده بود تا به سرعت کامنتت هم آپلود بشه. پس تکلیفت مشخصه که شما از روی بی طرفی حرف نمیزنید این یک.

دوم اینکه پشت شعار های جنسیتی قایم شدن روش خیلی قدیمی و در عین حال زشتیه. جمله خنده دار خودت رو بخون (شما در مدح کریمی انشا نوشتی اونوقت به شقایق خانم (!!!!!...) میگوید کیروش محبوبتان؟ (تا اینجاش که ربط این دوتا جمله اصلا مشخص نشده) چرا؟ چون ایشون خانم هستند!!) الان یعنی اگه اون مزخرفات رو جای اشک یه آقا نوشته بود اوکی بود غفوری اجازه داشت بگه کیروش محبوبتان؟ چون خانمه نباید بگه کیروش محبوبتان؟ این جمله اولت به غیر از سو استفاده از اختلاف جنسیتی چیز دیگه ای میتونه باشه؟ تو همین 2 خط اول که کار خودتو ساختی برادر یا خانم.

سوم اینکه دعوای کریمی اصلا با کیروش نبود بلکه با فدراسیون بود این تاج و ساکت بودن که با زرنگی و قایم شدن پشت کیروش مسیر دعوا رو عوض کردن و انتقادات کریمی از دستیاران کیروش و اتفاقات مرتبط با کیروش به دلیل زیر سوال بردن مدریت فدراسیون بوده. در اینکه کیروش موفق بوده و مربی خوبیه شکی از اول هم وجود نداشت ولی اینکه کیروش داره از بی نظمی و سو مدریت فدراسیون هم نهایت استفاده رو میبره هم جای شکی نداره. مشخصه که کیروش دنبال بردن هر چه بیشتر نفع خودشه و هیچ اشکالی هم نداره ولی این سیستم مدیریتیه که باید کنترل کننده باشه و تمام انتقادات کریمی نسبت به کیروش تو همین فاز بود که با جنجال کیروش و حامیان رسانه ایش از جمله اشک و ....(البته اگه نگی وا مصیبتا چرا بهش میگی حامی رسانه ای ؟ چرا؟ چون خانمه؟) سر و شکل ماجرا کاملا عوض شد. در واقع از تکنیک شلوغ کاری کردن برای پنهان کردن استفاده کردن. دلیل جدایی کریمی از تیم ملی هم گفته شده و در مورد اون داستان کریمی بخشی که مربوط به کیروش بود رو گفته و در جداییش درواقع کیروش نقشی نداشت که بخواد در موردش افشاگری کنه.

سومین بخش حرفت که مقل اکثر حرفات و جملاتت بی معنی و بی چفت و بسته اصلا مصداق دقیق مثال گودرز و شقایقه. چون قبلا همه میدونستن فدراسیون فاسده و خفه خون گرفته بودن پس حالا که کریمی اومده جلو و از فسادش داره فریاد میکشه پس کارش ارزشی نداره؟ اتفاقا اینجاست که تفاوت کریمی با بقیه مشخص میشه اینجاست که مشخص میشه جرات بیان چیزی رو داشته که بقیه دیدن ولی حرفی نزدن که اگه بلعکسش بود بقیه میتونستن ادعا کنن اگه ما هم میدونستیم میگفتیم. (بخش گودرز و شقایق هم همون داستان استفاده از رانت پرسپولیس توسط کریمیه)

دوست نا عزیز صحبت از جایگاه افراد کردی و نوشتی اشک کارش با ارزش تر هست چون از فردی دفاع کرده که جایگاهش سرمربی تیم ملی هست ولی غفور از کریمی (تاکید بر سردی لحنت رو اسم کریمی بیشتر نشون میده که اسمت فقط یک دست آویزه) پس کار اشک با ارزش تره. این جایگاه نیست که به یه آدم اعتبار میده. اگر قرار باشه هر کسی با جایگاهش احترام بگیره که مثال عینی دیکتاتوری و تو سری خوری و شما بالاسری هستی بیا بزن تو سر ما خوب میکنی هستش. علی کریمی با جایگاهش محبوب نشده که الان چون سرمربی تیم ملی نیست ارزشی نداشته باشه. نیازی به تکرار مکررات نیست ولی شرافت و چشم رو داشتن هم خوب چیزیه تو چند سال گذشته کارایی که کریمی (از قول مخالفانش بی سواد) کرد مرور کنید تو ذهنتون. وقتی هم این کارا رو کرد که تو اوج جوانی و دوران پیشرفتش بود. نه آفتاب لب بوم شد که شجاع دل بشه نه بی نام و نشان بود که به بهانه معروفیت اون کارا رو انجام بده. پس اینکه کریمی به دلیل محبوبیتش ازش دفاع بشه قابل قبول تره تا اینکه کسی بخواد به خاطر جایگاه یه نفر مجیزش رو بگه. در ضمن کریمی یکی از پولدارترین فوتبالیست های زمان خودش بود و همچنان یکی از چهره های سرمایه دار هست و اگر قرار باشه کسی پول بگیره از کریمی خوب بگه نیازی نیست وقتش رو با هدایتی تلف بکنه خود کریمی میتونه جماعت گدا گشنه ای که به خاطر پول بخوان خوبیشو بگن سیر بکنه البته نه کسی وجود اینو داره بره به کریمی بگه پول بده ازت تعریف بکنم نه کسی که از کریمی دفاع میکنه گدا گشنه صفته. خدا رو شکر چیزی که از روز روشن تره اینه که هیچ سودی مالی و اجتماعی و فرهنگی و ورزشی و مقام و منسبی پشت دفاع از کریمی نیست که هیچ ممکنه ضرر هم برسونه به آدم.

طبق معمول اون وسط های حرفات هم یه سری غلط اندازی انجام دادی و قمپز طرفداری تیم ملی سر دادی که انگار فقط شما ایرانی هستی بقبه هم که به شرایط اشتباه در تیم ملی که مقصرش مدریت هست اعتراض میکنند یه مشت وطن فروش اجنبی هستن. دوست نا عزیز خط کشی رو شما انجام میدین کریمی کلا چندماه دستیار کیروش بود و منظورت از اون موقع که کریمی تو فدراسیون بود بقیه میگفتن تاج و ساکت و ... دزدن چرا صداش در نمیومد و الان دردش گرفته کاملا به غلط اندازی مخاطب هستش. اولا که کی تا الان یک کلمه از فساد مثل کریمی حرف زد؟ این یسری که شما میگید اون موقع میگفتن کی هستن؟ اسمشون؟ رسمشون؟ کریمی مگه اسپانسر شخصی برای تیم ملی نیاورد که پول پاداش بازیکنان و اردو تیم ملی جور بشه که بعدش کفاشیان زد زیرش که پول برای ماست هرجا بخوایم خرج میکنیم کیروش هم تو اتوبوس خودشو حبس کرد که تا پاداشمو ندین نمیام؟ کریمی هم بعد همون داستان جدا شد و گفت یه سری اتفاقات افتاد که به خاطر تیم ملی که داره میره جام ملتها چیزی نمیگم فعلا. چطور الان هی میگید چرا صلاح تیم ملی رو در نظر نمیگیره حرف نزنه اون موقع صلاح رو در نظر گرفت حرف نزد چیزی درست نشد الان داره حرف میزنه. میخواید همین یک صدا هم خفه بشه همتون دسته جمعی خفه خون بگیرید؟

با اسم پرسپولیس واقعی کامنت میزاری من پارسال گفتم تو نوخودی هستی الان میبینم همه فهمیدن. با یه مشت شعار جنسیتی میای جفنگیات تحویل میدی بهتره بدونی که ما هم موافق تساوی حقوق جنسیتی هستیم یعنی اگر کسی چرندیات تحویل داد باید جوابش داده بشه فارغ از اینکه خانمه یا آقا و نگیم چون خانمه ظریفه چیزی نگیم دلش نشکنه. نه عزیز اشک هوادارای پرسپولیس رو حرومزاده خطاب کرد به عابدزاده توهین کرد به مربی و بازیکنان پرسپولیس توهین کرده و حالا هم در پوشش طرفدار تیم ملی به کسی توهین کرده که شخصیت محبوبیه و جوابش هم متناسب با اینهمه توهینش تو این سالها دریافت کرده از کریمی و طبق معمول با اشک و ناله سعی داشته خودشو پشت زن بودن و طرفدار تیم ملی بودن قایم بکنه. به نظرم خیلی هم لطف شده بهش و جواب سنگین تری باید دریافت میکرده. ایشون از هیچ نظری هیچ احترامی نداره همینطور هم شما. چه این چرندیات رو یه آقا میگفت یا یه خانم باید با در نظر گرفتن تساوی جنسیتی جوابی یکسان میگرفته که گرفته و این ناله های بودار که وای چون خانمه باید اینجور باهاش رفتار بشه زیر پا گذاشتن تساوی حقوق جنسیتیه. وسلاممهدی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۲۱
بی خیال بابا مردم جهان سومی. یک ادم بیسواد که چهار تا نوجوان براش غش میکنن فکر میکنه کسیه واسه خودش.ادم متوهم دورش تموم شده حالا برا اینکه رو بورس بمونه هر روز یه ادا و اطفار درمیاره.فساد تو کل وجودشه. همدست دزد ،. یک ادم عاقلی پیدا نمیشه بهش بگه تو که دوزار سواد نداری، حتی مدرک مربیگری نداری چطور مربی لیگ برتری شده و قرارداد 2/5 میلیاردی با نفت و 700 میلیونی با سپیدرود بستی.اگه قرار باشه قیمت تو برای یک فصل 3 میلیارد باشه باید قیمت قلعه نویی 30 میلیارد تومن باشه و اونوقت قرارداد کیروش باید 3000 میلیارد باشه.کیروش تنها قسمت سالم فدراسیون و فوتبال این کشوره که واقعا سرجاشه. بعد این عوضی فقط گیر داده به کیروش و عقده هاشو خالی میکنه بنام فساد و یه مشت جهان سومی احمق هم واسش بهبه چه چه میکنن و اینم فکر کرده ادم شده.
رضا
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۲۶
اگه خودتو اینقدر حقیر و بیچاره می‌دونی دقیقا همه حرفهای مفتی که زدی لایق خودت وبس
مهدی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۲
همه مردم ایران احمق نیستن دوست عزیز درست مطلب بنویس اینم بدون احمق کسی که مردم رو احمق فرض کنه برای مثال همین مطلب رو بده فردوسی پور تو برنامه ۹۰ به اشتراک بزاره و ببین خریدار حرفت جز خودت کیه
۳
مهدی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۲۳
بابا شماها چقدر بیکارید به خدا که افتادن وسط دعوای اینا دارین خودتون رو میکشید.من به عنوان یه مخاطب پر و پا قرص و دنبال کننده دائمی این سایت و اکثر رسانه های ورزشی تا حالا شاید 10 مقاله درباره مسایل فوتبال داخلی نخوندم که طرفداری و تعصب نده

فضای فوتبال ما و ورزشی نویسای ما اینجوری کلن
استقلالی و پرسپولیسی هم فرقی نداره و اکثرن همه همینجوری هستند
یه روز سر یه مساله مثلا بحث اینکه گفتن دوپینگی ها رو به شرط کنار گذاشتن فوتبال اسمشون رو اعلام نمی کنن خبرنگارا و هوادارای پرسپولیسی علیه فرهاد مینویسن و استقلالی ها دفاع میکنن
فرداش سر یه مساله دیگه مثل قرارداد جعلی طارمی و پولهای هدایتی استقلالی مینویسن و پرسپولیسیها دفاع میکنن

همین آقای غفوری هم مواضعش در طرفداری از پرسپولیس از لحاظ تعصب رنگی و کورکورانه کمتر از شقایق اشک ریز نیست

همین آقای محترم که الان حرف های بهروز رهبری فرد رو اتهامات اثبات نشده میخونه و دنبال دلیل و مدرک قانونی و اثبات حقوقی میره همونی هست که سر تصادف قائدی کاسه داغتر از آش شده بود و یه مطلب نوشته بود که فقط کم مونده بود حکم اعدام صادر کنه و اونجا براش اثبات جرم هیچ اهمیتی نداشت
دلیلش هم واضحه چون اونجا میخواست به یه استقلالی حمله کنه و اینجا از یه پرسپولیسی دفاع

تو این جور مواضع البته متاسفانه قالب خبرنگارا و نویسندگان ورزشی ما همینطور هستن و هیچوقت نتونستن تعصبات رنگی رو کنار بذارن و از روی انصاف با مسائل برخورد کنن
اینا در حالت خوشبینانه متعصب و در حالت بد بینانه قلم فروش اند که البته من خودم اعتقادم به اینه که اکثرا از روی تعصب این حرفا رو میزنن نه مناقع مالی
۶ ۱
بارسایی متعصب
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۴۸
به راستی که حق مطلب رو ادعا کردی .
۱
soltan
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۵۹
جناب غفوری پر ادعا ! لطف کن با اون قلم خودت که شرفت هست و نمی فروشی ! قضیه استیل آذین هم دنبال کن ! مثل الان بزن داخل سایت ! اگر جیره خوار نیستی
حسام
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۴
کجایی عمو جون مگه تو ایران نیستی از هیچی خبر نداری با خودت چند چندی مگه آقای غفوری ریس کمیته اخلاق فدراسیونه میدونی چند تا تیم تو لیگ یک با هم تبانی میکنند? چرا شما هواداران استقلال بی منطقین
Atlan
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۰۵
تمام چرت و پرت هایی که گفتین یک طرف،این جملتون هم یک طرف:«دلش نمیخواهد».پس خودتون هم اعتراف کردین که دل کریمی نمیخواد با فساد هدایتیشون کاری داشته باشه
الف
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۰۷
قلم فروش
ali
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۴۵
مثل هميشه شاهكار بود
وحید
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۲۲
کسی هم نمیگه کریمی راجع به همه چی نظر بده ولی چرا نمایشی پرچم مبارزه با فساد رو گرفته دستش و فیگور گرفته ؟!
از دوهزار دلار پاداش بازی دوستانه تیم ملی که همیشه و تو همه کشورها هست انتقاد میکنه ولی هزاران میلیارد اختلاس رفیقش و شریکش حسین هدایتی رو چشم پوشی میکنه !!!
۳
عالیجناب سرخپوش
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۶
متاسفانه فضای نقد و بحث در فوتبال ما آنقدر غبار آلود و تیره است که جدا کردن سره از ناسره و شناخت " حرف حساب " از " حرف با حساب و کتاب " اگر نگوییم محال ؛ امری بسیار مشکل است . هر سخنی فارغ از درست و نادرست بودن و بحق یا ناحق بودن و مستند یا مبتنی برفرضیات بودن , همان ابتدا با صاحب سخن سنجیده میشود , سریع نیت سنجی شده و بسرعت پاسخ درخور خود را دریافت میکند . در این فضا هرچه اشکریز بگوید در مدح کیروش است و بغض برانکو و هرچه غفوری بنویسد حتما" جانبداری از پرسپولیس است و مخالفت با تیم ملی ؛ توئیت هایی با امضاء نامدار ابتدا باید مشخص گردد که نادر است یا ناصر تا آبی ها طرف نادر را بگیرند و قرمز ها طرف ناصر را و...
1- داستان ساده است این فوتبال سالهاست به انواع و اقسام فساد مدیریتی و مالی و رمالی و قس علیهذا آلوده است و هر روز آلوده تر میشود و شوربختانه هیچ اراده ای هم برای اصلاحش وجود ندارد (یا لااقل دیده نمیشود ). گهگاهی نهادهای امنیتی دخالت میکنند و با بگیر و ببند عده ای آرامش موقت ایجاد میکنند و باز همان آش است و همان کاسه چرا که تمام اجزای این فوتبال با همان فرمان سابق مشغول حرکتند .اما هربار که گوشه ای از این پرده کنار رفته و چهره کریه فساد اندکی نمایان شده بخاطر همین فضای غبارآلود ماجرا بدون حصول نتیجه ای به مجالی برای چنگ و دندان نشان دادن ما به رقبایمان تبدیل شده . هر روز خشن تر و وقیحانه تر و بچه گانه تر
2- یک بازیکن سابق به زعم خودش پرده از رازی برداشته و از تبانی و رشوه و فساد در تیم متبوعش در سالهای قبل خبر داده علی القاعده نهادهای نظارتی باید سریعا" به ماجرا ورودکنند , مدیران تیم های متهم به دادن و گرفتن رشوه , بازیکنان و داوران و عوامل مورد اشاره و شخص افشاگر و شاهدانش و همه و همه باید تحت بازجویی قرارگیرند و ... که خب خبری از این داستان نیست . اشخاصی که مورد اتهام قرار گرفته اند سریعا" باید واکنش نشان دهند و برای اعاده حیثیت اقامه دعوی کنند و .... خب خبری از این داستان هم نیست - اصحاب رسانه باید سریع واکنش نشان دهند و با نشانه شناسی و مرور وقایع تاریخی آن زمان مظنونین اصلی را شناسایی کرده و به سراغ همه آنها بروند و از ته و توی قضایا خبر دقیق بیابند و دراختبار مخاطب بگذارند و.... که خب خبری از این داستان هم - متاسفانه _ نیست .
3- بجای همه این بدیهیات " ما " چکار میکنیم ؟ از فرصت پیش آمده استفاده میکنیم تا بازهم به صورت هم چنگ بیندازیم و به هم اهانت کنیم . مخالفان علی کریمی از این ماجرا بعنوان سند اثبات فساد کریمی و یا همراهی اش با مفسدین سود برده و تمام حرفهای قبلی علی را در باره مشکلات فوتبال و فدراسیون و کیروش باطل میداند . به همین راحتی . با همین منطق : کریمی قبل از رهبری فرد از فساد در استیل آذین حرف نزده پس هرچه قبلا" گفته قطعا" و بدون هرگونه تحلیل و بررسی باطل است . مرحبا به این منطق . در طرف مقابل هم همه به صف شده ایم تا از علی کریمی دفاع کنیم بی آنکه در این معرکه کسی حواسش به اصل ماجرا باشد .
4- فضای فوتبال مان بشدت غبار آلود است و سهم ما ؟ افزودن بیشتر غبار
((
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۲۱
تنها گناه علی کریمی افشای فساد تو فدراسیون و باند کیروش بود حالا به این بهانه بهش حمله کردن
مهدی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۴۷
با سلام برای سایت شما زشت و شرم آور نیست اینگونه مطلب در مورد اسطوره تکرار نشدنی فوتبال ایران منتشر میکنید!!!!!!!!!با اینگونه مطالب خلاف واقع این سایت به زودی اعتبار خودش را به کلی از دست خواهد داد این رو یقین بدونین مگه از اهالی فوتبال و مردم عذرخواهی کنید
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۹
آی لنگ چرا دیدگاهها رو گزینشی ثبت میکنی .

چرا نظرات بنده رو‌ نمیذاری .


واقع قلمتونو فروختید
۷ ۱
عموری آسوده بخواب, ایمون زاید بیدار است
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۹
وقتی تربیت خانوادگیت رو میخوای اینجا بنویسی معلومه ثبت نمیشه
کوروش
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۰۹
زنده باد عالی مثل همیشه.
بقول شاعر : ( ماه نورافشانی کند وسگ عوعو.)
بگذارید بعضی ها تا ابد با دیدن نورافشانی «ماه»مثل سگ عوعو کنند نه ذره ای از نور ماه کم میشود نه صدای سگان به ماه میرسد.
حرف حساب
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۵
ممنون از حسین غفوری عزیز. مثل همیشه به جا و منطقی! البته آی اسپرت انتشار این متنها رو به نام حمایت خودش از علی کریمی نزنه! هر وقت خودتون اومدید یک نقد منصفانه و بدون جانبداری یکطرفه از کیروش در باره کریمی انجام دادید بعد بیاید چند صفحه مطلب بزنید که .....!!!!!
فقط علی کریمی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۳۳
ایراد از خود علی کریمی ه که فقط حرف حق میزنه همین
فقط علی کریمی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۳۳
ایراد از خود علی کریمی ه که فقط حرف حق میزنه همین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر