فهرست
تشکر کریمی از مردم؛ به من قدرت می‌دهید
تشکر کریمی از مردم؛ به من قدرت می‌دهید

تشکر کریمی از مردم؛ به من قدرت می‌دهید

آی اسپورت - علی کریمی بعد از برنامه جنجالی شب گذشته 90 که به اعتقاد خیلی‌ها با پیروزی نسبی او تمام شد در اینستاگرامش از مردم تشکر کرد. فضای مجازی از شب گذشته و قبل از شروع برنامه تا همین حالا پر است از پست‌های حمایتی از جادوگر. خیلی‌ها حتی یک پست در حمایت از فدراسیون و عواملش ندیده‌اند!‌ شاید برای همین هم بود که کریمی بر خودش واجب دید که از مردم و کسانی که طرفدارش بودند تشکر کند.

۲۷ ۸  
آی اسپورت
2018-02-13 10:41:00
نظر دهید

۸ نظر
پدرام
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۵۷
با مردم باش و پادشاهی کن
___
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۵۷
اوه اوه کیروش چه خوب ذات واقعیش رو نشون داد
فرزاد تراختوری
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۰۲
ماشاالله علی آغای کریمی. کریمی کاپرفلید و عشقه
یاشار تبریزلی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۲۵
ممنون
از زمانی که به تراختور آمدی ملی گرایی و وطن پرستی را از مکتب تراختور آموختی
ممنون اسطوره که کنار مردم ایران هستی و مثل علی دایی به موقع قراداد ها و رانت ها با بابک زنجانی و رویانیان و قالیباف و احمدی نژاد عکس ننداختی
همیشه با درد مردمت عکس انداختی
۹
حمزه
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۲۷
در زمانی که پرسپولیسیها باید بعنوان پشتوانه کریمی در این مدت عمل میکردن!علی کریمی از استقلالیها تشکر کرد.این بیانگر خیلی از واقعیتهاست.
وحید بارساپولیسی
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۱۳
تمامی صحبت های علی کریمی مورد وثوق آحاد جامعه فوتبال هست و تایید وجود فساد در ارکان فوتبال نیازی به بحث بیشتر نداره.. اما ایکاش علی سه موضوع رو فراموش نمیکرد :
اول اینکه جنس انتقادات همگی یکیست چه اسطوره مردمی کشور بگه چه کسی مثل مایلی کهن (کاش مایلی کهن آپدیت شده نباشی تو اسطوره مایی پسر)..
دوم اینکه ایکاش علی کریمی به کی روش به جنگ برنمیخواست چون شاید شاید 15-10% انتلکتوال و تحصیلکرده و تکنوکرات واقعی باقی مانده در کشور هنوز عاشق کی روش هستند به پاس خدمات شایانی که به فوتبال کشور کرده از این تقابل دلزده شده اند..(حق هر مربیست کادر خود رو انتخاب کنه مثل دایی برانکو و شفر که برادر و پسراشون همه کاره تیمشونن و به کسی هم ربطی نداره)
سوم اینکه ایکاش علی با دشمن اصلی فوتبال ایران که سمت راستش نشسته بود وارد مجادله میشد کسی که تمامی مصالح فوتبال باشگاهها بالاخص مساله حق پخش، برهان مبین و رعایت مصالح تیم بزرگ مملکت پرسپولیس در نیمه نهایی آسیا رو فدای مصلحت برنامه اش و مقامات بالاسریش میکنه و به ریش این تیم میخنده..
ایکاش علی این سه فکت رو از پسش بر می آمد..
۸
حرف حساب
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۴۶
عالی بود عالییی! لایک!
۳
علي
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۰۱
فساد بوي گند رآه مياندازه و بوي گند اينا همه جا رو گرفته و تنها چيزيكه اينارو از بين ميبره همين فساده ولي خودشون تو توهم اند و فك ميكنن خيلي خاص اند!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر