فهرست
بوکس قرن، رکورد استریم پولی را می شکند؟
بوکس قرن، رکورد استریم پولی را می شکند؟

بوکس قرن، رکورد استریم پولی را می شکند؟

آی‌اسپورت- بامداد یکشنبه، 5 شهریور ماه، لاس وگاس میزبان بزرگترین رقابت بوکس جهان بود. بالاخره بعد از مدت ها انتظار، مسابقه قرن انجام شد و «فلوید می ودر» مشتزن افسانه ای آمریکایی و «کانر مک گرگور» بوکسور جوان ایرلندی روی رینگ حاضر شدند. «مک گرگور» پس از 10 راند مبارزه در نهایت تسلیم مشت های آهنین «می ودر» شد تا این دیدار جنجالی در نهایت با تدوام شکست ناپذیری «می ودر» همراه شود. با این نتیجه «می ودر» به رکورد استثنایی 50 پیروزی در رقابت های بوکس دست یافت.

اما بدون شک بزرگترین بازی قرن طرفداران بسیاری در سراسر دنیا داشت و احتمالا بعضی آرزوی حضور در سالن و تماشای این رقابت را داشتند. بر اساس آمار، این مسابقه پس از رقابت «می ودر» و «مانی پاکیائو» در سال 2015، گرانترین بلیت رقابت های ورزشی را به خود اختصاص داده است. میانگین قیمت بلیت های این رقابت بین 3521 تا 4456 دلار عنوان شده.

این دو مشتزن توانستند درآمد نجومی از این رقابت به دست آورند. بر اساس پیش بینی ها، مک گرگور حتی با وجود شکست رقمی نزدیک به 75 میلیون دلار از این مسابقه خود بدست خواهد آورد؛ این در حالی است که «می ودر» چندین برابر درآمد بیشتری از رقابت قرن خواهد داشت.

از هفته ها پیش، کانال های کابلی و سرویس های استریم در سراسر ایالات متحده از پوشش این رقابت خبر دادند. قیمت تبلیغات در زمان پخش این رقابت به رقم های نجومی رسید ولی آمار دقیقی از آن گزارش نشد.

قیمت دیدن این مسابقه از طریق سرویس تماشای پولی «Showtime»، 99.95 دلار بود. استریم این مسابقه از طریق تلویزیون ویژه ورزش «UFC» و کنسول های بازی نیز امکان پذیر بود و در فروشگاه «پلی استیشن» امکان پرداخت و دیدن مسابقه با قیمت مشابه «Showtime» وجود داشت. سرویس «اسلینگ/Sling» و شبکه های کابلی و ماهواره ای نیز این رقابت جذاب را پوشش می دادند. برخی از سینماها مانند «Fathom Events» نیز این رقابت را با کیفیت «4K» در سالن های خود به نمایش درآوردند.

پیش بینی ها نشان می دهد که این رقابت رکورد بیشترین استریم زنده پولی را خواهد شکست اما تا به حال که تنها چند ساعت از پایان رقابت گذشته، آماری از آن منتشر نشده با این حال همه منتظرند ببینید آیا تماشای این رقابت مثل برد می ودر رکوردکنی خواهد کرد یا نه.

iptvguide

۴    
آی اسپورت
2017-08-27 14:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر