فهرست
شفر در کنفرانس؛ قابل قبول بودیم!
شفر در کنفرانس؛ قابل قبول بودیم!

شفر در کنفرانس؛ قابل قبول بودیم!

آی اسپورت - وینفرد شفر پس از تساوی بدون گل استقلال مقابل ماشین‌سازی در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او معتقد بود تیمش در این بازی بدشانس بود! صحبت‌های او را بخوانید:

 • در نیمه اول یک موقعیت خوب داشتیم تا بازی را یک بر صفر کنیم. پاس خوبی هم مهدی قائدی به صیادمنش و تبریزی داد، اما بدشانس بودیم. علی کریمی که بازیکن خوب ماست، دچار مصدومیت شد و امیدوارم زانویش دچار شکستگی نشده باشد. ما در نیمه نخست موقعیتی از دست دادیم تا حریف صاحب موقعیت شود که البته مهدی رحمتی واکنش خوبی داشت.
 • ما پاس‌های زیادی دادیم، اما پاس‌های آخرمان خوب نبود. پژمان منتظری یکی از لیدرهای ماست که چند هفته او را در اختیار نداریم. با توجه به مصدومیت بازیکنانی چون منتظری، علی کریمی و محرومیت وریا غفوری، این نتیجه تساوی صفر - صفر قابل قبول بود.
 • به بازیکنان گفته بودم صبر کنید تا حریف به دروازه نزدیک شود و سپس فوتبال‌مان را بازی کنیم. ما قصد داشتیم پاس‌های روی زمین بدهیم و مهاجمان را صاحب توپ کنیم. در نیمه دوم، مرتضی تبریزی موقعیت خوبی داشت، اما نمی‌دانم چرا صیادمنش در مسیر او قرار گرفت. صیادمنش بازیکن جوانی است، تمرینات خوبی داشته و باید تجربه بیشتری پیدا کند. امیدوارم در ادامه خوب کار کند تا در جدول رتبه خوبی داشته باشیم.
 • تاکتیک حریف این بود که در فاز دفاعی تمرکز داشته باشند تا در ضدحمله به گل برسند. ما هم نمی‌توانستیم از توپ‌های بلند استفاده کنیم، چون دروازه‌بان حریف قد بلند بود و پرش‌های خوبی داشت. مدافعان این تیم نیز قد بلند بودند و ما باید سعی می‌کردیم با پاس‌های کوتاه، مهاجمان را صاحب توپ کرده و به گل برسیم. در باشگاه ما، استقلال بزرگ‌ترین مسئله است و هیچ فرد و شخصی از استقلال بزرگ‌تر نیست.
 • آذری در دقیقه 37 وارد زمین شد که شاید در 15 دقیقه اول بازی خودش مضطرب بازی کرد، اما به مرور بهتر شد. ممکن است در دیدارهای آینده از او استفاده کنیم.
 • به شما گفتم زمانی که فوتبال بازی می‌کنید، شانس خواهید داشت که موقعیت بسازید. مهدی قائدی در نیمه اول فرصت خوبی داشت و می‌توانست بازیکنان دیگر را صاحب توپ کند. او جوان است و یاد می‌گیرد که چطور بازی کند. جابر انصاری در شهر خودش بازی می‌کرد و می‌توانست خوب بازی کند.
 • وقتی حریف در زمین خودش دفاع می‌کند، کارمان سخت می‌شود. با توجه به سبک بازی حریف باید صبر می‌کردیم و چند پاس کوتاه می‌دادیم تا توپ به مهاجمان برسد. ما مهاجم دو متری نداشتیم و دنبال توپ‌های بلند نبودیم. اگر شرایط فصل گذشته را داشیم، شاید می‌گفتم صفر  - صفر نتیجه خوبی نیست، اما الان با شرایطی که داریم، صفر - صفر نتیجه بدی نیست. همه می‌گویند استقلال باید ببرد و این حرف درست است، اما بازیکنانم را در اختیار نداشتم، مثل علی کریمی که او را در میانه میدان از دست دادیم.
 • نمی‌گویم حسینی بد بازی کرد، اما در این دیدار به دروازه‌بانی بزرگ نیاز داشتیم. آرمین سهرابیان و محمد دانشگر برای نخستین بار کنار هم بازی می‌کردند، دو جوانی که در دفاع وسط حضور داشتند و به همین دلیل است که می‌گویم صفر - صفر نتیجه بدی نبود. باید ببینیم علی کریمی چه شرایطی دارد و آیا به بازی بعد می‌رسد یا نه.
 • نمی‌دانم در تهران این حرف‌های من را می‌فهمند یا نه. فوتبال ریاضی نیست که معادله بگذارید و از آن نتیجه بگیرید. در جریان بازی و در صحنه‌ای، دو مدافع ما در میدان حریف بودند، اما به یکباره دیدیم که مهاجم ماشین‌سازی در زمین‌مان حضور پیدا کرد. باید بیشتر کار کنیم تا به شرایط بهتری برسیم.

 • شما بازی مقابل سپاهان را دیدید که بازیکن حریف خودش را به مدافع ما زد و داور پنالتی گرفت. کمک داور اما، تصمیم او را برگرداند. امروز چنین شرایطی اتفاقی افتاد و داور دید بازیکن حریف خودش را روی زمین انداخته است.

 • 11 بازیکن امروز ما تاکنون کنار هم بازی نکرده بودند. میثم تیموری و رضا آذری به تازگی به تیم اضافه شدند. ما باید صبر داشته و بتوانیم با بازیکنان جوان کار کنیم. از میهمان‌نوازی شما تشکر می‌کنم و خوشحالم به تبریز آمده‌ام.

۱ ۸  
آی اسپورت
2018-11-05 17:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
محسن
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۲
دارم فکر میکنم دوستانی که میگفتند توشاک تمام شده است در مورد این گلابی چی فکر میکنند؟!
Hasan
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۰۷
به قول قلعه نویی با شفر قرداد ده ساله ببندید خیلی خوبه لاکردار من به عنوان پرسپولیس شدید قبولش دارم
...
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۱۰
یعنی هواداری کیسه و سرمربی شون عین هم هستن همه از دم سنگ پا و پررو
@
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۱۰
فقط خوب دلالی میکنی البته به درد ایستگاه شدن هم میخوره همون کاری که تو المان باهاش میکنن. شده سوژه مسخره کردن
سروش
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۱۹
خداروشكر گرو بنده خدا نبود اگر می بود الان فحش باران میشد
چرا کور هستی هواداران استقلال تبریزی نود دقیقه بازی کرد هیچ کار خاصی ندیدیم چرا بهش هیچی نمیگی؟؟ نردیک چهارمیلیارد برای باشگاه اب خورده انگار توی پارک قدم میزند گرو هرچه باشد از تبریزی بیشتر دوندگی وجنگندگی میکند
فصل تموم شده تیم هنوز ترکیب اصلی را پیدا نکرده
شفر به بن بست خورده و این تیم درست بشو نیست و سرمربی مقصر اصلی این مشکلات است تیم هنوز هم مشکل بدنی وجسمانی دارد شفر تمرینات را دیر شروع کرد و بدن سازی خوبی نشده بودند و نیم فصل رسید استقلال هم با این همه خرید و بازیکن باکیفیت هماهنگ نشده کل تیم شاداب نیست بازیکنان با دل وجان بازی نمیکنند
یعنی سطح بازیکنان استقلال از پدیده و پیکان و سایپا کمتر هستند؟؟ نه استقلال امسال هم بازیکنان جوان وخولی گرفته ولی شفر توانایی استفاده کردن بازیکنان را ندارد پدیده,هم باربازیکنان خوب ونامداری ندارد ولی ترکیب اصلی,خوبی دارد سرمربی خوبی دارد
ما ههواداران هم از اینکه ضعف های خودرا ببینیم با بهانه های ,بی جا زمان و زمین را مقصر می دانیم در صورتیکه شخص اقای شفر مفصر اول است چونکه دیر به ایران امد و پدیده وپرسپولبس, سپاهان, سایپا در حال تمرینات سخت پیش فصل بودند و الان هم خوب بازی میکنند و حال روز بهتری نسبت به ما دارند
این استقلال با این همه بازیکن امسال هم هیچی نمی شود
کسری
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۲۰
هالو گیر اورده .هالو برای یه دقیقه ی کیسه کشهاست.هالو و احمق و اسکل و متوهم و متوحش و ابله و ... خیلی چیزهای دیگه.
حمید
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۲۰
بهتر شفر استعفا بده اگه نداد با زور بیرونش کنید
۷ ۱
کاج
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۱۳
اون هلاکه بیرونش کنن چون باید بهش 14 میلیارد پول بدن. فکر میکنی بیخود قرارداد 300 هزار دلاریش رو رسوند به یک میلیون دلار از اون طرف هوادارای بی عقل کیسه اصرار کردن به هرقیمتی شفر باید بمونه اونم نهایت استفاده رو از بلاهت کیسه کشا کرد.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر