فهرست
کابوس الدحیل؛ پرسپولیس آخرین غول کش آسیا
کابوس الدحیل؛ پرسپولیس آخرین غول کش آسیا

کابوس الدحیل؛ پرسپولیس آخرین غول کش آسیا

آی اسپورت - پرسپولیس برای صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، فردا شب باید کاری را انجام دهد که در غرب آسیا، فقط خودش توان انجام آن را داشته است. الدحیل در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۷، روبروی پرسپولیس قرار گرفت و حذف شد. پرسپولیس بازی رفت با الدحیل مساوی کرد و بازی برگشت در خانه حریف، پیروز شد و به دور بعد رسید. پرسپولیسی‌ها حتی در بازی رفت هم نمایش بهتری از الدحیل داشتند و مهدی طارمی، طبق عادت یک پنالتی از دست داد. شکست الدحیل مقابل پرسپولیس، آخرین شکست آن‌ها در مسابقات لیگ و لیگ قهرمانان محسوب می‌شود.

شکست مقابل پرسپولیس، آخرین بازی فصل ۲۰۱۶/۱۷ برای الدحیل بود. آن‌ها فصل بعد، ۲۲ بازی در لیگ قطر انجام دادند که ۱۹ مسابقه را بردند و فقط ۳ بازی، مساوی کردند. هیچ تیمی حریف الدحیل در لیگ ستارگان نشد و حتی السد تیم دوم جدول، هر دو بازی رفت و برگشت را به الدحیل باخت. در لیگ قهرمانان آسیا هم الدحیل تمام بازی‌های مرحله گروهی را شامل دو بازی رفت و برگشت با ذوب آهن نماینده ایران برد. برخورد با العین در دور یک هشتم، می‌توانست روند بردهای پیاپی آن‌ها را قطع کند اما الدحیل در هر دو بازی رفت و برگشت، ۴ گل به العین زد و این تیم را نتیجه تحقیر آمیز ۸-۳ به امارات برگرداند. الدحیل در ۳۰ بازی لیگ ستارگان و لیگ قهرمانان آسیا، ۲۷ بازی را برد و فقط ۳ بازی با مساوی متوقف شد. تنها شکست‌های الدحیل در این مدت، به جام‌های نه چندان مهمی مثل جام ولیعهد خلاصه می‌شود و حتی در جام امیر هم آن‌ها بدون شکست قهرمان شدند.

این فصل هم الدحیل، روند مشابهی در پیش گرفته و فصل را با سه برد و یک مساوی در ۴ مسابقه آغاز کرده است. در لیگ قهرمانان هم آن‌ها بازی رفت، پرسپولیس را بردند تا مجموعا ۴ برد از ۵ مسابقه این فصل داشته باشند. حالا پرسپولیس، به عنوان آخرین تیمی که در لیگ یا لیگ قهرمانان الدحیل را شکست داده، شاید تنها گزینه‌ای باشد که جلوی قدرتمندترین تیم غرب آسیا را بگیرد. تیمی که برای بردن، بی‌رحم است و از ۳۵ بازی دو فصل اخیرش در این دو تورنمنت، ۳۱ برد و ۴ مساوی دارد.

نود

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-09-16 19:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
یاشاسین تراکتور
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۲۴
جک جدید لنگ صعود میکنه
۲ ۱
****+******
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۳۳
یاساسین تراکتور حتما میخواستی بگی جوک که نوشتی جک. . اونو که نوشتی یعنی جک ، چیزیه که صنعت نفت زد زیر تراکتور و بلندش کرد و در پایان بازی زدش زمین تا بره برای سال اینده .
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۵۳
تا تبریز هس چرا قبرس؟؟؟
۵
خربین و‌‌ آسنسیو
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۰۹:۳۶
همانطور که انریکه در یک تجاوز اشکار در بازی با کرواسی خودش را ثبت در تاریخ کرد.امروز هم برانکو منتظر باشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر